Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
92 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: J. A. - Medico Inny

Прекрасный доктор! Вел мою беременность с момента, как возникли проблемы...
У меня была не простая беременность, в любой момент я могла потерять ребенка.
Перед каждым визитом я очень нервничала, боялась, что мне могут сообщить что-то не хорошее, а выходила с счастливой улыбкой на лице. Благодаря талатну, высокому уровню, огромному опыту данного специалиста у нас есть огромное счастье - наша дочь, которой 3.5 года. Wojciech Cnota добрый и внимательный, любящий свою работу доктор, который за каждого пациента переживает, как за родного человека . Желаю дальнейших успехов в работе, благодарю, за дочь низкий поклон!!! Если еще когда-нибудь Бог мне подарит еще одного ребенка из любой части света приеду к этому доктору, чтоб наблюдаться у него всю беременность от начала до конца. Конечно же рекомендую!


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: J. A. - Medico Inny

Polecam z całego serca! Trafiłam do docenta Cnoty po 4 poronieniach u innych lekarzy w innym mieście, którzy nie mieli pojęcia dlaczego tak sie dzieje. Doktor może faktycznie nie jest zbyt wylewny w słowach, ale na pierwszej wizycie już wiedział w czym może tkwić problem- zabieg w szpitalu potwierdził podejrzenia. Dzięki niemu zaszłam i donosiłam zdrową ciążę, na wszystkie pytania odpowiada- tylko trzeba je zadawać, badań labolatoryjnych nie zleca często, ale jesli nie ma takiej potrzeby to po co... Ja dzięki doktorowi i całemu stresowi jaki przeżywałam przez cała ciążę aby ja donosić, z każdej wizyty wychodziłam spokojna i z pozytywnym nastawieniem. Wizyty nie są długie, ale doktor wszystko sprawdza dokładnie i pokazuje podczas badania usg. O płci dziecka dowiedziałam sie w odpowiednim momencie, wcześniej nie pytałam bo nie to było dla mnie istotne.
Dzìekuje doktorze za opiekę i wiarę, że tym razem sie uda- moja córeczka za kilka dni skończy rok.
Danusia


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ Genom Inny

Pomimo swojej rzekomej "sławy" dr Cnotę radzę omijać. Zgłosiłam się do dr z prośbą o poprowadzenie zagrożonej ciąży trojaczej (jednojajowa, jednołożyskowa, z wadami wrodzonymi jednej z córeczek). Doktor znał więc sytuację ponieważ zjawiłam się u niego z badaniami prenatalnymi w ręku (nie musiał więc sam się fatygować, żeby je robić). Wspomnę tylko, że wizyty (na szczęście tylko dwie) były prywatne.
Każda z wizyt przebiegała w następujący sposób:
1. Trwała 5, max 10 min
2. Dr nie przeprowadził ze mną żadnego wywiadu, zupełnie o nic nie pytał
3. Nie odpowiadał na zadawane przez mnie pytania albo odpowiadał w sposób zdawkowy i kpiący- tak jakby w jego mniemaniu pytania, jak dzieci się rozwijają, czy przepływy są prawidłowe, ile córeczki ważą itp były stratą czasu
4. Nigdy nie zlecił żadnych badań (z krwi, wymazów itp).
5. Odmawiał zapoznania się z wynikami badania prenatalnego - pomimo, że prosiłam go o to (de facto on sam jako lekarz powinien wiedzieć jak istotne są informacje tam zawarte)
6. Ani raz nie przeprowadził badania ginekologicznego
7. Na pytanie dotyczące płci odpowiedział, że nie jest to dla niego ważne
8. Gdy poprosiłam o zdjęcie usg córeczek drwiąco odmówił
9. Nie przepisał żadnych leków/ suplementów/ witamin choć w momencie zgłoszenia się do niego przyjmowałam leki na podtrzymanie ciąży. Gdy wyraźnie znudzony powiedział na do widzenia czy "coś jeszcze" zapytałam jakie leki oraz w jakich dawkach mam przyjmować. Odpowiedział drwiąco "jak Pani uważa". Kpina!
Nie uzyskałam od doktora żadnego wsparcia. Jako lekarz jest całkowicie nieprofesjonalny, lekceważący i nieodpowiedzialny, jako człowiek nieprzystępny i drwiący.

Całkowicie odradzam!


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: J. A. - Medico ciąża bliźniacza

Docent prowadził moją trudną ciążę bliźniaczą. Pomiary przeprowadzał niedokładnie, nie przykładał się jakby to go nudziło. Cały czas mówił o zdrowej ciąży. Jednak najgorsze jest jednak to, że po skierowaniu na swój oddział zupełnie się mną nie interesował, nawet nie przyszedł zapytać jak się czuję, a cesarkę przeprowadzał kto inny. Po urodzeniu okazało się, że nie wykrył wady wrodzonej którą widać w 12 tc. Po porodzie również nie przyszedł wiedząc, że urodziłam dziecko z wadą wrodzoną a drugie z zespołem downa, które okazało się być bardzo ciężko chore. Przeżyłam koszmar nie mając żadnego wsparcia i to ordynatora oddziału!
Zostaliśmy zupełnie sami bez pomocy szpitala. Zabrakło czynnika ludzkiego - empatii mimo, że byłam prywatną pacjentką w wizyta kosztowała 250 zł, czasami 2 razy w miesiącu. Zawiodłam się na całego mimo jego sławy.


Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: J. A. - Medico prowadzenie ciąży

Niestety nie mogę powiedzieć nic pozytywnego o tym doktorze. Byliśmy na dwóch wizytach z żoną i na kolejną się nie wybierzemy.
1. Lekarz zupełnie nie odpowiada na pytania, a nawet reaguje drwiąc czy ironizując. To co dla lekarza może wydawać się oczywiste - nie jest oczywiste dla pacjenta.
2. Pytanie o dietę, problemy z wypróżnianiem i suplementacją - kwituje jednym nic nie mówiącym zdaniem ('tak jest w ciąży') i dziwnym śmiechem zostawiając tak wiele znaków zapytania, że aż dziwne. Zatem gdzie mamy szukać odpowiedzi? w internecie?
3. Między wizytami nie zlecił żadnych badań laboratoryjnych, co polecił nam nowy lekarz, do którego się udaliśmy. Wyniki okazały się takie, że należy reagować, co pokazuje, że należało je robić.
4. Poza badaniem usg, ani razy nie zaproponował badania ginekologicznego / cytologii.
5. Na pytanie podczas drugiej wizyty czy możemy poznać płeć dziecka odpowiedział, że teraz to za duża niewiadoma i nie będzie sprawdzał...
Po takiej wizycie wychodziliśmy w fatalnych nastrojach, z wieloma znakami zapytania i bez pomocy. Nie tak naszym zdaniem powinien zachowywać się lekarz, szczególnie prowadzący ciążę.
Zdecydowanie nie polecamy.
Pozdrawiam


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: J. A. - Medico Ciąża

Pan docent Cnota prowadzi moja ciaze od samego poczatku. Polecam wszystkim Paniom, ktorym w tym cudownym czasie towarzysza jakies komplikacje. Wraz z maluszkiem czujemy, ze jestesmy bezpieczni i w najlepszych mozliwych rekach. Dziekujemy DŁ!


C
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: J. A. - Medico ciąża

Człowiek którego zna chyba każdy...począwszy od lekarzy po pacjentki...Docent posiada ogromną wiedzę którą wykorzystuje oczywiście w praktyce. Ponadto jest konkretny, serdeczny, troskliwy, zawsze opanowany, zaraża optymizmem. Nie wyobrażam sobie żeby ktoś inny prowadził moją ciążę. Mimo wielu obowiązków zawsze służy pomocą nawet telefoniczną.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: J. A. - Medico Ciąża

Bardzo dobry lekarz. Nie wyobrażam sobie aby ktoś inny prowadził moją ciążę. Fachowiec, profesjonalista, dobry człowiek. Gdyby nie on, z moimi komplikacjami ciąży mogłabym nawet umrzeć. Polecam z całego serca.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: J. A. - Medico badania pr

Pana Doktora polecił mi mój mąż, który na co dzień współpracuje z wieloma lekarzami. Potwierdził, że Pan Doktor jest jednym z najlepszych specjalistów u nas na Śląsku w zakresie badań prenatalnych. W pełni ufa jego opinii, więc ja też zaufałam. Pan Doktor faktycznie jest świetnym specjalistą, przy tym bardzo miły, troskliwy, zawsze stara się rozładować napięcie w trakcie badania i chętnie odpowie na pytania (jeżeli się je ma). Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Doktora każdemu.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: J. A. - Medico ciąża

Do Pana Doktora trafiliśmy z polecenia gdyż moja ciąża mogła skończyć się różnie z powodu konfliktu serologicznego. Pan Doktor na każdej wizycie słuchał uważnie co mówię, odpowiadał na najdziwniejsze pytania i rozwiewał moje obawy a do tego jego poczucie humoru genialne. Nie zapomnę jak kiedyś pojechaliśmy z mężem do niego na wizytę i byłam zestresowana obawami czy wszystko z dzieckiem dobrze, i mówię do Pana doktora że zaraz tu na zawał zejdę ze strachu na co Pan doktor mówi " nie może pani, bo będę musiał wybiec i szukać lekarza bo ja się na tym nie znam" :) . A wracając do opinii to oczywiście każdy ma prawo do swojego zdania , ja uważam że jest to lekarz jakich mało w naszym kraju. Przypomniała mi się kolejna sytuacji gdy bałam się o dziecko i prawie płakałam w gabinecie i Pan Doktor uspokajał mnie i powiedział że mam się nie martwić, tylko dbać o siebie i o dziecko a on jest od tego żeby się martwić i robić wszystko aby dziecko urodziło się zdrowe. Moja córeczka zaraz kończy roczek a Panu Doktorowi będę wdzięczna do końca życia za spokój i podejście. Bardzo Dziękuję :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania