Adresy (2)

Dźwirzyńska 17 b, Fabryczna, Wrocław
Vita-Med


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


74 633..... Pokaż numer


W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


74 633..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Dźwirzyńska 17 b, Wrocław

od 80 zł

Vita-Med

rutynowe badanie ginekologiczneul. Podchorążych 4, Świdnica

od 80 zł

Vita-Med Witold Pawłowski

usg ginekologiczne, ciąży, piersi, kolposkopia, cytologia

Opinie

4

Ogólna ocena
33 opinie

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Vita-Med konsultacja ginekologiczna

Wspaniały lekarz Bardzo dobre podejście do pacjentki, zaanagazowany w swoją pracę, empatyczny i wsłuchujący się w problemy zdrowotne pacjentki Właściwa osoba na właściwym miejscu Polecam z całego serca


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Vita-Med Witold Pawłowski konsultacja ginekologiczna

Pan doktor przyjął mnie w nagłej sytuacji (nie jestem pacjentką doktora ale kto wie, czy to sie nie zmieni ) ,jestem w 9 tyg ciąży. Doktor bardzo miły, kontaktowy, przyjemny, odpowiadał na każde pytanie, plus udzielił paru cennych porad. Wizyta prawie bezstresowa ze względu właśnie na spokój Pana doktora. Serdecznie polecam, p.s-bardzo punktualna też wizyta.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Vita-Med Witold Pawłowski Inny

Do przychodni zgłosiłam się z problemem uporczywych upławów, które stanowiły dla mnie duży dyskomfort, a wcześniej podczas innych wizyt były bagatelizowane. Lekarz zauważył u mnie w badaniu kolposkopowym zmianę na szyjce macicy, która była przyczyna problemów. Doktor zaproponował mi zabieg, który miał mój problem całkowicie zniwelizowac. Zabieg był praktycznie bezbolesny. Na dzień dzisiejszy moje miesiączki zdecydowanie nie są już tak bolesne, a ból kręgosłupa przed miesiączką praktycznie zniknął, a przede wszystkim nie mam już upławów. Biorąc pod uwagę sam przebieg wizyt u doktora to są one zawsze w dobrej atmosferze, lekarz jest wyrozumiały, rzetelny, kontakt oceniam na bardzo dobry. Podejście do wizyty zawsze profesjonalne, wizyty o czasie, punktualne. Polecam wizyty w tej przychodni zwłaszcza za życzliwe podejście do pacjenta.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Vita-Med Witold Pawłowski Inny

Przyszłam na standardową wizytę, USG piersi, badanie kontrolne, cytologia. Ponieważ mieszkam za granicą, nie mogłam osobiście odebrać wyniku po który zglosiła się moja mama. Wykupiła prywatną konsultację, co było konieczne do odbioru wyniku. Doktor kazał się skontaktować z nim na WhatsAppie w celu określenia leczenia. Podal nazwę leku i dawkowanie, niestety, lek nie był dostępny w kraju w jakim mieszkam. Zapytałam o nazwę medyczną leku, inne alternatywy, liczbę niezbędnych opakowań leku, czy można go dosatać bez recepty. Niestety Doktor nie raczył odpowiedzieć na zapytania, po moich licznych naleganiach... zalecił sic kolejną konsultację u niego! Kiedy się zdenerowalam i powiedziałam, że wizyta już się odbyła i nawet dodatowa konsultacja też; polecił mi ponownie odwiedzić... innego lekarza. Tak więc drogie Panie, Pan doktor po zapłaconym rachunku nie wykazuje już zainteresowania pacjentką. Po wizycie i badaniach na koszt ponad 500 zł, nie chce odpowiedzieć nawet na dodatkowe pytania bez dodatkowej płatnej konsultacji, nawet wiedząc, że nie mieszkam w kraju. Szkoda, że ma takie nastawienie, stracił mnie jako klientkę, na pewno bym wróciła, ale szacunek do pacjenta powinien być na pierwszym miejscu u lekarza. Jeśli cenicie sobie życzliwośc lekarską i zaangażowanie, zdecydowanie wybierzcie innego lekarza.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Vita-Med Witold Pawłowski

Jeszcze mnie nie dotknął a wystawił rachunek na 170 zł... Wiedział że nie mam owulacji a nie dał mi żadnych leków tylko kazał co drugi dzień przychodzić na USG oczywiście za które płaciłam. Po czym powiedział że jak pani chce to może przychodzić w następnym miesiącu na USG a jak nie to nie, a nie pomógł w stymulacji owulacji... Do tego jego tekst: ma pani policystyczne jajniki, a pół roku później zaszłam w ciążę i ją donosiłam, wystarczyło podać tabletki na owulację. Ale to już nie z jego pomocą bo mnie już na oczy nie zobaczył z takim podejściem.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Vita-Med Witold Pawłowski

Bardzo miły, dokładny i kompetentny lekarz z dużym doświadczeniem. Profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam Pana doktora i na pewno wrócę na kolejną wizytę.


D

Opinia z dnia 14.03.2019 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


M

Opinia z dnia 20.01.2017 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


P
Użytkownik zweryfikowany

przyjemny,uśmiechnięty, kompetentny, godny zaufania,empatyczny lekarz. przyjemna atmosfera.bardzo polecam


Użytkownik zweryfikowany

Szczegółowe badanie z wyjaśnianiem krok po kroku co widać na monitorze, fachowe podejście do pacjenta, przyjemna atmosfera.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie