lek.

Wojciech Głuchowski

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

116 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
51 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, specjalista w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Jego kwalifikacje zostały również uznane przez General Medical Council w Wielkiej… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
116 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • N
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Przy Parku

  Pan doktor jest bardzo rzeczowy oraz doświadczony. Miałam poczucie, że rozmawiam z osobą o dużej wiedzy. W zamiarze to była wizyta jednorazowa, gdyż mieszkam na stałe w Krakowie, ale po tym jak Pan doktor wzbudził moje zaufanie, myślę, że będę się jeszcze odwiedzę ten gabinet.

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Lekarska MediSpace

  Doktor bardzo kompetentny, miły, delikatny. Była to moja pierwsza wizyta i jestem bardzo zadowolona. Opowiadał o wszystkim co robi, zadaje szczegółowe pytania i szczegółowo odpowiada na zadawane pytania.

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Przy ParkuUsługa: konsultacja ginekologiczna

  Pan doktor ma znakomite podejście do pacjenta. Lekarz przeprowadził wywiad w którym zaznaczył jakie badania i z jaką częstotliwością należy przeprowadzać. Badanie przebiegło bezboleśnie. W podsumowaniu wizyty szczegółowo i w jasny sposób wyjaśniał każde zagadnienie, moje wątpliwości i schemat leczenia. Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze, bez uczucia stresu czy wstydu, w pełni profesjonalnie, bez pośpiechu. Polecam tego specjalistę.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Warszawa - TwardaUsługa: wizyta kontrolna

  Szczerze polecam.Każda wizyta przebiega w bardzo przyjaznej atmosferze, zero stresu. Doktor odpowiada szczegółowo na wszystkie pytania i tłumaczy wątpliwości, zleca wszystkie niezbędne badania.

  Wojciech Głuchowski2018-08-26

  Dziekuje serdecznie za opinię
  pozdrawiam

  Wojciech Głuchowski

 • Lokalizacja: Centrum Medyczne Bemowo

  Przypadkowo trafiłam do Pana Doktor i z czasem okazało się to wielkim szczęściem. Sympatyczny, skrupulatny, profesjonalny, lekarz z powołania. Pan Doktor zbiera szczegółowy wywiad na każdej wizycie, dotyczący dolegliwości, z którymi się zgłaszam. Wszystkie wątpliwości wyjaśnia. Dokładnie wykonuje badania USG tranwaginalnego oraz badania cytologicznego na podłożu płynnym (LBC) oraz bada piersi podczas trwania wizyty. W razie zaistniałej potrzeby zleca inne specjalistyczne badania. Wizyta przebiega zawsze bez pośpiechu w spokojnej atmosferze. Polecam serdecznie każdemu tego konkretnego specjalistę!

  Wojciech Głuchowski2018-08-26

  Pani Agnieszko, dziekuję serdecznie za uznanie mojej pracy, szczególnie w sytuacji gdzie wyjaśnienie sytuacji i ustalenie optymalnego postępowania wymaga szeregu badań i analiz, a przede wszystkim zaufania. Życzę zdrowia i sukcesów w nauce i pracy.

 • P

  Panie doktorze, Wystawiam średnią opinię pomimo Pana ogromnej serdeczności. Niestety nie uzyskałam pomocy takiej jakiej wymagałam. Od ponad roku starałam się z mężem o dziecko. Z wizytą u doktora byłam mniej więcej w połowie tego czasu sugerując, że martwię się i zaczynam stresować niepowodzeniami. Testy owulacyjne nie były jednoznaczne co bardzo mnie martwiłao i podczas wizyty powiedziałam tym. Teraz, po roku okazało, że problemy z owulacją zgodnie z moimi zmartwieniami mam, dodatkowo problemy z hormonami. Mój wniosek jest jedynie taki, że każdy lekarz ma swoją wąską specjalność w której jest najlepszy.

  Wojciech Głuchowski2018-08-26

  Dziękuję za docenienie serdeczności, jednak przykro mi, że ma Pani wątpliwości co do postępowania. Chciałbym się odnieść do podanych przez Panią informacji.
  W przypadku pacjentek regularnie współżyjących od 6 mscy ,regularnie miesiączkujących, bez obciążającego wywiadu położniczo-gienekologicznego, poniżej 35 rz zgodnie z aktualną wiedzą i wytycznymi nie ma uzasadnienia do rozpoczęcia uciążliwej i kosztownej diagnostyki.
  Samo zamartwienia się i nieuzasadnione stresowanie nie powinno być wskazaniem do uruchamianie diagnostyki. Ponadto sam stres związany z „celowaniem” może zaburzać owulacje ….
  Testy owulacyjne nie są pewnymi i rekomendowanymi metodami kontroli płodności. Oczywiście w niektórych sytuacjach mogą być wartościowym uzupełnieniem diagnostyki ale nie podstawą diagnozy.
  Jednak skoro po 12 miesiącach nie doszło do ciąży pojawiło się merytoryczne uzasadnienie do rozpoczęcia diagnostyki, która jak rozumiem z treści Pani wypowiedzi została słusznie rozpoczęta. Mam tylko nadzieję iż diagnoza pt „ problemy z owulacją” nie została postawiona na podstawie pojedynczego, losowego cyklu bezowulacyjnego nawet jeśli został zweryfikowany ultrasonograficznie poprzez monitorowanie cyklu z jednoczesnym badaniem profilu hormonów płciowych.

  Odkładając na bok Pani wątpliwości życzę Państwu spełnienia planów powiększenia rodziny. Gdyby uznała Pani potrzebę konsultacji jestem oczywiście do dyspozycji.
  Pozdrawiam
  Wojciech Głuchowski

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Warszawa - TwardaUsługa: infekcja

  Profesjonalne podejście do pacjenta. Przyszłam z podejrzeniem infekcji, lekarz zbadał mnie ginekologiczne, następnie zrobił usg, dodatkowo zbadał piersi i zasugerował przepisanie tabletek antykoncepcyjnych regulujących gospodarkę hormonalną (było to poprzedzone rozmową o wcześniejszym leczeniu w tym kierunku).
  Nie mam żadnych zastrzeżeń. Mogę szczerze polecić wizytę u tego lekarza.

  Wojciech Głuchowski2018-08-26

  Dziekuje za uznanie mojej pracy
  pozdrawiam

  Wojciech Głuchowski

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Warszawa - Twarda

  Pan doktor Wojciech Głuchowski jest bardzo dokładny i sympatyczny. Zebrał szczegółowy wywiad dotyczący dolegliwości z którymi się zgłosiłam, chorób przebytych i towarzyszących chorób przewlekłych. Badanie u doktora jest kompleksowe, obejmuje rutynowe badanie ginekologiczne + USG transwaginalne + badanie piersi. Wszystko bardzo delikatnie i bezboleśnie. Ponieważ w moim przypadku konieczne jest wykonanie szczegółowych specjalistycznych badań, otrzymałam na nie skierowania i dokładne informacje, gdzie mogę je wykonać. Wszystko zostało zapisane w mojej dokumentacji, która jest prowadzona w gabinecie. Wizyta przebiegła bez pośpiechu w spokojnej miłej atmosferze. Jeśli będzie taka potrzeba na pewno wrócę do tego lekarza.

  Wojciech Głuchowski2018-08-26

  Dziekuje za szczególową opinię i pozytywną ocenę.
  pozdrawiam

  Wojciech Głuchowski

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Przy Parku

  To była moja pierwsza wizyta u tego lekarza. Lekarz wypytał mnie szczegółowo o moje wcześniejsze leczenie. Zrobił badanie, był bardzo delikatny. I zasugerował leczenie inne niż mój wcześniejszy lekarz. Widać ze jest profesjonalistą i chce pomoc, nie lekceważy dolegliwości. Lekarz z powołania. Wiem, ze będę do niego chodzić.

  Wojciech Głuchowski2018-08-26

  Dziekuję za pozytywne słowa i docenienie zaangażowania. Sposobów leczenia jest zazwyczaj kilka, ważne jest aby dobrać najbardziej optymalne w danym momencie co nie zawsze jest oczywiste.
  pozdrawiam

  Wojciech Głuchowski

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, specjalista w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Jego kwalifikacje zostały również uznane przez General Medical Council w Wielkiej Brytanii.Doświadczenie zawodowe zdobywał w takich ośrodkach jak Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, Szpital Praski w Warszawie, Szpital Onkologiczny – Magodent w Warszawie, Centrum Onkologii w Warszawie, Wojskowy Instytut Medyczny w Warszawie. Z uwagi na potrzebę i chęć pełniejszego rozumienia pacjenta, będąc lekarzem podjął międzywydziałowe studia, a w 2008 roku uzyskał tytuł magistra psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Odbył kilkadziesiąt kursów w zakresie ultrasonografii w ginekologii i położnictwie, kolposkopii, endokrynologii, leczenia niepłodności, zastosowania technik laparoskopowych i histeroskopowych w ginekologii, wykorzystania lesera MonaLisa Touch® i wykorzystania nici Vaginal Narrower®. Wojciech Głuchowski posiada Certyfikat Umiejętności w zakresie kolposkopii przyznany przez European Federation for Colposcopy, jak również Certyfikat USG Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej, Europejskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej ESGO/ENYGO oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. W związku z zainteresowaniem problemem leczenia zaburzeń nietrzymania moczu, uszkodzeń okołoporodowych krocza odbył w 2011 r. kilkumiesięczny staż w wiodącym ośrodku w Polsce – Klinice Ginekologii Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie.

  Dla Wojciecha Głuchowskiego bardzo ważne jest, aby pacjentka zrozumiała ideę i sposób leczenia. Dzięki temu pacjentka ma możliwość bardziej świadomego uczestnictwa w decyzji wyboru terapii. Takie podejście zwiększa samoświadomość i tym samym szansę powodzenia leczenia.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Warszawie obecnie - Uniwersytet Medyczny w Warszawie
 • Uniwersytet Warszawski

Znajomość języków

 • polski

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl