dr n. med.

Wojciech Pięta

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog, Endokrynolog

9 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
239 odwiedzin w ciągu 30 dni

Zastępca Ordynatora Oddziału Ginekologii i Położnictwa w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym w Warszawie. Był zastępcą Ordynatora Oddziału Ginekologii i Położnictwa Szpitala Powiatowego… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

3.5

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: USG ciąży

  U doktora Pięty leczyłam się wcześniej z przyczyn endokrynologicznych i w tej kwestii nie mam żadnych uwag. Niestety nie mogę go polecić, jeżeli chodzi o sprawy związane z ciążą. Jakiś czas temu byłam u niego na prywatnej wizycie zrobić pierwsze USG ciąży i sprawdzić, czy wszystko w porządku. Kiedy pan doktor dowiedział się, że moja ciąża będzie prowadzona przez innego lekarza w ramach NFZ (nie każdy może sobie pozwolić na prywatne prowadzenie ciąży, a na pierwszą wizytę u ginekologa w ramach funduszu musiałam poczekać kilka tygodni), kompletnie stracił zainteresowanie moją osobą. Na pytania odpowiadał zbywająco i miałam wrażenie, że tylko czeka, aż wyjdę z gabinetu. Co więcej nie potrafił odpowiedzieć na pytanie, czy badania prenatalne można przeprowadzić na NFZ i twierdził, że przy załatwianiu becikowego wystarczy pokazać wydruk z pierwszego USG (a potrzebne jest specjalne zaświadczenie lekarza, jak się później okazało). Duże rozczarowanie.

 • B

  Wizyta odbywała się w miłej atmosferze, mogłam spokojnie o wszystko zapytać,Udziela odpowiedzi na wszelkie pytania. Pan doktor jest bardzo kompetentny,Ponadto jest sympatyczny, co w przypadku tego typu specjalizacji lekarskiej może mieć spore znaczenie dla pacjentek.Polecam.

 • Lokalizacja: Gabinet lekarski

  Dr Pięta był moim lekarzem ..z przychodni...chodziłam na wizyty regularnie, czułam się zaopiekowana. Kiedy zaszłam w ciąże..bliżniaczą pan doktor juz w 5 tygodniu mojej ciązy powiedział, żebym zapomniała o naturalnym porodzie..z moimi gabarytami..jestem niska i drobna..byłoby to niebezpieczne...I na szczęscie dr Pięta przyjechał do szpitala jak zaczeła sie akcja porodowa..okazalo sie, że pierwszy blizniak jest owiniety pepowiną wokól szyi i akcja była szybka..uspil mnie i cc uratowalo życie mojego dziecka, blizna jest mało widoczna..nie było problemów z gojeniem...zawsze będę wdzieczna temu lekarzowi...jest dobrym specjalistą, pomógł mi nie raz w różnych problemach ginekologicznych.

 • P

  To była moja kolejna wizyta u tego specjalisty i nie zawiodłam się! Lekarz bardzo dokładny, cierpliwy i konkretny.

 • Opinia z dnia 19.12.2014 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • M

  Może jako endokrynolog jest dobrym specjalistą, ale jako ginekolog się nie sprawdza.
  Byłam u dr zrobić USG połówkowe w ciąży - robi się je przed 6 miesiącem ciąży w celu sprawdzenia czy płód rozwija się prawidłowo, w razie ew. wykrycia poważnych chorób genetycznych istnieje jeszcze legalna możliwość aborcji. Więc badanie jest ważne i nie chodzi tu o wsparcie psychiczne ale fachowe sprawdzenie co się dzieje w brzuchu mamy.
  Doktor Pięta jak widzę potraktował mnie standardowo ponieważ cała wizyta trwała łącznie niecałe pięć minut, po których otrzymałam trzy linijki tekstu - nic o rozwoju narządów tylko jakieś ogólniki że jestem w ciąży - widać pęcherzyk płodowy, wiek ciąży znacznie zaniżył, żadnych konkretów co w ogóle mija sie z celem wizyty! Dodatkowo lekarz poinformował mnie o płci dziecka - na 100% dziewczynka co mnie zdziwiło bo wcześniej kilkakrotnie miałam stwierdzanego chłopaka, więc dopytywałam się kilkakrotnie czy na pewno jest to dziewczynka wtedy to lekarz zaczął mi gadać coś o gender, że to dziewczynka ale może się przerobi na chlopaka itd i kiedy próbowałam uzyskać informację wprost co tam widzi to on mi ciągle o tym że to może być gender bo to teraz modne...
  Ponieważ informcje uzyskałam mocno okrojone udałam się do sprawdzonego ginekologa prywatnie, tam wizyta trwała ok 40 minut i otrzymłam dokładny opis każdego z narządów, przybliżoną datę porodu i bardzo dokładne zdjęcia dziecka również jego siusiaka...
  Mówcie co chcecie ale lekarz z NFZ nie może się tak zachowywać.
  Po przeczytaniu komentarzy oraz po osobistym zapoznaniu się z lekarzem stanowczo odradzam, przynajmniej ciężarnym.

 • I

  Ludzie nie oczekujcie na wizycie u lekarza wsparcia psychologicznego i niańczenia- chyba że jest to psycholog lub psychiatra. Ja trafiłam do Pana Doktora z pilnej konieczności przypadkiem, na zasadzie loterii i znalazłam natychmiastową pomoc. Już następnego dnia po wizycie zostałam przyjęta do szpitala na pilny zabieg, Pan dr operował mnie osobiście. W 10 minut badanie, trafne rozpoznanie i decyzja o pilnym zabiegu. Reakcja i działanie tak szybkie, że nawet nie zdążyłam się przestraszyć. Czego można oczekiwać więcej od lekarza? Że przy okazji pogada na wizycie o głupotach i dowartościuje sfrustrowane i żądne czczej rozmowy pacjentki? Może za drzwiami w kolejce właśnie czeka pacjentka taka jak ja, której natychmiast trzeba pomóc, a być może taka, której szybką interwencją można uratować życie. Dziękuję Panie Doktorze za profesjonalizm, szybką trafną diagnozę i szybką interwencję medyczną. Dzięki takim lekarzom odzyskuję wiarę w polską służbę zdrowia.
  A wy Panie piszące, że gbur, że nierozmowny, powinnyście się troszkę zastanowić po co tak naprawdę na wizytę do ginekologa przychodzicie

 • P

  profesjonalne podejście, szybka diagnoza i trafnie podjęte leczenie - widać efekty.
  Faktycznie nie jest to typ "showmana", ale dla mnie w relacji pacjent-lekarz jest OK. Polecam

 • P

  Byłam kilka razy u niego na wizycie, faktycznie wizyty są za krótkie, a Pan doktor nie jest wylewny, natomiast miałam u niego zamrażaną nadżerkę i było to zrobione w sposób fachowy, uspokajał mnie i wykonał swoją robotę świetnie. Więc jeżeli ktoś przychodzi do niego z pierdołami to nie chce mu się rozmawiać i rozwijać na dany temat, natomiast jeżeli chodzi o konkretne sprawy jest bardzo precyzyjny.

 • Opinia z dnia 30.11.2012 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Zastępca Ordynatora Oddziału Ginekologii i Położnictwa w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym w Warszawie. Był zastępcą Ordynatora Oddziału Ginekologii i Położnictwa Szpitala Powiatowego w Pruszkowie.
  Zajmuje się kompleksową diagnostyką i leczeniem problemów ginekologiczno-endokrynologicznych.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Warszawie Specjalizacja ginekologii i położnictwa Specjalista endokrynolog Doktor Nauk Medycznych