Lek.

Wojciech Czerniawski

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • M
  Lokalizacja: Gabinet lekarski

  Świetny, pomocny, otwarty lekarz godny zaufania w 100%! Odpowie wyczerpująco na każde, nawet najbardziej banalne pytanie. Trafnie postawione diagnozy. Może to mało istotne ale bardzo mnie urzekło i wcześniej nie spotkałam się z tym- pomaga kobiecie w ciąży wstać po badaniu, podając rękę, a w tym czasie to wielka pomoc :)

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  50 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Świetny, pomocny, otwarty lekarz godny zaufania w 100%! Odpowie wyczerpująco na każde, nawet najbardziej banalne pytanie. Trafnie postawione diagnozy. Może to mało istotne ale bardzo mnie urzekło i wcześniej nie spotkałam się z tym- pomaga kobiecie w ciąży wstać po badaniu, podając rękę, a w tym czasie to wielka pomoc :)

  • Wspaniały człowiek. Miałam ten zaszczyt poznać go kiedy leżałam 3 msc.na przedporodowej. Sympatyczny, miły i bardzo troskliwy. Kiedy kończył dyżur zawsze przychodził sprawdzać czy wszystko ok i się żegnał . Wysoka kultura osobista,pełny profesjonalizm .Nic dodać,nic ująć. Górna półka.

  • S

   Profesjonalny sympatyczny i troskliwy lekarz co w tych czasach jest rzadkością. Polecam Pana Doktora każdej kobiecie prowadzil moją ciąże i od 2 tygodni ciesze sie zdrowym synkiem. Dziekujemy jeszcze raz ;)

  • P

   Byłam raz u Pana doktora i zostaję na stałe. Inni po obejrzeniu wyników badań odsyłali mnie mówiąc, że wszystko jest OK, pan doktor od razu podjął dalsze działania. Wszystko wytłumaczył, nie tylko uspokajał, ale też powiedział o możliwych problemach. Wizyta nie przebiega 'na czas'. Badania są bardzo dokładne i całkowicie bezbolesne.

  • M

   Wspaniały lekarz,jestem bardzo zadowolona że trafiłam do pana doktora,poprowadził moją ciążę jak i był przy porodzie.Troskliwy interesuje się pacjentkami a dziś to rzadkość.Polecam w 100%.

  • M

   Godny polecenia dla wszystkich kobiet w ciąży. Zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Odpowie na każde pytanie, również telefonicznie. Otoczył mnie fachową opieką zarówno w ciąży jak i w połogu. Najlepszy lekarz w "naszym" szpitalu. Ma niesamowite podejście do pacjenta. Przeprowadził mnie przez ciążę perfekcyjnie. Po porodzie wystąpiły pewne komplikacje, ale dzięki Panu Doktorowi jestem na dobrej drodze, żeby wrócić do pełni formy. Doktor Czerniawski zawsze szuka rozwiązania najlepszego dla pacjenta i omawia z nim swoje decyzje.

  • A

   Witam, uważam, że nie mogłam trafić na lepszego lekarza, dzięki Panu opiece udało mi się zajść w ciąże, a długo staraliśmy się z mężem o naszego dzidziusia. Dzis jest z nami juz całe 7 dni, i nic piękniejszego trafić się nam nie mogło. A Pan Doktor otoczył nas cudowna opieką i podszedł do sprawy naprawdę bardzo poważnie, za co Dziękuję!!!! Ada

  • U

   bardzo dobry lekarz przeprowadził moją ciąże bardzo dobrze jestem zadowolona :) szkoda tylko że prywatnie bierze dużo kasy ale jak na taka opiekę lekarska to warto polecam dziewczyny :)

  • A

   Rzeczowy, sumienny, bardzo dokładny, miły oraz kompetentny lekarz. Polecam wszystkim panią w ciąży, które mają jakieś problemy albo chcą mieć pewność, że ciąża będzie bardzo rzetelnie prowadzona.

  • E

   Nie polecam doktora.... chodziłam do niego dość długo 4 lata ale jak się zaczęły schody i potrzebowałam fachowej pomocy to jedyne co to faszerował mnie hormonami zero badań rozmowy nic, recepta i do widzenia ... jakieś żarciki drętwe i cały czas gadanie że przemęczony że taki tryb życia. wydaję mi się że chyba za dużo na barki bierze bo z tego co wiem dużo pacjentek odchodzi od niego. rozczarowałam się bardzo :(