lek.

Wojciech Głuchowski

Ginekolog

109 opinii +dodaj

Umów wizytę
38 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, specjalista w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Jego kwalifikacje zostały również uznane przez General Medical Council w Wielkiej… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
109 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Warszawa - Twarda

  Pan doktor Wojciech Głuchowski jest bardzo dokładny i sympatyczny. Zebrał szczegółowy wywiad dotyczący dolegliwości z którymi się zgłosiłam, chorób przebytych i towarzyszących chorób przewlekłych. Badanie u doktora jest kompleksowe, obejmuje rutynowe badanie ginekologiczne + USG transwaginalne + badanie piersi. Wszystko bardzo delikatnie i bezboleśnie. Ponieważ w moim przypadku konieczne jest wykonanie szczegółowych specjalistycznych badań, otrzymałam na nie skierowania i dokładne informacje, gdzie mogę je wykonać. Wszystko zostało zapisane w mojej dokumentacji, która jest prowadzona w gabinecie. Wizyta przebiegła bez pośpiechu w spokojnej miłej atmosferze. Jeśli będzie taka potrzeba na pewno wrócę do tego lekarza.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Przy Parku

  To była moja pierwsza wizyta u tego lekarza. Lekarz wypytał mnie szczegółowo o moje wcześniejsze leczenie. Zrobił badanie, był bardzo delikatny. I zasugerował leczenie inne niż mój wcześniejszy lekarz. Widać ze jest profesjonalistą i chce pomoc, nie lekceważy dolegliwości. Lekarz z powołania. Wiem, ze będę do niego chodzić.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo szczegolowy wywiad, lekarz dokladnie wytlumaczyl przebieg leczenia i kolejne kroki, wydal skierowania na profilaktyczne badania. Ponadto byl przemily i rzeczowy, a badanie przeprowadzil bardzo delikatnie. Polecam, ja napewno na kolejne wizyty wybiore sie wlasnie do dr.Gluchowskiego

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Przy Parku

  Pan Doktor poświęcił mi dużo więcej czasu niż było przewidziane. Wspomnę tylko że to była moja pierwsza wizyta. Wspaniałe podejście do pacjenta. Pozdrawiam Karolina

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Przy Parku

  Była to moja pierwsza wizyta u tego lekarza i choć weszłam później niż byłam umówiona w związku z tym że wizyta poprzedniej pacjentki się przedłużyła doceniłam holistyczne podejście lekarza do badania. Starał się wytłumaczyć schorzenie i możliwe metody leczenia, pobrał próbkę do badania, zasugerował kolejne etapy leczenia oraz podał nazwisko specjalisty który mógłby pomóc chirurgicznie w tym konkretnym przypadku. Ogólna ocena ok, choć nadal jestem pozostawiona z kilkoma pytaniami bez jednoznacznej odpowiedzi - sądziłam że wreszcie uda mi się ją otrzymać a muszę szukać dalej... Jest szansa że jeszcze do niego wrócę.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Przy Parku

  Fantastyczny specjalista. Rzetelny, cierpliwy, delikatny. Pan doktor odpowiada na wszystkie pytania wyczerpująco, w sposób zrozumiały i przyjazny. Właściwy człowiek na właściwym miejscu.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Warszawa - TwardaUsługa: Zwykła wizyta

  Bardzo dobry lekarz. Serdeczny, uśmiechnięty i bardzo cierpliwy. Wizyta u Pana doktora Głuchowskiego była profesjonalna i przede wszystkim bezstresowa. Zdecydowanie polecam.

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Przy Parku

  Cóż mogę powiedzieć... Pan Doktor prowadził moje dwie ciąże i mimo, iż mam pakiet w jednej z placówek medycznych z problemami wracam do Doktora. Najlepszy lekarz na świecie!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Moja wizyta u doktora Głuchowskiego przebiegła bez najmniejszych problemów. Takich lekarzy jak doktor Głuchowski dosłownie 'ze świecą szukać'. Przemiły pan, który zna się na swoim zawodzie, udziela konkretnych odpowiedzi na zadawane pytania, a także sam z siebie dokładnie opisuje problem u pacjentki. Bardzo mi pomógł, jestem zadowolona z wizyty i z pewnością jeszcze nie raz się do niego wybiorę.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, specjalista w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Jego kwalifikacje zostały również uznane przez General Medical Council w Wielkiej Brytanii.Doświadczenie zawodowe zdobywał w takich ośrodkach jak Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, Szpital Praski w Warszawie, Szpital Onkologiczny – Magodent w Warszawie, Centrum Onkologii w Warszawie, Wojskowy Instytut Medyczny w Warszawie. Z uwagi na potrzebę i chęć pełniejszego rozumienia pacjenta, będąc lekarzem podjął międzywydziałowe studia, a w 2008 roku uzyskał tytuł magistra psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Odbył kilkadziesiąt kursów w zakresie ultrasonografii w ginekologii i położnictwie, kolposkopii, endokrynologii, leczenia niepłodności, zastosowania technik laparoskopowych i histeroskopowych w ginekologii, wykorzystania lesera MonaLisa Touch® i wykorzystania nici Vaginal Narrower®. Wojciech Głuchowski posiada Certyfikat Umiejętności w zakresie kolposkopii przyznany przez European Federation for Colposcopy, jak również Certyfikat USG Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej, Europejskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej ESGO/ENYGO oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. W związku z zainteresowaniem problemem leczenia zaburzeń nietrzymania moczu, uszkodzeń okołoporodowych krocza odbył w 2011 r. kilkumiesięczny staż w wiodącym ośrodku w Polsce – Klinice Ginekologii Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie.

  Dla Wojciecha Głuchowskiego bardzo ważne jest, aby pacjentka zrozumiała ideę i sposób leczenia. Dzięki temu pacjentka ma możliwość bardziej świadomego uczestnictwa w decyzji wyboru terapii. Takie podejście zwiększa samoświadomość i tym samym szansę powodzenia leczenia.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia