Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Gabinety Arthros

ul. Chodźki 31

20-093 , Lublin , lubelskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Danuta Jałtoszuk-Reszel

  Lekarz Rodzinny, Lekarz Medycyny Pracy, lek.

  • B

   szybko,sprawnie i konkretnie a co najważniejsze bez stania w kolejkach. Pacjent jest zawsze na pierwszym miejscu


 • Witalis Misiewicz

  Laryngolog,

  • R
   Lokalizacja: Okręgowy Szpital Kolejowy Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital

   Witam.
   Podzielę się opinią o Panu doktorze Misiewiczu. Trafiłam do niego na oddział po nieudanym zabiegu wykonanym w innym szpitalu. Cóż za szczęście mnie spotkało, że trafiłam do Pana doktora. Pochylił się nad moim przypadkiem, mimo że nikt nie lubi po kimś poprawiać spartaczonej roboty. Wyleczył i znalazł przede wszystkim przyczynę mojego zakażenia zatok. Podziwiam jego cierpliwość, fachowość miłe i spokojne podejście do pacjenta. Każdy przypadek rozpatruje indywidualnie zastanawiając się nad najlepszym sposobem leczenia. Prawidłowe postawienie diagnozy to podstawa by wyleczyć skutecznie pacjenta. Taki jest właśnie Pan doktor Misiewicz. Szczerze polecam Pana doktora nie tylko jako lekarza, ale w ogóle jako ciepłą i życzliwą osobę. Pozdrawiam zarówno lekarzy jak i cały personel oddziału doktora Misiewicza . Dziękuję.

  • K
   Lokalizacja: Okręgowy Szpital Kolejowy Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej SzpitalUsługa: Inny

   Witam. Jestem kolejnym " przykładem " na potwierdzenie fenomenu fachowości Pana Misiewicza. Pan doktor ze stoickim spokojem podszedl do mojego przypadku, jak sie pozniej okazalo wcale nie prostego. Mam porownanie z pobytu w innych szpitalach i z całym przekonaniem moge polecic Oddział Laryngologii Szpitala Kolejowego w Lublinie gdzie Pan doktor Misiewicz jest ordynatorem. Oby wiecej takich Fachowców ! :) Konrad

  Zobacz wszystkie opinie (28) o tym lekarzu


 • Przemysław Zając

  Gastrolog, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: badania diagnostyczne

   Pan Doktor jest bardzo dobrym specjalistą. Przeprowadzona przez niego kolonoskopia została wykonana w sposób profesjonalny, z ogromnym wyczuciem i delikatnością, szczególnie odczuwalnymi w momencie, gdy okazało się, że mój organizm – z racji nadwrażliwości – średnio toleruje przeprowadzane badanie. Podkreślić należy bardzo dobry stosunek do pacjenta. Mimo wahań poprzedzających badanie, ostatecznie cieszę się, że się na nie zdecydowałam. Wyobrażenie kolonoskopii okazało się straszniejsze niż rzeczywiste badanie przeprowadzone przez tego rzetelnego, wykwalifikowanego, a przy tym taktownego i cierpliwego lekarza.


 • Jerzy Tomaka

  Lekarz Medycyny Pracy, Lekarz Rodzinny, Internista, lek.

  • N
   Lokalizacja: Nafta-Med

   Rzeczowy i kompetentny lekarz. Miałem podwyższony kwas moczowy, przez to rozrywający ból chyba wszystkich stawów
   (i prawdopodobnie nadciśnienie z tego powodu) - przypisał odpowiedni lek na kwas i jakość życia poprawiła się :).

  • G

   Mój lekarz pierwszego kontaktu od kilkunastu lat. Świetny fachowiec! Przede wszystkim przeprowadza szczegółowy wywiad, zanim zdiagnozuje pacjenta. Nie ma problemów ze skierowaniem na badania czy do specjalisty. Drobiazgowy, szczegółowy i wnikliwy, dzięki temu dobrze diagnozuje. Mimo że od wielu lat mieszkam w innym mieście, nie zmieniłam lekarza, bo jemu ufam i wiem, że jeśli dzieje mi się coś złego mogę do niego walić jak w dym! Polecam, a fakt że doktor się nie przymila i nie udaje luzaka jest tylko atutem, on ma być moim lekarzem a nie kumplem!

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Sławomir Dziura

  Fizjoterapeuta, mgr

  • U
   Lokalizacja: Gabinety Arthros

   Przyszłam z diagnozą od lekarza, która była błędna. Pan Sławek postawił swoją, zrobił co potrzeba i kłopot z ręką zniknął. Rzeczowy, miły, kontaktowy, cierpliwy. Pomógł też synowi przy kłopotach z kręgosłupem. Same plusy. Polecam w 100%.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Polecam w 100%.Wykazuje szczere zainteresowanie chorobą, bólem pacjenta, a przede wszystkim ma dla niego czas. Już nie narzekam na bóle głowy. Dziękuję

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Marta Tarczyńska

  Ortopeda, dr hab. n. med.

  • P
   Lokalizacja: Arthros Sp. zo. o. Ortopedia i Traumatologia

   Pani docent Marta Tarczyńska to lekarz z najwyższej półki, widać że ma zamiłowanie do tego co robi. Przemiła w kontakcie z pacjentem i nie jest on dla pani docent obojętny. Jestem pod wielkim wrażeniem pani docent. Życzę każdemu żeby trafił na tak wspaniałego lekarza jak pani docent.

  • A
   Lokalizacja: Gabinety Arthros

   Kontakt z Panią docent to czysta przyjemność. Kompetentna, profesjonalna. Wizyta przeprowadzona jest rzetelnie, a nie na łapu capu. Polecam bez dwóch zdań.

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


 • Cezary Łapiński

  Ortopeda, Ortopeda Dziecięcy, lek.

  • J
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Specjalistyczna ,,HIPOTECZNA 4"

   Nie polecam lekarza i już nigdy więcej do niego nie pójdę, radzę omijać szerokim łukiem, wizyta trwała max 5 minut, lekarz przy wizycie powiedział że moje dziecko jest głuche bo nie potrafi prawidłowo przejść po dywaniku, zapytał czy jest upośledzone bo nie wykonuje prawidłowo jego poleceń,. Byłam bardzo zszokowana jego zachowaniem i żałuję tylko że nie powiedziałam wprost Panu Cezaremu co o nim sądzę o jego praktyce lekarskiej.

  • M
   Lokalizacja: Gabinety ArthrosUsługa: badanie stawu skokowego

   Bardzo miły i rzetelny doktor. Bardzo szybko zdiagnozował mnie i wysłał na leczenie szpitalne. Rozwiał wszystkie wątpliwości i wyjaśnił na czym polega uraz. Oby wszyscy specjaliści byli tacy jak On.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Barbara Nieradko-Iwanicka

  Internista, Reumatolog, dr hab. n. med.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. - Lublin

   Miałam szczęście trafiając właśnie do tej osoby. Pani Doktor dokładnie mi wszystko wytłumaczyła, sprawdziła i przeanalizowała dogłębnie wyniki badań. Oby więcej takich lekarzy. Na plus również atmosfera, która panowała podczas wizyty - było miło i przede wszystkim człowiek czuje się bezpiecznie będąc w rękach pani Doktor.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. - Lublin

   Bardzo zaangażowana i miła. Kieruje na wiele badań, dogłębnie chce poznać problem (to nie pierwsza osoba, która mnie badała ale żadna tak dokładnie).
   Godna polecenia.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Piotr Maksymiuk

  Ortopeda, lek.

  • B
   Lokalizacja: Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. Św. Jana z Dukli Samodzielny PublicznyUsługa: Inny

   Świetny lekarz! Bardzo miły kontakt i pełen profesjonalizm. Pan Doktor przeprowadził operację wstawienia endoprotezy stawu biodrowego. Po operacji przekazał wszelkie informacje dotyczące dalszej rekonwalescencji. Moja opinia nie jest jedyną. Szukając najlepszego chirurga opierałem się na opiniach osób, które były operowane przez Pana Doktora. Opinie potwierdziły się już na miejscu. Mogę z pełną odpowiedzialnością polecić Pana Doktora Maksymiuka każdemu, kto cierpi z powodu bólu wynikającego ze zwyrodnienia stawu biodrowego.


 • Krzysztof Gawęda

  Ortopeda, dr hab. n. med.

  • C
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Zdecydowanie nie polecam. Od kilku lat cierpię z powodu bólu kolan i stawów. Liczyłam na fachową pomoc i profesjonalizm. Lekarz poza zebraniem wywiadu nic nie zaproponował ani leczenia, rehabilitacji nic kompletnie. Oznajmił tylko cyt. " że na ból stawów i kolan nie ma żadnego lekarstwa". Wyszłam z gabinetu z niczym, wręcz zażenowania taka postawa lekarza. A zaznaczę koszt wizyty 250 zł.

  • P
   Lokalizacja: Arthros Sp. zo. o. Ortopedia i TraumatologiaUsługa: dolegliwości bólowe kolana

   Udałam się do lekarza po 3 latach ciągłego bólu kolana prawego, było operowane, jednak po artroskopii bóle powróciły ze zdwojoną siłą. Wizyta trwala ponad 40 minut. Podczas niej doktor przeprowadził szczegółowy wywiad dotychczasowej historii oraz przeprowadził bardzo dokładne badanie kolan. Omówił wspólnie ze mną rezonans, wytłumaczył co się dzieje w kolanie przez co w końcu dowiedziałam się dokładnie co jest nie tak. Bardzo profesjonalne podejście, dokładne zalecenia które dają nadzieję na powrót do sprawności bez konieczności operacji. Polecam bardzo tego lekarza, pełen profesjonalizm.

  Zobacz wszystkie opinie (44) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania