lek.

Wojciech Głuchowski

Ginekolog

106 opinii +dodaj

Umów wizytę 37 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, specjalista w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Jego kwalifikacje zostały również uznane przez General Medical Council w Wielkiej… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, specjalista w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Jego kwalifikacje zostały również uznane przez General Medical Council w Wielkiej Brytanii.Doświadczenie zawodowe zdobywał w takich ośrodkach jak Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, Szpital Praski w Warszawie, Szpital Onkologiczny – Magodent w Warszawie, Centrum Onkologii w Warszawie, Wojskowy Instytut Medyczny w Warszawie. Z uwagi na potrzebę i chęć pełniejszego rozumienia pacjenta, będąc lekarzem podjął międzywydziałowe studia, a w 2008 roku uzyskał tytuł magistra psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Odbył kilkadziesiąt kursów w zakresie ultrasonografii w ginekologii i położnictwie, kolposkopii, endokrynologii, leczenia niepłodności, zastosowania technik laparoskopowych i histeroskopowych w ginekologii, wykorzystania lesera MonaLisa Touch® i wykorzystania nici Vaginal Narrower®. Wojciech Głuchowski posiada Certyfikat Umiejętności w zakresie kolposkopii przyznany przez European Federation for Colposcopy, jak również Certyfikat USG Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej, Europejskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej ESGO/ENYGO oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. W związku z zainteresowaniem problemem leczenia zaburzeń nietrzymania moczu, uszkodzeń okołoporodowych krocza odbył w 2011 r. kilkumiesięczny staż w wiodącym ośrodku w Polsce – Klinice Ginekologii Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie.

  Dla Wojciecha Głuchowskiego bardzo ważne jest, aby pacjentka zrozumiała ideę i sposób leczenia. Dzięki temu pacjentka ma możliwość bardziej świadomego uczestnictwa w decyzji wyboru terapii. Takie podejście zwiększa samoświadomość i tym samym szansę powodzenia leczenia.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
106 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Przy Parku

  Pan Doktor poświęcił mi dużo więcej czasu niż było przewidziane. Wspomnę tylko że to była moja pierwsza wizyta. Wspaniałe podejście do pacjenta. Pozdrawiam Karolina

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Przy Parku

  Była to moja pierwsza wizyta u tego lekarza i choć weszłam później niż byłam umówiona w związku z tym że wizyta poprzedniej pacjentki się przedłużyła doceniłam holistyczne podejście lekarza do badania. Starał się wytłumaczyć schorzenie i możliwe metody leczenia, pobrał próbkę do badania, zasugerował kolejne etapy leczenia oraz podał nazwisko specjalisty który mógłby pomóc chirurgicznie w tym konkretnym przypadku. Ogólna ocena ok, choć nadal jestem pozostawiona z kilkoma pytaniami bez jednoznacznej odpowiedzi - sądziłam że wreszcie uda mi się ją otrzymać a muszę szukać dalej... Jest szansa że jeszcze do niego wrócę.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Przy Parku

  Fantastyczny specjalista. Rzetelny, cierpliwy, delikatny. Pan doktor odpowiada na wszystkie pytania wyczerpująco, w sposób zrozumiały i przyjazny. Właściwy człowiek na właściwym miejscu.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Warszawa - TwardaUsługa: Zwykła wizyta

  Bardzo dobry lekarz. Serdeczny, uśmiechnięty i bardzo cierpliwy. Wizyta u Pana doktora Głuchowskiego była profesjonalna i przede wszystkim bezstresowa. Zdecydowanie polecam.

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Przy Parku

  Cóż mogę powiedzieć... Pan Doktor prowadził moje dwie ciąże i mimo, iż mam pakiet w jednej z placówek medycznych z problemami wracam do Doktora. Najlepszy lekarz na świecie!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Moja wizyta u doktora Głuchowskiego przebiegła bez najmniejszych problemów. Takich lekarzy jak doktor Głuchowski dosłownie 'ze świecą szukać'. Przemiły pan, który zna się na swoim zawodzie, udziela konkretnych odpowiedzi na zadawane pytania, a także sam z siebie dokładnie opisuje problem u pacjentki. Bardzo mi pomógł, jestem zadowolona z wizyty i z pewnością jeszcze nie raz się do niego wybiorę.

 • B
  Lokalizacja: Centrum Medyczne BemowoUsługa: prowadzenie ciąży

  Niesamowicie delikatny lekarz w trakcie badania. Wszystko dokładnie tłumaczy, nie czułam się skrępowana podczas całej wizyty. Cieszę się, że zdecydowałam się udać właśnie do niego. Uspokoił moje obawy, zlecił wszystkie potrzebne badania. Dziś poczułam się zaopiekowana.
  Właściwy człowiek, na właściwym miejscu.

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Warszawa - Twarda

  Wizyta przebiegła w spokojnej atmosferze. Uzyskałam dokładną informację na temat swojego stanu zdrowia i odpowiedzi na wszystkie pytania. Dr Głuchowski jak zwykle wykazał się profesjonalnym podejściem i życzliwością. Dziękuję!

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: trudnosci z zajsciem w druga ciążę

  Serdeczny, uśmiechnięty i konkretny! Bardzo mądry i cierpliwy lekarz.. dzieki niemu starania o malucha sie powiodly. Bardzo sie ciesze, ze trafilam wlasnie do takiego cudownego czlowieka. Pozdrawiam cieplo! :)

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Przy ParkuUsługa: wizyta kontrolna

  Zdecydowanie najlepszy lekarz, z którym miałam do czynienia.
  To pierwszy lekarz, który zainteresował się moim problemem, który zaangażował się. Wytłumaczył, porozmawiał, przedstawił plan leczenia.
  Bardzo konkretnie. Bardzo rzeczowo.
  Generalnie bardzo dobrze w każdym aspekcie wizyty.
  Takich lekarzy brakuje... niestety. I to nie są słowa puste- tylko naprawdę tak jest.
  Bardzo dziękuję.
  Życzyłabym każdemu pacjentowi mieć takiego lekarza, do którego ma się zaufanie, czuje się spokój po wizycie. To dla mnie jak i dla każdego z nas-pacjentów najważniejsze.
  Bardzo polecam doktora Wojciecha Głuchowskiego.