Poradnia Okulistyczna Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Rudzie Śląskiej z siedzibą przy ul. Lipa 2 - w likwidacji

(258 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Poradnia Okulistyczna Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Rudzie Śląskiej z siedzibą przy ul. Lipa 2 - w likwidacji

Lipa 2

41-703 , Ruda Śląska , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Wojciech Cnota Inny

  Pomimo swojej rzekomej "sławy" dr Cnotę radzę omijać. Zgłosiłam się do dr z prośbą o poprowadzenie zagrożonej ciąży trojaczej (jednojajowa, jednołożyskowa, z wadami wrodzonymi jednej z córeczek). Doktor znał więc sytuację ponieważ zjawiłam się u niego z badaniami prenatalnymi w ręku (nie musiał więc sam się fatygować, żeby je robić). Wspomnę tylko, że wizyty (na szczęście tylko dwie) były prywatne.
  Każda z wizyt przebiegała w następujący sposób:
  1. Trwała 5, max 10 min
  2. Dr nie przeprowadził ze mną żadnego wywiadu, zupełnie o nic nie pytał
  3. Nie odpowiadał na zadawane przez mnie pytania albo odpowiadał w sposób zdawkowy i kpiący- tak jakby w jego mniemaniu pytania, jak dzieci się rozwijają, czy przepływy są prawidłowe, ile córeczki ważą itp były stratą czasu
  4. Nigdy nie zlecił żadnych badań (z krwi, wymazów itp).
  5. Odmawiał zapoznania się z wynikami badania prenatalnego - pomimo, że prosiłam go o to (de facto on sam jako lekarz powinien wiedzieć jak istotne są informacje tam zawarte)
  6. Ani raz nie przeprowadził badania ginekologicznego
  7. Na pytanie dotyczące płci odpowiedział, że nie jest to dla niego ważne
  8. Gdy poprosiłam o zdjęcie usg córeczek drwiąco odmówił
  9. Nie przepisał żadnych leków/ suplementów/ witamin choć w momencie zgłoszenia się do niego przyjmowałam leki na podtrzymanie ciąży. Gdy wyraźnie znudzony powiedział na do widzenia czy "coś jeszcze" zapytałam jakie leki oraz w jakich dawkach mam przyjmować. Odpowiedział drwiąco "jak Pani uważa". Kpina!
  Nie uzyskałam od doktora żadnego wsparcia. Jako lekarz jest całkowicie nieprofesjonalny, lekceważący i nieodpowiedzialny, jako człowiek nieprzystępny i drwiący.

  Całkowicie odradzam!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Wojciech Cnota złe wyniki testu PAPP-A

  Rewelacyjne podejście , wysłano nas do Rudy Śląskiej ponieważ wynik z krwi wyszedł źle. Po 1 wizycie Pan Docent powiedział nam , że on nie widzi wskazania do amniopunkcji . Podejście i rozmowa super więcej lekarzy w tym kraju z takim podejściem !!!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania