Vita-Med Witold Pawłowski

(40 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Vita-Med Witold Pawłowski

ul. Podchorążych 4

58-100 , Świdnica , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Witold Pawłowski konsultacja ginekologiczna

  Pan doktor przyjął mnie w nagłej sytuacji (nie jestem pacjentką doktora ale kto wie, czy to sie nie zmieni ) ,jestem w 9 tyg ciąży. Doktor bardzo miły, kontaktowy, przyjemny, odpowiadał na każde pytanie, plus udzielił paru cennych porad. Wizyta prawie bezstresowa ze względu właśnie na spokój Pana doktora. Serdecznie polecam, p.s-bardzo punktualna też wizyta.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Witold Pawłowski Inny

  Do przychodni zgłosiłam się z problemem uporczywych upławów, które stanowiły dla mnie duży dyskomfort, a wcześniej podczas innych wizyt były bagatelizowane. Lekarz zauważył u mnie w badaniu kolposkopowym zmianę na szyjce macicy, która była przyczyna problemów. Doktor zaproponował mi zabieg, który miał mój problem całkowicie zniwelizowac. Zabieg był praktycznie bezbolesny. Na dzień dzisiejszy moje miesiączki zdecydowanie nie są już tak bolesne, a ból kręgosłupa przed miesiączką praktycznie zniknął, a przede wszystkim nie mam już upławów. Biorąc pod uwagę sam przebieg wizyt u doktora to są one zawsze w dobrej atmosferze, lekarz jest wyrozumiały, rzetelny, kontakt oceniam na bardzo dobry. Podejście do wizyty zawsze profesjonalne, wizyty o czasie, punktualne. Polecam wizyty w tej przychodni zwłaszcza za życzliwe podejście do pacjenta.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Witold Pawłowski Inny

  Przyszłam na standardową wizytę, USG piersi, badanie kontrolne, cytologia. Ponieważ mieszkam za granicą, nie mogłam osobiście odebrać wyniku po który zglosiła się moja mama. Wykupiła prywatną konsultację, co było konieczne do odbioru wyniku. Doktor kazał się skontaktować z nim na WhatsAppie w celu określenia leczenia. Podal nazwę leku i dawkowanie, niestety, lek nie był dostępny w kraju w jakim mieszkam. Zapytałam o nazwę medyczną leku, inne alternatywy, liczbę niezbędnych opakowań leku, czy można go dosatać bez recepty. Niestety Doktor nie raczył odpowiedzieć na zapytania, po moich licznych naleganiach... zalecił sic kolejną konsultację u niego! Kiedy się zdenerowalam i powiedziałam, że wizyta już się odbyła i nawet dodatowa konsultacja też; polecił mi ponownie odwiedzić... innego lekarza. Tak więc drogie Panie, Pan doktor po zapłaconym rachunku nie wykazuje już zainteresowania pacjentką. Po wizycie i badaniach na koszt ponad 500 zł, nie chce odpowiedzieć nawet na dodatkowe pytania bez dodatkowej płatnej konsultacji, nawet wiedząc, że nie mieszkam w kraju. Szkoda, że ma takie nastawienie, stracił mnie jako klientkę, na pewno bym wróciła, ale szacunek do pacjenta powinien być na pierwszym miejscu u lekarza. Jeśli cenicie sobie życzliwośc lekarską i zaangażowanie, zdecydowanie wybierzcie innego lekarza.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Witold Pawłowski

  Jeszcze mnie nie dotknął a wystawił rachunek na 170 zł... Wiedział że nie mam owulacji a nie dał mi żadnych leków tylko kazał co drugi dzień przychodzić na USG oczywiście za które płaciłam. Po czym powiedział że jak pani chce to może przychodzić w następnym miesiącu na USG a jak nie to nie, a nie pomógł w stymulacji owulacji... Do tego jego tekst: ma pani policystyczne jajniki, a pół roku później zaszłam w ciążę i ją donosiłam, wystarczyło podać tabletki na owulację. Ale to już nie z jego pomocą bo mnie już na oczy nie zobaczył z takim podejściem.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Witold Pawłowski

  Bardzo miły, dokładny i kompetentny lekarz z dużym doświadczeniem. Profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam Pana doktora i na pewno wrócę na kolejną wizytę.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Zbigniew Małachowski kriochirurgiczne leczenie zmian chorobowych szyjki macicy (nadżerki)

  Szczerze polecam pana doktora. Jego delikatność, wrażliwość i fachowa wiedza przemówiły do mnie najbardziej.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Zbigniew Małachowski badania profilaktyczne

  Zdecydowanie polecam Pana doktora Zbigniewa Małachowskiego. Doktor delikatny, sympatyczny z ogromną wiedzą. Poświęca czas pacjentce i wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Doktor wykonał u mnie zabieg kriochirurgii szyjki macicy z powodu ektopii. Po zabiegu jestem bardzo zadowolona. Sam zabieg trwał krótko i był mało bolesny. Podczas, gdy był wykonywany odczuwałam jedynie pare skurczów jak przy normalnej miesiączce. Efekty po zabiegu są rewelacyjne. Między innymi regularne, praktycznie bezbolesne miesiączki, zdecydowanie mniej obfite i co ważne nie odczuwam bólu kręgosłupa, który był obecny przed każdą miesiączką, Polecam każdej kobiecie, która ma wątpliwości.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania