Lekarz stomatolog Wojciech Kołosowski - ekspert w dziedzinie implantologii i implantoprotetyki, chirurgii jamy ustnej oraz chirurgii plastycznej i mikrochirurgii przyzębia. Spec... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Lekarz stomatolog Wojciech Kołosowski - ekspert w dziedzinie implantologii i implantoprotetyki, chirurgii jamy ustnej oraz chirurgii plastycznej i mikrochirurgii przyzębia.

  Specjalizuje się w najtrudniejszych przypadkach klinicznych, w których początkowo implantacja jest niemożliwa.

  W codziennej praktyce zajmuje się implantologią, autotransplantacją oraz osteodystrakcją kości, przedimplantologiczną regeneracją wyrostka zębodołowego, a także chirurgią plastyczną oraz mikrochirurgią tkanek miękkich w zakresie jamy ustnej w celu przywrócenia optymalnych warunków anatomicznych wokół zębów własnych, a także umożliwiającą wszczepienie implantów zębowych.

  Do zakresu codziennych zabiegów, które wykonuje należą także chirurgia przedprotetyczna, chirurgia endodontyczna oraz chirurgia przedortodontyczna.

  Projektuje i wykonuje najnowocześniejsze technologicznie, wysokoestetyczne rekonstrukcje protetyczne i implantoprotetyczne w celu przywrócenia estetyki i funkcji utraconych zębów.

  Absolwent szkoleń w New York University College of Dentistry w dziedzinie implantologii.

  Uczestnik licznych szkoleń w dziedzinie implantologii oraz chirurgii szczękowo-twarzowej w Polsce, Szwecji, Niemczech, Hiszpanii, USA oraz we Włoszech.

  Od 2002 do 2012 pracował w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Akademii Medycznej we Wrocławiu (Obecnie Uniwersytet Medyczny).

  Działalność dydaktyczno-naukową prowadził w Katedrze i Zakładzie Anataomii Prawidłowej Akademii Medycznej we Wrocławiu w latach 2003-2009.(Obecnie Uniwersytet Medyczny)

  Za wkład w rozwój implantologii polskiej nagrodzony w 2013 roku statuetką "Krzyształowego Tytana", który jest symbolem najwyższej jakości w implantologii stomatologicznej, certyfikowanej przez Dentsply IH.

  Autor i współautor publikacji naukowych w krajowych i zagranicznych czasopismach medycznych.

  Członek polskich towarzystw naukowych takich jak:
  Ogólnopolskie Stowarzyszenie Implantologii Stomatologicznej
  Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne
  Polskie Towarzystwo Chirurgii Jamy Ustnej i Chirurgii Szczękowo-Twarzowej

  Ogólnopolskie Stowarzyszenie Implantologii StomatologicznejPolskie Stowarzyszenie ImplantologicznePolskie Towarzystwo Chirurgii Jamy Ustnej i Chirurgii Szczękowo-Twarzowej

  Członek europejskich towarzystw naukowych takich jak:
  European Association of Dental Implantologists
  European Association for Osseointegration
  European Association for Cranio Maxillo Facial Surgery
  Deutsche Gesellschaft fur Orale Implantologie
  Deutsche Gesellschaft fur Zahnarztlich Implantologi

  European Association of Dental ImplantologistsEuropean Association for OsseointegrationEuropean Association for Cranio Maxillo Facial Surgery

  Deutsche Gesellschaft fur Orale ImplantologieDeutsche Gesellschaft fur Zahnarztlich Implantologi

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna

Nagrody i wyróżnienia

 • statuetka "Tryształowego Tytana" za rozwój implantologii polskiej

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
19 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Unident Union Dental Spa Medycyna EstetycznaUsługa: Zwykła wizyta

  nie wyobrażam sobie oddać się w rece innego lekarza niz Pana Kołosowskiego!!! wybitny specjalista, zna się na rzeczy i wie jak doradzic. Miałam problem z ustami, były nierówne i chociaz wszyscy zapewniali mnie ze tego nie widac to ja widzialam to codziennie w lustrze. Z pomocą przyszedł mi ten lekarz, na jednej z wizyt stomatologicznych, zeszlismy na temat ust i zaproponowal ich powiekszenie, a ja sie zgodzilam i nie zaluje ani troche!!! zaluje ze tak pozno trafilam tutaj. dziekuje jeszcze raz za pomoc i odzyskanie pewnosci siebie.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Unident Union Dental Spa Medycyna EstetycznaUsługa: Zwykła wizyta

  Najlepszy stomatolog we Wrocławiu :)
  Pełna profeska, pewna ręka, specjalista warty swojej ceny.
  Najpierw leczenie ubytkówa teraz piekny usmiech na implantach.
  jestem bardzo zadowolona z leczenia jak i efektu implantow, usmiech jak z reklamy, serdecznie mogę polecić i zagwarantowac ze trafiajac do tego gabinetu oddaje sie usmiech w rece fachowca:)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Unident Union Dental Spa Medycyna EstetycznaUsługa: Zwykła wizyta

  u pana doktora podjelam leczenie implantologiczne, efekt przerosl moje najsmielsze oczekiwania, serdecznie polecam. lekarz pelen empatii, otwarty wobec pacjenta, czuje sie w gabinecie jak u kogos kto naprawde dba o twoje zdrowie i to jest dla mnie najwazniejsze

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Unident Union Dental Spa Medycyna EstetycznaUsługa: Zwykła wizyta

  Z Panem Doktorem przeszłam prawdziwą metamorfozę, zarówno wizualną, jak i duchową... dziękuję za profesjonalnie wykonane zabiegi estetyczne i to jak teraz wyglądam i jak swietnie się czuje. Człowiek z wielkim sercem, kulturą i wprost kapitalnym podejściem do pacjentów, wszyscy go uwielbiają!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Unident Union Dental Spa Medycyna EstetycznaUsługa: Zwykła wizyta

  Świetny specjalista i cudowny człowiek! Większość osób do dentysty idzie jak za karę, a ja do Pana Kołosowskiego idę z uśmiechem, bo wiem, że jestem w dobrych rękach, a na wizytach dba się o mój komfort i dobre samopoczucie :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Przez lata chodzenie do dentysty to był przykry obowiązek. Odkąd jednak uczęszczam do tego dentysty jestem zadowolony z leczenia i przebiegu wizyt. Dbanie o zdrowe zęby stało się naturalną, oczywistą sprawą, a nie przykrym przymusem. Dziękuje za współpracę z takim profesjonalistą i zmianę mojego podejscia.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalizm i świetne podejście do pacjenta - tak bym opisała pracę tego lekarza. Pierwszy raz wykonywałam zabiegi tego typu, zabiegi poprawiające wygląd i po wszystkim czuje się cudownie, dochodzę do siebie i poznaje uroki takich nowoczesnych metod dbania o siebie, chętnie będę korzystać w przyszłości.

 • M

  z powodzeniem lecze się od lat u tego stomatologa, dobry z niego specjalista, nie boi się wyzwań i rzetelnie wykonuje swoją pracę, leczy również całą moją rodzinę. zdarzały się sytuacje kryzysowe z nagłym bólem, zawsze można liczyć na pomoc.

 • I

  Miałam przyjemność poprawić uśmiech za pomocą implantów u Pana Doktora. Zostały bardzo profesjonalnie dopasowane do moich zębów, efekt jest bardzo naturalny, ale jednocześnie zachwyca :)
  Dodatkowo to świetny stomatolog, ciesze się, że do niego trafiłam, ponieważ był miły, kulturalny i opanowany, a to było dla mnie bardzo ważne po wcześniejszych dosyć przykrych doświadczeniach w innych miejsach.

 • Wizyty u tego lekarza to sama przyjemność, ma bardzo dużą wiedzę i opowiada krok po kroku, co robi, korzystałam z zabiegów medycyny estetycznej, a mianowicie powiększałam sobie usta, jestem bardzo zadowolona, ani trochę nie żaluje i wyglądam pięknie! Dziękuje bardzo :)