lek. dent. Wojciech Piasecki

Stomatolog · Więcej O specjalizacjach

Toruń 1 adres

Nr PWZ: 5392320

13 opinii

Moje doświadczenie

Pracuję w gabinecie powstałym w 2006 roku przy ulicy Chabrowej 24a/1 w Toruniu na osiedlu Wrzosy.

Gabinet jest dobrze rozplanowany przestrzennie i kolorystycznie, dzięki czemu panuje w nim przyjemna atmosfera. Jest także wyposażony w nowoczesny sprzęt.
więcej O mnie

Zakres porad

  • Stomatologia dziecięca
  • Stomatologia ogólna
  • Stomatologia zachowawcza z endodoncją

Usługi i ceny

  • Korony pełnoceramiczne


  • Korony porcelanowe


  • Leczenie chorób dziąseł


  • Leczenie kanałowe


  • Leczenie próchnicy


Adres

Wojciech Piasecki
Gabinet Lekarski

ul. Chabrowa 24 A/1, 87-100 Toruń

Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

13 opinii

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

  • M

    Szczerze polecam. Cieszę się, że "odkryłam" Pana doktora, dotychczas nikt nie miał pomysłu jak przywrócić mi ładny uśmiech. Pan doktor zaproponował i perfekcyjnie wykonał swoje dzieło, które wręcz przekroczyło moje oczekiwania. Co również
    istotne, to ceny, które nie
    są przesadzone. Poza tym dobra energia w gabinecie, poczucie humoru i niezwykła kompetencja.

     • Gabinet Lekarski korony pełnoceramiczne  • 

  • A

    Polecam , od lat nasz lekarz, pełne zaufanie do pana doktora i proponowanego leczenia , pełen profesjonalizm

     • Gabinet Lekarski leczenie próchnicy  • 

  • Jestem bardzo zadowolona z efektu, jak i profesjonalizmu dr.Wojciecha Piaseckiego! Postanowiłam zrobić sobie „piękny uśmiech” i efekt przeszedł moje oczekiwania. Porcelanowe korony wyglądają przepięknie, cała wymiana nie trwała długo , była bezbolesna :) Lekarz jest niezwykle sympatycznym człowiekiem, potrafi rozładować stres i zadbać o klienta.Polecam!!!

     •  • 

  • A

    Polecam ! Ból ósemki od razu został pożegnany ! Zostałam przyjęta od razu za co bardzo dziękuje :) Ząb, został wyrwany bezboleśnie ! świetne podejście , cena bardzo przystępna, stomatolog z powołania :)

     • Gabinet Lekarski usunięcie ósemki  • 

  • Stomatolog M A R Z E N I E ! Nieprzespane noce, zamartwianie się, unikanie, udawanie, że nie ma problemu oraz wstyd przy szerokim otwieraniu jamy ustnej. To wszystko liczone na lata. Doktor Piasecki ma magiczne umiejętności pozbierania pacjenta do kupy i takiego zorganizowania wokół niego działań, że ani się obejrzałam, a już obudziłam się w innej rzeczywistości wewnątrz gębowej. Dziękuję! Dobry lekarz, to nie tylko taki lekarz, który dobrze leczy, ale też taki, który umie nawiązać kontakt z pacjentem, uspokoić go i zrozumieć jego obawy. Pozdrawiam D.D

     •  • 

  • Najlepszy stomatolog z jakim miałam do czynienia. Korzystam z usług Pana doktora od 5 lat i zawsze wszystko jest super wykonane. Wyjątkowa fachowość i podejście do pacjenta. Jakość usług szeroka i świadczona na najwyższym poziomie. Polecam!

     •  • 

  • Przez cale swoje zycie balam sie dentystow,na fotelu drzalam,plakalam,wiec kiedy dowiedzialam sie,ze swojego
    zeba musze leczyc kanalowo,przerazilam sie. Wybralam sie do doktora Piaseckiego
    czytajac o nim dobre opinie i jestem pod przeogromnym wrazeniem. Nic mnie nie
    bolalo! Poczekalnia wyglada,jakby bylo sie u fryzjera,bardzo przyjemnie i milo,
    w trakcie zabiegu mozna ogladac telewizje. Pan Piasecki przed zabiegiem wyjasnil mi,
    co dokladnie bedzie robil,byl bardzo przyjazny i mily. Czekaja mnie kolejne wizyty i
    pojde juz na nie bez strachu :)

     •  • 

  • Świetny lekarz. Bardzo kontaktowy. Jeden z najdokładniejszych w Toruniu i co najważniejsze, bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Serdecznie polecam.

     •  • 

  • A

    Bardzo dobry fachowiec, leczę się u niego już bardzo długo i wcześniej nie spotkałam się z tak miłą, fachową i delikatną obsługą . Polecam wszystkim !

     •  • 

  • Bardzo dobry Stomatolog . MIly DOKLADNY chodzę do Pana doktora już od dlugiego czasu ... tak samo jak moja mama . Ani razu się nie zawiodłam . Polecam z CZYSTYM sumieniem

     •  • 

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania