Witalis Misiewicz

Laryngolog

27 opinii

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • K
  Lokalizacja: Okręgowy Szpital Kolejowy Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej SzpitalUsługa: Inny

  Witam. Jestem kolejnym " przykładem " na potwierdzenie fenomenu fachowości Pana Misiewicza. Pan doktor ze stoickim spokojem podszedl do mojego przypadku, jak sie pozniej okazalo wcale nie prostego. Mam porownanie z pobytu w innych szpitalach i z całym przekonaniem moge polecic Oddział Laryngologii Szpitala Kolejowego w Lublinie gdzie Pan doktor Misiewicz jest ordynatorem. Oby wiecej takich Fachowców ! :) Konrad

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz całkowicie za darmo.

  Ocena pacjentów

  Dodaj własną opinię
  5

  Ogólna ocena
  27 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • K
   Lokalizacja: Okręgowy Szpital Kolejowy Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej SzpitalUsługa: Inny

   Witam. Jestem kolejnym " przykładem " na potwierdzenie fenomenu fachowości Pana Misiewicza. Pan doktor ze stoickim spokojem podszedl do mojego przypadku, jak sie pozniej okazalo wcale nie prostego. Mam porownanie z pobytu w innych szpitalach i z całym przekonaniem moge polecic Oddział Laryngologii Szpitala Kolejowego w Lublinie gdzie Pan doktor Misiewicz jest ordynatorem. Oby wiecej takich Fachowców ! :) Konrad

  • T

   Witam. Bardzo, bardzo polecam doktora Misiewicza. jest doskonałym specjalistą a przy tym miłym, ciepłym człowiekiem. Rozumie pacjenta i poświęca dużo czasu na diagnozę. Był to mój kolejny zabieg związany z zatokami i cieszę się, ze trafiłam w "ręce" pana doktora. Atmosfera na oddziale jest super, a personel miły i kompetentny co też zapewne jest zasługą pana doktora. Poprzedni zabieg był wykonywany w innym szpitalu więc mam skalę porównawczą.
   DZIĘKUJĘ :)

  • Witam:))))Chcę się podzielić z Wami moją pozytywną opinią o Panu dr Misiewiczu.Operację przegrody nosowej miałam ponad tydzień temu.Moje obawy się NIE potwierdziły.Zero bólu(jedynie co musiałam odchorować to narkoza).Zabieg w pełnym znieczuleniu,kroplówki (chyba ze dwie)po zabiegu,co chwila przychodzące pielęgniarki z propozycją podania leku przeciwbólowego,pełny profesjonalizm.Chwila wyciągania tamponów żelowych z nosa bezcenna:)))Pół godziny przed-podanie leku przeciwbólowego w kroplówce.Sam moment wyciągania nie przyjemny lecz bez bolesny,chyba bardziej bolące było usuwanie szwów(przed którymi miałam też środek znieczulający).Czeka mnie jeszcze wyjęcie płytek i chyba tyle.A Pan dr - bardzo miły sympatyczny człowiek.Widać że zależy mu na pacjencie i na tym aby robota jego była wykonana jak najlepiej:)))Jeszcze raz DZIĘKUJĘ:))))Ewa

  • Witam
   Szczerze polecam dra Misiewicza, wyjątkowo ciepłe i fachowe podejście do pacjentów, duża doza empatii, którą zaraża cały peWitam
   rsonel - człowiek nie czuje się tam jak w szpitalu, ale raczej jak w domu, wśród przyjaciół i bardzo życzliwych mu ludzi.
   Jestem już miesiąc po operacji przegrody nosowej i tylko dzięki doktorowi Misiewiczowi & S-ka dało się to jakoś znieść.
   Serdecznie pozdrawiam całą tamtejszą Załogę.

   Lublinianka

  • Przed zabiegiem wycięcia migdałków długo szukałam odpowiedniego lekarza , między innymi tutaj gdzie właśnie natchnęłam się na dr Misiewicza i opinie o nim. Zdecydowałam się oddać dziecko w jego ręce. Bardzo dobry lekarz, bardzo miły, profesjonalista . Oczywiście żona pana dr także. Opieka na oddziale także bardzo fachowa i miła, pielęgniarka oddziałowa ma świetne podejście do maluchów, zapominają o całym stresie związanym z zabiegiem. Poza tym szpital nastawiony jest na dorosłych pacjentów więc jak trafi się im jakiś maluch to skaczą koło niego jak wokół jajka :))) Bardzo dziękujemy za bardzo profesjonalne podejście do pacjenta oraz bardzo bardzo miłą opiekę !!!!! oczywiście synuś ma się doskonale!!!!

  • Mogę z czystym sumieniem polecić doktora Witalisa Misiewicza. Ludzkie podejście do pacjenta, cierpliwość i zarazem pełen profejsonalizm. Opieka i ciepło Pana doktora udziela się wszystkim pacjentom i nawet największa maruda i człowiek niecierpliwy na ból będzie dobrze wspominał pobyt na oddziale Laryngologicznym w Szpitalu Kolejowym. Ja sama przeszłam 24.05.2013 r. reoperację przegrody nosowej. Szczerze ? Sądzę, że nie każdy lekarz podjąłby się tak skrzywionego nosa, ale nie Pan Misiewicz ;) Teraz cieszę się pięknym prostym nosem i oddycham pełną piersią :) Dziękuję Panu, Pańskiej Żonie oraz cudownym Pana aniołom - paniom pielęgniarkom, które starają się, aby każdy pacjent jak najmniej doświadczał jakiegokolwiek bólu i dyskomfortu. Naprawdę rzadko kiedy spotyka się taką "kadrę" w szpitalach. POLECAM !!!

  • Ze stu procentową pewnością i odpowiedzialnością polecam Pana doktora Witalisa Misiewicza i Panią Doktor Misiewicz,jestem po wycięciu migdałków podniebiennych (w szpitalu kolejowym),operacja została wykonana fachowo,bez powikłań czy jakichkolwiek krwotoków.Doktor Misiewicz i Jego Małżonka Pani Doktor Misiewicz to PROFESJONALIŚCI,REWELACYJNI FACHOWCY i WSPANIALI,ŻYCZLIWI LUDZIE! Już po pierwszej wizycie można wywnioskować,iż wykonywany przez Nich zawód nie jest przymusem lecz pasją. Do chorych podchodzą indywidualnie,wszystko tłumaczą z niesamowitą cierpliwością,co na pewno nie jest prostym zadaniem gdy ma się do czynienia z przestraszonym pacjentem:)

  • 08.10.2012r. po 6 - ciu dniach pobytu w szpitalu kolejowym oddz. laryngologi wróciłem do domu. Dzielę się z państwem opinią dotyczącą pana ordynatora Misiewicza i jego żony również laryngologa. Jest to super duet naprawdę fachowców (a nie SADYSTÓW jak w szpitalu MSWiA w LUBLINIE). MIAŁEM OPERACJĘ PRZEGRODY NOSA I OBUSTRONNYCH TORBIELI ZATOK NOSA. Operacja bezbolesna - pełna narkoza, opieka po operacyjna b. dobra, PODEJŚCIE pana doktora Misiewicza LUDZKIE ma czas dla każdego, nic nie robi nie przemyślanie, wszystko mówi pacjętowi. Naprawdę lekarz z powołania i widać, że tym żyje. Inni laryngolodzy powinni uczyć się od doktora Misiewicza - świetny fachowiec. Pozdrawiam pana doktora i życzę dużo zdrowia - oby pański umysł, chęć i pańska ręka jeszcze długo służyła ludziom pomocą w ułatwianiu poznawania zapachów otaczającej nas przyrody.

  • Jestem bardzo wdzięczna Panu Dok.Wojciechowi Goliszkowi za leczenie mnie na Oddziale Laryngologii Okręgowego Szpitala Kolejowego S.P. Z.O.Z. w Lublinie, przy ul. Kruczkowskiego 21w Lublinie. Począwszy od Ordynatora tego Oddziału Pana Witalisa Misiewicza, doktora prowadzącego Pana Wojciecha Goliszka, wszystkie bez wyjątku pielęgniarki oraz personel medyczny z którym miałam kontakt w trakcie badań usg i tomografem komputerowym – wszyscy wykazali się bardzo dużą fachowością, wysoką kulturą podejścia do pacjenta, bezinteresownością, zaangażowaniem w wykonywaną pracę. Na tym Oddziale pracują ludzie, o których mówi się, że mają powołanie do tego co robią. Tak troskliwej opieki, jaka mnie spotkała, naprawdę życzę każdemu pacjentowi leczonemu w Polsce i o dziwo wydarzyło się to naprawdę, a nie w serialu.

  • Jestem bardzo wdzięczny Panu Dok. Misiewicz za wykonaną operację przegrody nosa u mnie i mojego syna. Jeżeli ktoś się zna na swoim fachu, to jest to z całą pewnością Pan Doktor Misiewicz, jego żona oraz cały zespół Laryngologii Szpitala Kolejowego w Lublinie. Pan Ordynator Misiewicz ma czas dla każdego z pacjentów i ludzkie podejście. Na tym Oddziale pracują ludzie, o których mówi się, że mają powołanie do tego co robią. Mam tu na myśli Pana Ordynatora Misiewicza jego żonę, oraz cały zespół lekarski, jak również Panie pielęgniarki tam pracujące, gdyż ich opieka nad pacjentami również jest wzorowa. Szanujmy tych ludzi, ponieważ z całą pewnością na to zasłużyli, zarówno lekarze jak i pielęgniarki tam pracujące. Wielki szacunek dla Pana Ordynatora Misiewicza, jego żony wszystkich lekarzy tam pracujących oraz Pań pielęgniarek Oddziału Laryngologi Szpitala Kolejowego w Lublinie. Panie Ordynatorze, serdecznie dziękuję Panu oraz całemu zespołowi pańskiego Oddziału.

  Jesteś tym lekarzem?

  19

  Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

  720

  Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

  To Twój profil?
  Przejmij go
  Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.