Adres

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Gotówka, Karta płatnicza
71 776.....

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Usługi i ceny

Konsultacja internistyczna


Grabiszyńska 208, Wrocław

110 zł

Centrum Medyczne Polmed Oddział Wrocław

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
9 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Wrocław chroniczny stres, przemęczenie

Lekarz, który patrzy na pacjenta całościowo i nie wyciąga pochopnych wniosków. Kompleksowa wiedza i olbrzymia empatia. Dziękuję.


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Wrocław konsultacja internistyczna

Człowiek oddany swojej pracy. Jak sam twierdzi jest dla pacjenta nie pacjent dla niego. Wyciągnął mnie z mononukleozy i jako pierwszy ją rozpoznał. Anioł nie człowiek wysłucha i doradzi.


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Wrocław konsultacja internistyczna

Jestem bardzo zadowolona z wizyt. Pan Wojciech wykazał się dużą wiedzą, profesjonalizmem, ale przede wszystkim cierpliwością.


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Wrocław

Pełen profesjonalizm, szybka diagnoza, a do tego bardzo dobry kontakt z pacjentem.Moim zdaniem lekarz kompetentny,znający zagadnienia,miły. Polecam.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Wrocław ponowienie leczenia przy użyciu nowo dostepnych metod

Doskonała konsultacja nadzwyczaj nietypowej sprawy. Mimo, że nie uprzedzono o istocie sprawy dotyczącej nadzwyczaj nowoczesnej terapii, posiadał rozeznanie i najaktualniejsza wiedzę, pozwalająca zaproponować i przyjąć dalszy plan działań.


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Bardzo profesjonalne, budzące zaufanie podejście do pacjenta. Tak powinno podejście do pacjenta u wszystkich lekarzy.


O
Użytkownik zweryfikowany

Moim zdaniem Pan Kamyk, jest raczej dobrym lekarzem, choć z czasem rutynowo pośpiesznie przepisuje leki i nie poświęca pacjentowi wystarczająco dużo czasu przez to czasami Jego decyzje nie wychodzą na zdrowie. Jednak po większości wizyt (po przepisanych lekach) odczuwam poprawę.


A
Użytkownik zweryfikowany

Ja też miałam sposobność poznać Pana dr Wojciecha Kamyka . mieszkając właśniena na ul.ŻELAZNEJ wraz ze schorowaną leżącą mamą mająca 87 lat Pan dr. kamyk otoczył swoją opieką medyczną moją mamę i chcę powiedzieć jedno nie spotkałam w życiu tak oddanego lekarza wykoującego swój zawód w stosunku do osób starszych jego wielkie serce ,.zaangazowanie w leczeniu mojej mamy . wiemy doskonale powiedzmy sobie szczerze jak w dzisiejszych czasach traktowane są osoby starsze przez słuzbę zdrowia nie boję się tu powioedziec i użyć słowa jak zło konieczne . Ale u Pana dr nie liczył się wiek liczył się człowiek robił wszystko co tylko był wstanie dla tej chorej osoby zrobic leczenie,podawanie kroplówek w domu będąc w pobliżu na wizytach potrafił przyjść i sprawdzić jak się czuje jego pacjentka mimo iz akuratnie nie była zgłaszana wizyta .ńie wspomnę też o podejściu do pacjenta - szczery uśmiech ,miła rozmowa jaką prowadził Pan doktor z moją mama to wydaję mi się większe od wszystiego ,to dawało wiarę w uzdrowienie i przywracało wiarę w to ze są jescze wspaniali lekarze. za to dzisiaj choć 4 rok mama moja nie żyje pragnę za wszystko jeszcze raz bardzo Panu doktorowi podziękować za okazane serce i dobroc .. CAŁEJ SŁUŻBIE ZDROWIA ŻYCZE JAK NAJWIĘCEJ TAKICH LEKARZY Z WYRAZAMI SZACUNKU CORKA ŚTANISŁAWY PALUSZEWSKIEJ ANNA PALUSZEWSKA


P

Wspaniały lekarz - bardzo skrupulatny i dokładny. Kilka lat temu uratował mi życie - miałam bardzo poważną chorobę nerek i groziła mi ich niewydolność. Poza tym pan doktor bardzo poważnie traktuje swoją pracę, nie spóźnia się i jest uprzejmy w stosunku do pacjentów. Polecam wszystkim, a pana doktora pozdrawiam serdecznie.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz