lek.

Wojciech Sierawski

Ginekolog

187 opinii +dodaj

Umów wizytę 82 umówione wizyty w ciągu 30 dni

UWAGA! Od 1 września br. zmienia się cena wizyty i usg. Wizyta - 130 zł, usg - 120 zł. Dr Wojciech Sierawski jest ginekologiem-położnikiem z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie.… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Pytania pacjentów (1)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • UWAGA! Od 1 września br. zmienia się cena wizyty i usg. Wizyta - 130 zł, usg - 120 zł.
  Dr Wojciech Sierawski jest ginekologiem-położnikiem z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie. Dostarcza profesjonalnej opieki kobietom cierpiącym z powodu schorzeń narządu rodnego, ciężarnym (także noszącym ciążę patologiczną) oraz w okresie okołoporodowym.

  Wszystkie działania podejmowane przez dra Wojciecha Sierawskiego mają na celu zapewnienie właściwej opieki lekarskiej nad pacjentkami oraz utrzymanie najwyższego standardu dostarczanych usług medycznych

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Działdowie
 • Wojskowa Akademia Medyczna w Łodzi

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
187 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski

  Profesjonalne podejście do pacjentki.Pan doktor sympatyczny, starający się rozluźnić. Odpowiedzi na pytania wyczerpujące.polecam

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Pan dr .prowadził moje obydwie ciążę córka ma już 24 l.byłyśmy dziś obydwie .Zawsze mogłam na niego liczyć dziękuję ❤

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Jestem pacjentką dr Sierawskiego od wielu lat,zawsze profesjonalny i kompetentny.Podczas wizyty wyjaśnia i odpowiada na zadawane pytania,a przy tym bardzo uprzejmy i życzliwy.Polecam.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem zadowolona z usług dr Sierawski ego w prywatnym gabinecie, z umówieniem się na wizytę nie ma problemu przez aplikację znany lekarz, dr jest bardzo punktualny, uprzejmy, szarmancki, przyjmuje sprawnie, jest zorganizowany, odpowiada na wszystkie pytania, ma aktualną wiedzę i najlepsze doświadczenie w zawodzie. Polecam :)

 • P
  Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: recepta

  Bardzo sympatyczny lekarz, mimo, że nie byłam u Pana Wojtka około roku to doskonale mnie pamiętał. Polecam

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz. Zawsze służy pomocą i ma wielkie doświadczenie i niesamowite poczucie humoru. Polecam !!!

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: prowadzenie ciąży

  U Pana doktora byłam pierwszy raz z polecenia znajomej i nie żałuję. Lekarz kompetentny, z powołania i bardzo sympatyczny. Szczerze polecam tego ginekologa.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor jest bardzo sympatyczny, otwarty, szczery, konkretny. Dokładnie odpowiada na wszelkie pytania. Moim zdaniem jeśli ktoś szuka dobrego lekarza, do którego można zadzwonić o każdej porze, to zdecydowanie Pan Sierawski będzie odpowiednim wyborem. Polecam.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski

  Podczas pierwszej wizyty był wielki stres, ale Pan doktor szybko go rozładował. Duża wiedza Pana doktora zrobiła na mnie wrażenie. Polecam serdecznie

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Warszawa

  Pan doktor faktycznie jest sympatyczny, ale powiedzieć że pozwala sobie na za dużo to niestety niedopowiedzenie. Bardzo nie chciałam zmieniać lekarza w trakcie prowadzenia ciąży, ale żarty na tle seksualnym w trakcie badania ginekologicznego to stanowczo zbyt dużo, zwłaszcza że nasilały się z wizyty na wizytę. Po porównaniu badania ginekologicznego, podczas badania do stosunku seksualnego postanowiłam zmienić lekarza. Może Pan doktor ma aż tak specyficzne poczucie humoru i w ten sposób chce rozluźnić pacjentkę, jednak takie podejście jest skrajnym nadużyciem i brakiem zarówno wyczucia jak i profesjonalizmu ze strony lekarza, a zamiast rozluźnienia jest odwrotny efekt - spięcia i dyskomfortu.