lek.

Witold Urban

verifiedCreated with Sketch.

Dermatolog

15 opinii +dodaj

oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt

Jeśli masz jakieś niepokojące objawy lub po prostu chcesz się przebadać – przyjdź. Takie postępowanie jest bezpieczniejsze dla Ciebie i twoich najbliższych niż zwlekanie z diagnostyką… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: cera trądzikowa

  Pan Doktor pomógł mi zwalczyć trądzik raz na zawsze. Wieloletnie problemy zniknęły po krótkiej 3-miesięcznej kuracji i dziś po latach bez wahania polecam znajomym.

 • E

  Fantastyczny specjalista, Po chodzeniu przez pół roku do innego lekarza było tylko gorzej, natomiast po jednej wizycie u dr W. Urbana i kuracji przepisanymi lekami problem przestał istnieć. Polecam!

 • Polecam Pana Doktora,leczyłam się bezskutecznie pół roku u innego specjalisty,a Pan Doktor poznał się od razu w czym rzecz i po miesiącu leczenia zapomniałam o problemie

 • N

  Pani Doktor nie byl za mily w czasie mojej wizyty.
  Nie zabardzo spojrzal na wysypke, nie odpowiadal na moje pytania .
  Podczas wizyty prawnie nic nie mowil, tylko pisal recepte lub cos innego; wizyta byla bardzo niewygodna. Pod koniec wizyty tylko dal żel ( kortykosteroidy) , nie wytlumaczyl co to jest i jak urzyc ( domyslilem sie sam, gdyz jestem studentem medycyny w Stanach) i nie zapizal wizyte kontrolnej.

 • M

  Minutę przed umówioną wizytą Pan doktor wyszedł z gabinetu i obiecał wrócić "za minutkę". Czekałyśmy ponad 20 minut, ale doktorka wcięło, a my spieszyłyśmy się na zajęcia więc opuściłyśmy przychodnię. Przed budynkiem stał nasz Pan doktor i ucinał sobie z kimś pogawędkę. Panie z rejestracji nie zareagowały a wręcz wzruszyły ramionami. Gratuluję osobom, które się do niego dostały, bo doktor jeśli nawet leczy dobrze to chyba niezbyt ogarnia wizyty. Nie polecam.

 • M

  Ja od 5 lat chodzę do doktora i też polecam wszystkim znajomym i rodzinie. Wyciagnał mojego synka z takiego stadium AZS ,że nie miałam już nadziei w lekarzach a odwiedziłam ich wielu w ròżnych rejonach Polski. Leki były głòwnie robione koszt 5zł polskich i oczywiście syropy na swedzenie. Dziecko miało rany na twarzy od września do kwietnia. Żaden lekarz tego nie ogarnàł! Polecam Doktora z czystym sumieniem. Wszyscy ktòrym poleciłam Doktora też sà zadowoleni.

 • M

  Świetny lekarz!! Kompetentny, nie owija w bawełnę, wszystko wyjaśnia pomagając pacjentowi zaznajomić się z jego chorobą. Jak najbardziej polecam. :)

 • Mam bardzo ciężkie AZS. Miałam do czynienia z wieloma lekarzami, także zagranicznymi. Ale ufam tylko dr Urbanowi. To najbardziej kompetentny, życzliwy i pomocny lekarz, jakiego spotkałam w życiu. Wzór dla innych.

 • W

  Od dwóch lat korzystam z porad doktora.Wyniki dobre. Widać , że P.doktór się zna na dermatologii, czego nie można powiedzieć o innych lekarzach. Jestem zadowolona i polecam.Wdzięczna pacjentka

 • W

  Witam, ja z problemami skórnymi borykam się od najmłodszych lat - niestety. Od najmłodszych lat leczyłam bezskutecznie trądzik, wydałam bardzo dużo pieniędzy i straciłam masę czasu na chodzenie do różnych dermatologów. Efekty były znikome i krótkotrwałe, byłam tym załamana i zmęczona. Dopiero dr Urban mi pomógł!! Po zastosowaniu jego terapii problemy zniknęły już na stałe:) Trafiłam do niego z polecenia mojej internistki. Po tym jak wyleczył u mnie trądzik i ogólnie zrobił na mnie dobre wrażenie jako lekarz (widać że zna się na rzeczy i podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie) zaczęłam polecać go w rodzinie i znajomym. Wszyscy są równie zadowoleni z wizyt jak ja. Teraz już nie pójdę do żadnego innego dermatologa. Pomógł tez mojej siostrze, która miała problemy z łuszczeniem się skóry na dłoniach a tez chodziła z tym od lekarza do lekarza i bez efektów. Ogólnie trochę ludzi do niego wysłałam i to wydawało by się że ciężkie przypadki borykające się z rożnymi problemami po parę lat - wszyscy bardzo zadowoleni a bywało tak że byli u dermatologa a ten rozkładał ręce i nie potrafił w ogóle postawić diagnozy...Teraz jeśli mam jakikolwiek problem ze skórą tylko dr. Urban.

  Zadowolona klientka
  Wioleta G.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jeśli masz jakieś niepokojące objawy lub po prostu chcesz się przebadać – przyjdź. Takie postępowanie jest bezpieczniejsze dla Ciebie i twoich najbliższych niż zwlekanie z diagnostyką i leczeniem.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia