Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Vita-Med Witold Pawłowski
ul. Podchorążych 4, 58-100 Świdnica
Vita-Med Witold Pawłowski logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (9)

Ogólna ocena

  O
  Profil zweryfikowany
  lek. Witold Pawłowski konsultacja ginekologiczna

  W miare okej na wizytach prywatnych. Na wizycie na fundusz lekarz jest opryskliwy, rzuca bardzo nieprofesjonalnymi docinkami. Po badaniach zadałam pytanie czy wszystko jest okej odpowiedź lekarza to: nie wiadomo po tych badaniach to nie można nic stwierdzić, innych badań nawet nie proponował. Specjalnie nie chce wystawić recepty na większą ilość leków, żeby przyjść za jakiś czas i znowu zapłacić za wystawienie recepty. Jeżeli ktoś chce oszczędzić sobie nerwów nie polecam tego lekarza.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Witold Pawłowski Inny

  Od półtora roku pojawiły się u mnie ogromne bóle w okolicy odbytu, najpierw były tam, potem już bóle promieniowały na podbrzusze.Całe moje życie przez ten czas składało się z niekończących bóli, leków przeciwbólowych, nieprzespanych nocy, oraz wielu lekarzy którzy nie potrafili mi pomóc ani nie wiedzieli co, dlaczego i od czego wgl zacząć. Począwszy od lekarzy rodzinnych, po ginekologów oraz nawet proktologa, nikt nie wiedział.. Raz była mowa o endometriozie, która też zaczęli wyszukiwać i wpychać we mnie hormony bez postawy, badań..
  W końcu po półtora roku straciłam nadzieje, zwyczajnie się poddałam. Pogodziłam się, że leki przeciwbólowe będą nierozłącznym elementem mojego dnia, a bóle - taka moja uroda. Chcąc nie chcąc do tego wszystkiego dopadła mnie jeszcze infekcja..i tak przypadkiem trafiłam do doktora. Poszłam z prośbą tylko i wyłącznie o leki na infekcje, okazało się że ta wizyta odmieniła moje życie. Ktoś pomyśli - z czego się tu cieszyć ? Inni mają gorsze problemy . Wierzcie, dla kogoś kto doświadcza ogromnych bóli, i nikt nie jest w stanie mu pomóc, badania wychodzą wzorowo no ale przecież z czegoś się one biorą - to jest wybawienie. Spotkanie doktora to jest jedna z najlepszych rzeczy która mi się przydarzyła.
  Jedyny lekarz, który zainteresował się, zbadał, wytłumaczył, jedyny który chciał naprawdę pomóc. Przyczyna moich bóli znajdowała się w obszernej zmianie w szyjce macicy. Jestem już po pierwszym zabiegu, bez moich towarzyszących wcześniej bóli, pełna nadziei i szczęśliwa, że mam w końcu lekarza którego szukałam, tak jak ktoś wcześniej napisał - właściwa osoba na właściwym miejscu!

  N
  Profil zweryfikowany
  lek. Witold Pawłowski konsultacja ginekologiczna

  Pan doktor przyjął mnie w nagłej sytuacji (nie jestem pacjentką doktora ale kto wie, czy to sie nie zmieni ) ,jestem w 9 tyg ciąży. Doktor bardzo miły, kontaktowy, przyjemny, odpowiadał na każde pytanie, plus udzielił paru cennych porad. Wizyta prawie bezstresowa ze względu właśnie na spokój Pana doktora. Serdecznie polecam, p.s-bardzo punktualna też wizyta.

  D
  Profil zweryfikowany
  lek. Witold Pawłowski Inny

  Do przychodni zgłosiłam się z problemem uporczywych upławów, które stanowiły dla mnie duży dyskomfort, a wcześniej podczas innych wizyt były bagatelizowane. Lekarz zauważył u mnie w badaniu kolposkopowym zmianę na szyjce macicy, która była przyczyna problemów. Doktor zaproponował mi zabieg, który miał mój problem całkowicie zniwelizowac. Zabieg był praktycznie bezbolesny. Na dzień dzisiejszy moje miesiączki zdecydowanie nie są już tak bolesne, a ból kręgosłupa przed miesiączką praktycznie zniknął, a przede wszystkim nie mam już upławów. Biorąc pod uwagę sam przebieg wizyt u doktora to są one zawsze w dobrej atmosferze, lekarz jest wyrozumiały, rzetelny, kontakt oceniam na bardzo dobry. Podejście do wizyty zawsze profesjonalne, wizyty o czasie, punktualne. Polecam wizyty w tej przychodni zwłaszcza za życzliwe podejście do pacjenta.

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Witold Pawłowski Inny

  Przyszłam na standardową wizytę, USG piersi, badanie kontrolne, cytologia. Ponieważ mieszkam za granicą, nie mogłam osobiście odebrać wyniku po który zglosiła się moja mama. Wykupiła prywatną konsultację, co było konieczne do odbioru wyniku. Doktor kazał się skontaktować z nim na WhatsAppie w celu określenia leczenia. Podal nazwę leku i dawkowanie, niestety, lek nie był dostępny w kraju w jakim mieszkam. Zapytałam o nazwę medyczną leku, inne alternatywy, liczbę niezbędnych opakowań leku, czy można go dosatać bez recepty. Niestety Doktor nie raczył odpowiedzieć na zapytania, po moich licznych naleganiach... zalecił sic kolejną konsultację u niego! Kiedy się zdenerowalam i powiedziałam, że wizyta już się odbyła i nawet dodatowa konsultacja też; polecił mi ponownie odwiedzić... innego lekarza. Tak więc drogie Panie, Pan doktor po zapłaconym rachunku nie wykazuje już zainteresowania pacjentką. Po wizycie i badaniach na koszt ponad 500 zł, nie chce odpowiedzieć nawet na dodatkowe pytania bez dodatkowej płatnej konsultacji, nawet wiedząc, że nie mieszkam w kraju. Szkoda, że ma takie nastawienie, stracił mnie jako klientkę, na pewno bym wróciła, ale szacunek do pacjenta powinien być na pierwszym miejscu u lekarza. Jeśli cenicie sobie życzliwośc lekarską i zaangażowanie, zdecydowanie wybierzcie innego lekarza.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Witold Pawłowski

  Jeszcze mnie nie dotknął a wystawił rachunek na 170 zł... Wiedział że nie mam owulacji a nie dał mi żadnych leków tylko kazał co drugi dzień przychodzić na USG oczywiście za które płaciłam. Po czym powiedział że jak pani chce to może przychodzić w następnym miesiącu na USG a jak nie to nie, a nie pomógł w stymulacji owulacji... Do tego jego tekst: ma pani policystyczne jajniki, a pół roku później zaszłam w ciążę i ją donosiłam, wystarczyło podać tabletki na owulację. Ale to już nie z jego pomocą bo mnie już na oczy nie zobaczył z takim podejściem.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Witold Pawłowski

  Bardzo miły, dokładny i kompetentny lekarz z dużym doświadczeniem. Profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam Pana doktora i na pewno wrócę na kolejną wizytę.

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Zbigniew Małachowski kriochirurgiczne leczenie zmian chorobowych szyjki macicy (nadżerki)

  Szczerze polecam pana doktora. Jego delikatność, wrażliwość i fachowa wiedza przemówiły do mnie najbardziej.

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Zbigniew Małachowski badania profilaktyczne

  Zdecydowanie polecam Pana doktora Zbigniewa Małachowskiego. Doktor delikatny, sympatyczny z ogromną wiedzą. Poświęca czas pacjentce i wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Doktor wykonał u mnie zabieg kriochirurgii szyjki macicy z powodu ektopii. Po zabiegu jestem bardzo zadowolona. Sam zabieg trwał krótko i był mało bolesny. Podczas, gdy był wykonywany odczuwałam jedynie pare skurczów jak przy normalnej miesiączce. Efekty po zabiegu są rewelacyjne. Między innymi regularne, praktycznie bezbolesne miesiączki, zdecydowanie mniej obfite i co ważne nie odczuwam bólu kręgosłupa, który był obecny przed każdą miesiączką, Polecam każdej kobiecie, która ma wątpliwości.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania