dr n. med.

Włodzimierz Jóźwiak

verifiedCreated with Sketch.

Proktolog, Chirurg

167 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
1 167 odwiedzin w ciągu 30 dni

Absolwent Akademii Medycznej w Białymstoku. Specjalista chirurg II stopnia.Zwycięzca plebiscytu Lekarz przyjazny pacjentowi w 2015 organizowanym przez portal Znany Lekarz. Konsultuje… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
167 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Witam,
  Bardzo życzliwy i rzeczowy. Profesjonalne podejście do pacjenta. Rzeczowy, bardzo jasno odpowiada na wszystkie zadane pytania. Polecam

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: konsultacja proktologiczna

  Na wizytę szlam bardzo zdenerwowana i pelna obaw. Jako ,ze miala byc to wizyta u proktologa nerwy byly jeszcze większe niz zwykle. Zupelnie niepotrzebnie. Lekarz okazal sie przesympatycznym czlowiekiem ,ktory w mgnieniu oka sprawil ,ze nie czulam zazenowania czy wstydu. Przy badaniu mowil co bedzie robil i na bieżąco informowal co widzi i czy jest sie czym niepokoic.
  Polecam z calym sercem Pana doktora szczegolnie dla osob ,ktore udaja sie do proktologa pierwszy raz. Profesjonalizm i wysoka kultura osobista.

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo profesjonalne podejscie, ogromna wiedza i łatwość jej przekazu i przy dbałość o dobrą atmosferę i komfort pacjenta

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: konsultacja proktologiczna

  Życzliwy człowiek. Dokładnie opisuje jak będzie wyglądać badanie, wyjaśnia jak będzie wyglądać leczenie i na czym polega problem z anatomicznego punktu widzenia. Dobre podejście do pacjenta.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: konsultacja proktologiczna

  Bardzo sympatyczna, ciepła osoba. Przy panu Włodzimierzu można się wyluzować i pośmiać. Uważam, że warto wydać każdą sumę pieniędzy i oddać się w ręce profesjonaliście jakim jest Włodzimierz.

 • M
  Lokalizacja: VeritaMed

  Profesjonalny lekarz, który zna się na swojej pracy. Bardzo życzliwe podejście do pacjenta i przede wszystkim umiejętność szybkiej i bezbłędnej diagnozy. Zdecydowanie polecam.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: konsultacja proktologiczna

  Bardzo doświadczony lekarz, dokładny, uważny, słuchający pacjenta. Wyjaśnia w przystępny sposób, z czego wynika problem, co i dlaczego robić, żeby mu zaradzić. Polecam z całego serca!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: konsultacja proktologiczna

  Bardzo dobry specjalista. Profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam, wszystko wyjaśnione w sposób prosty i zrozumiały dla pacjenta.

 • H
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: konsultacja proktologiczna

  Pan doktor to profesjonalista w pelnym tego slowa znaczeniu.
  Lekarz kompetentny i przy tym bardzo zyczliwy. Wszystko dokladnie tlumaczy. Wizyta przebiegla w bardzo milej atmosferze. Jestem bardzo zadowolona i zyczylabym sobie i innym tylko takich lekarzy.
  Na pewno polece Pana doktora kazdemu.
  Pozdrawiam i raz jeszcze dziekuje.

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: USG jamy brzusznej

  Lekarz bardzo kompetentny z profesjonalnym podejściem do pacjenta.
  Doskonale potrafi wytłumaczyć i w prosty sposób przekazać pacjentowi informacje o wyniku badania.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwent Akademii Medycznej w Białymstoku. Specjalista chirurg II stopnia.Zwycięzca plebiscytu Lekarz przyjazny pacjentowi w 2015 organizowanym przez portal Znany Lekarz. Konsultuje z zakresu chirurgii ogólnej, naczyniowej oraz proktologii.
  Od 1992 r. pracownik Wojewódzkiego Szpitala Chirurgii Urazowej im. Św. Anny w Warszawie przy ul. Barskiej, gdzie wspólnie z dr hab.n.med. Wiesławem Strygą wykonał pierwszą w Polsce operację guzków krwawniczych z użyciem staplera wg techniki Longo. Operacja ta zapoczątkowała pracę doktorską, której tematem były odległe wyniki leczenia guzków krwawniczych sp. Longo w ocenie klinicznej i ultrasonograficznej. Przewód doktorski zakończył z sukcesem obroną w 2001 roku.

  Przez 30 lat pracy zawodowej skupiał swoją uwagę na chirurgii jamy brzusznej w tym kamicy żółciowej, chorób żołądka i jelita grubego.

  Kontynuując tematykę pracy doktorskiej prowadzi Poradnię Proktologiczną skąd kwalifikuje a następnie operuje swoich pacjentów. W operacjach żylaków kończyn dolnych stosuje współczesne metody godzące efekty medyczne i kosmetyczne.

  Wykonuje plastyki przepuklin brzusznych z użyciem technik tradycyjnych jak i szyciem siatki. Doskonali swój warsztat chirurgiczny biorąc czynny udział w sympozjach chirurgicznych i ultrasonograficznych.
  Przyjmuje tylko osoby pełnoletnie.

Specjalizacje

 • Chirurgia naczyniowa
 • Chirurgia ogólna

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Białymstoku

Publikacje

 • Publikacje szeregu prac z zakresu chirurgii ogólnej i ultrasonografii.
 • Wyniki leczenia guzków krwawniczych sp. Longo w ocenie klinicznej i ultrasonograficznej.

Nagrody i wyróżnienia

 • Pierwsza w Polsce operację guzków krwawniczych z użyciem staplera wg techniki Longo
 • Wykładowca sympozjów chirurgicznych i ultrasonograficznych.