Vita-Med Witold Pawłowski

(99+ opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Vita-Med Witold Pawłowski

ul. Podchorążych 4

58-100, Świdnica, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Witold Pawłowski

  Ginekolog, Lekarz Rodzinny, lek.

  • P
   Lokalizacja: Vita-Med Witold Pawłowski

   Bardzo miły, dokładny i kompetentny lekarz z dużym doświadczeniem. Profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam Pana doktora i na pewno wrócę na kolejną wizytę.

  • P

   przyjemny,uśmiechnięty, kompetentny, godny zaufania,empatyczny lekarz. przyjemna atmosfera.bardzo polecam

  Zobacz wszystkie opinie (28) o tym lekarzu


 • Zbigniew Małachowski

  Ginekolog, dr n. med.

  • N
   Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno PołożniczyUsługa: kontrola/leczenie nadżerki

   Szczerze polecam Pana Doktora! Bardzo sympatyczny, delikatny oraz pomocny i zaangażowany w prowadzeniu leczenia. Ma duże doświadczenie i zasób wiedzy. Wyleczył mnie z nadżerki wrodzonej, co również przyczynia się do lepszego komfortu obecnie, np. słabsze bóle miesiączkowe niż przed leczeniem.

  • O
   Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno PołożniczyUsługa: Dobór antykoncepcji

   Badam się u różnych ginekologów i pan Małachowski był jednym z najsłabszych. Celem wizyty był dobór antykoncepcji, wizyta w ramach NFZ. W gabinecie brak USG (nigdy mi się to wcześniej nie przytrafiło i za to ogromny minus), badanie mało delikatne. Od razu stwierdził nadżerkę, którą najlepiej byłoby wymrozić, oczywiście prywatnie i jak najszybciej. Na konsultacji u ginekologa-onkologa, który ma moje pełne zaufanie, dowiedziałam się, że nie miałoby to w moim przypadku najmniejszego sensu. Dodatkowo lekarz wykazał się ignorancją w przypadku wyboru antykoncepcji - za wszelką cenę chciał mnie namówić na konkretne tabletki, chociaż pytałam o inne formy antykoncepcji, np. pierścienie antykoncepcyjne (ringi) - lekarz zdziwiony, asystentka musiała mu tłumaczyć, że coś takiego istnieje... Kazał powtórnie wykonać cytologię, chociaż miałam świeże i dobre wyniki, które ponawiam co rok. Miałam wrażenie, że lekarz w ogóle nie słuchał moich wypowiedzi i z góry przyjął postawę "wiem lepiej". Zamiast pomóc mi dobrać antykoncepcję, 90% rozmowy przeznaczył na nadżerkę i pokazywanie jej zdjęć oraz przekonywanie do zabiegu. Sprawę antykoncepcji załatwił w minutę. Naprawdę ciężko być zadowolonym po takiej sytuacji.

  Zobacz wszystkie opinie (200) o tym lekarzu