Witold Cerski

verifiedCreated with Sketch.

Urolog

18 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
12 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Chirurg, specjalista urologii. Dzięki wieloletniej pracy w I Klinice Urologii Uniwersyteckiego szpitala Klinicznego im. WAM - Centralnego Szpitala Weteranów oraz kierowaniu dużą Poradnią… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
18 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: RMED Centrum Medyczne NZOZ

  Świetny specjalista. Dostałam wyczerpujące informacje w interesującym mnie zagadnieniu. Pan doktor wskazał rozwiązania, przedstawił bardzo obszernie różne aspekty omawianego zagadnienia. Ani przez chwilę nie miałam wątpliwości, że to ja tu jestem na pierwszym miejscu. Pan Doktor wskazał i zaproponował mi takie rozwiązania, jakich szukałam i cały czas czułam, że mogę Mu zaufać. I ufam w pełni!

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: RMED Centrum Medyczne NZOZUsługa: konsultacje urologiczne

  Pan doktor w sposób profesjonalny poszedł do konsultacji wykonując USG oraz w sposób rzeczowy wyjaśnił mój przypadek. Specjalista godny polecenia.

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  W czasie przyjaznej rozmowy wiele się dowiedziałem o swojej chorobie i otrzymałem kilka sugestii co do dalszego leczenia.Wyszedłem spokojniejszy i z receptą na nowe leki,które będę mógł ocenić po pewnym czasie.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: RMED Centrum Medyczne NZOZ

  Zgłosiłem się do pana dr Witolda Cerskiego ze względu na podwyższony poziom markera nowotworowego prostaty. Pan Doktor zbadał mnie dokładnie, wytłumaczył, na czym polega moja choroba, jak należy postępować, jakie badania dodatkowe należy jeszcze wykonać i kiedy. Przepisał mi lekarstwa oraz skierowania na badania. Cały czas był bardzo kulturalny i widać było, że doskonale zna się na urologii.

 • Lokalizacja: RMED Centrum Medyczne NZOZ

  Konkretny specjalista po przedstawieniu problemu dobrze zdiagnozowano. Czuję się lepiej.Serdecznie polecam. Pozdrawiam

 • J
  Lokalizacja: RMED Centrum Medyczne NZOZUsługa: konsultacje urologiczne

  Pan doktor konkretny, w bardzo przystępny sposób objaśnia schorzenie, próbuje dobrać odpowiednie leki. Na mnie zrobił bardzo dobre wrażenie, gdyż nie obiecywał, że zaraz będzie poprawa, lecz na wynik leczenia trzeba będzie poczekać. Osobiście polecam Pana doktora i mam nadzieję, że będzie to mój lekarz urolog.

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: RMED Centrum Medyczne NZOZUsługa: kosultacja

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty i konsultacji. Pan Doktor rzeczowo, spokojnie i profesjonalnie udzielał porad. Kulturalny otwarty rzeczowy. Polecam

 • P
  Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy Specjalistów

  Do lekarza zgłosiłem się z przewlekłym zapaleniem prostaty. Wykazał duże zaangażowanie ze swojej strony, duży nacisk położył na wywiad, nie śpieszył się, przekazał wszystkie najważniejsze informacje, a także wytłumaczył pewne mechanizmy, dzięki czemu mimo braku lekarstw narodziła się nadzieja na złagodzenie objawów przypadłości. Dla mnie zdecydowanie na plus

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy SpecjalistówUsługa: Profilaktyka

  Lekarz konkretny, kompetentny. Miły,niweluje stres mężczyzny przed wizytą u urologa. Waznym i bardzo ważnym faktem jest to,p.doktor wykonuje usg. Szczerze polecam

 • Po pierwszych wizytach jestem zadowolony. Szybkie znalezienie problemu, pan doktor odpowiedział na wszystkie moje pytania i bez obaw, podjęliśmy dalszą kuracje.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Chirurg, specjalista urologii. Dzięki wieloletniej pracy w I Klinice Urologii Uniwersyteckiego szpitala Klinicznego im. WAM - Centralnego Szpitala Weteranów oraz kierowaniu dużą Poradnią Urologiczną, na co dzień rozwiązuje złożone problemy urologiczne u pacjentów obciążonych chorobami układu krążenia, chorobami neurologicznymi, cukrzycą, u chorych w podeszłym wieku i kombatantów. Staram się zachować rozsądną równowagę między agresywnym leczeniem operacyjnym, a dużymi możliwościami współczesnej farmakoterapii. W kręgu moich zawodowych zainteresowań znajduje się leczenie kamicy układu moczowego, przewlekłych infekcji dróg moczowych oraz chorób prostaty. Jestem zwolennikiem szeroko pojętej profilaktyki w urologii.

Specjalizacje

 • Urologia

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

więcej

Najbliższe terminy:

kolejne dni