Adres

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
17 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Oko-Test Diagnostyka i Chirurgia Oka

Dziękuję Pani doktor za rozwiązanie wieloletniego problemu z oczami. Zabieg przebiegł bezproblemowo, a opieka okołooperacyjna była bez zarzutu. Pani doktor to sympatyczna, rzetelna i kompetentna osoba. Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia.


J
Użytkownik zweryfikowany

Pani Doktor Wioleta Tomczyk-Dorożyńska to świetny lekarz,fantastyczny fachowiec, a przede wszystkim wspaniały człowiek. Bardzo komunikatywna, otwarta osoba. Za jej namową poddałem się zabiegowi, wszczepienia soczewek wieloogniskowych. Od tego momentu moje życie zmieniło się diametralnie. Wydobyłem się z dolegliwości niedowidzenia. Nie potrzebuje już nosić okularów, pozbyłem się problemu związanego z ich coroczną wymianą. Widzę rewelacyjnie, ostrość widzenia bardzo dobra, nie ogranicza mnie teraz żadna bariera wzrokowa. Zabieg odbył się bez komplikacji, sprawnie, szybko, bezboleśnie. Wszystkim wahającym się bardzo mocno polecam. Naprawdę Warto.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Oko-Test Diagnostyka i Chirurgia Oka leczenie zaćmy

Jako dziecko rozpoczęłam swoją przygodę z okularami. Towarzyszyły mi one przez 38 lat. Kiedy dowiedziałam się, że mam wikłaną zaćmę na lewym oku, a na prawym powoli się zaczyna nie podjęłam decyzji dotyczącej operacji czy jakiegokolwiek innego sposobu leczenia oczu, co wynikało z mojego strachu. Bałam się. Jednak gdy zaćma zaczęła dokuczać i nie pozwalać mi normalnie funkcjonować trafiłam do Pani doktor Wioletty Tomczyk-Dorożyńskiej. Nigdy wcześniej nie poznałam lekarza jakim jest Pani Wioletta. Kobieta kontaktowa, miła, otwarta, zabawna. Mimo ciężkiego zaangażowania i poświęcenia w pracy ani razu nie widziałam aby na twarzy Pani doktor nie gościł uśmiech. Dzięki niej zdecydowałam się na operację. Zabiegi na oczy były wykonywane jeden po drugim z przerwą dwa tygodnie między. Dziś widzę. Nie ma słów które opisują moje szczęście i zadowolenie z tego, że naprawdę wszystko jest dla mnie widoczne. Nie muszę już nosić okularów ani soczewek. Mogę powiedzieć, że mam nowe oczy. To wszystko dzięki Pani Wioletcie. Każdemu kto obawia się operacji związanej z oczami, czy przez strach nie potrafi się na nią zdecydować, zalecam udać się do Pani doktor. Cieszę się, że to właśnie na nią trafiłam. Dziękuje!


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Dwanaście lat temu mój mąż uległ wypadkowi. Prawe oko zostało zszyte z powieką drewnianą drzazgą. Na jednym ze szpitalnych oddziałów sor lekarz chirurg wyjął drzazge pensetą i wysłał męża do domu. Skutkiem działania tego pseudo chirurga była utrata wzrok i długi pobyt w szpitalu już okulistycznym . Niestety tam lekarz stwierdził że mąż i tak już nie będzie na to oko widział. I właśnie wtedy trafiliśmy do Pani doktor Wioletty Tomczyk-Dorożyńskiej z polecenia znajomego naszej sąsiadki. Nie będe wchodzić w szczegóły ale dzięki Pani doktor dzisiaj mój mąż widzi i cieszy się życiem. Dlatego z czystym sumieniem mogę polecić Panią doktor Dorożyńską , która do dnia dzisiejszego opiekuje się oczami mojego męża. Z całego serca dziękuję Pani doktor za wszystko co Pani dla nas zrobiła. Do zobaczenia na kolejne wizycie . Pozdrawiamy serdecznie Katarzyna i Paweł.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Oko-Test Diagnostyka i Chirurgia Oka

Jestem bardzo zadowolona na cały Olkusz lekarzy i odsylanie mnie do kolejnego pani doktor jako jedyna nie odmówiła mi wizyty z synem,, wlokniak na powiece,, personel bardzo miły a sama pani doktor poświęciła nam bardzo dużo uwagi,wszystko wytlumaczyla zrozumiale a synem zajęła się jak własnym dzieckiem w trakcie usunięcia wlukniak nie bałam się że jest pod zła opieka,syn bardzo zadowolony bezboleśnie i z uśmiechem dziękujemy pani doktor oby więcej takich lekarzy jak pani polecam w 100%


B
Użytkownik zweryfikowany

może dobry lekarz, ale osobowość okropna. Nie rozmawia z pacjentem , traktuje go jak następny pionek. Nie udziela informacji na temat operacji. W bezpośredniej rozmowie wyraźnie daje poczucie swojej wyższości. Ogólnie jest bardzo nieprzyjemna. Pacjenci z ulicy czekają w poczekalni jak owce, ale koleżanka lekarka przyjmowana jest z pełnymi honorami. Ogólne wrażenie jest bardzo złe.


Użytkownik zweryfikowany

Na razie nie mogę nic powiedzieć o wizycie, bo po raz pierwszy dopiero zabierzemy Babcię do Pani doktor.
Cel - usunięcie zaćmy.
Jednak dzwoniłam do wielu, bardzo wielu prywatnych gabinetów w całej Polsce, przejrzałam chyba cały internet. I nikt, jak Pani w rejestracji nie urzekł mnie pozytywnie i potraktował z ogromną empatią tak, jak Osoba od Pani doktor Tomczyk-Dorożyńskiej.
To ważne umieć rozmawiać z pacjentami, a nie przekazywać informacje. Mała różnica, a tak wiele znaczy. Po wizycie odezwę się i opiszę. To zapewne niezwykły gabinet i Ludzie. Ja to JUŻ wiem :)


P
Użytkownik zweryfikowany

"Panią czeka tylko biała laska i ślepota do końca życia" - usłyszała kiedyś moja ponad 70-letnia mama podczas wizyty w szpitalu okulistycznym w Katowicach. Mama się załamała! Przygotowywaliśmy się więc wszyscy do opieki nad nasza prawie niewidoma babcią której jedno oko całkiem odmówiło posłuszeństwa, a przez drugie ledwo widziała. Moja znajoma poleciła mi Panią doktor Dorożyńską i wybrałyśmy się do niej na wizytę. Od pierwszego spotkania byłam nią oczarowana. Przebadała mamę bardzo dokładnie i postanowiła, że wykona jej bardzo trudny zabieg ściągnięcia zaćmy i wszczepienia soczewki. Wszyscy stesowaliśmy się czy zabieg się uda czy nie ale stwierdziliśmy, że skoro wzrok mamy jest tak zły, to może być tylko lepiej. Zabieg wykonano w Nowym Targu w Oko Test. Cieszymy się, że personel jest tam bardzo sympatyczny i pomocny oraz wspaniale opiekuje się pacjentami. W dniu ściągnięcia opatrunku okazało się, że mama WIDZI! Jest w stanie przeczytać gazetę, a nawet policzyć zmarszczki na mojej twarzy. :-) Z dnia na dzień jej wzrok był coraz ostrzejszy, a mamie wróciła nadzieja i chęć do życia. Uprosiliśmy Panią doktór, żeby spróbowała zoperować także drugie oko. Mówiła, że to bardzo ryzykowny zabieg jednak bardzo wierzyliśmy, że może choć trochę wzrok się poprawi. Wzrok się jednak trochę nie poprawił! Bowiem mama zaczęła dobrze WIDZIEĆ także na drugie oko. Jesteśmy bardzo wdzięczni Pani doktor Dorożyńskiej za jej umiejętności, chęć pomocy i cuda które zrobiła z oczami mojej mamy. Nie ma słów które mogłyby wyrazić naszą radość i wdzięczność za podjęcie się operowania 82 letniej osoby (tyle lat ma obecnie mama). Polecamy gorąco Panią Dorożyńską i mamy nadzieję, że będzie coraz więcej osób, które będą mogły widzieć dzięki niej.


J
Użytkownik zweryfikowany

Rewelacja!Moja mama po operacji widzi tak dobrze że nie używa żadnych okularów ,w tej chwili już drugie oko zostało zoperowane Mama ma 82 lat.Pani doktor to nie tylko dobry fachowiec ale wspaniały człowiek.Załoga bardzo grzeczna i cierpliwa.W tej klinice czuję się atmosferę wyrozumiałości i nie chodzi tylko o zwykłą uprzejmość. To trzeba przeżyć,wizyta w klinice nie jest stresem.Pielęgniarki interesują się ludźmi żaden pacjent nie czeka w nieskończoność i nikogo nie obchodzi po co on tu stoi.Pielęgniarka podchodzi i pyta czy państwo umówieni itp.Życzymy panu ordynatorowi żeby "sklonować tą klinikę ze wspaniałą załogą i rozwiązać problemy całej służby zdrowia.


J
Użytkownik zweryfikowany

Dzisiaj byliśmy z moją mamą (81lat),To już drugi zabieg wykonywany przez Panią Dr.Tomczyk.W tej chwili oczy mojej mamy widzą lepiej niż moje.Pacjentka na drugi dzień po zabiegu usiadła przy maszynie do szycia i wszyła zamek do spodni ,dwie doby wcześniej nie rozpoznawała liter o wielkości 15 cm. z dwóch metrów!!! Pani doktor jest naprawdę wyjątkową osobą,szacunek do starszych osób troska to nie jest udawanie, często bylismy ostatnimi pacjentami mogła być zamęczona ale nigdy nie była poirytowana czy nieprzyjemna.Kontakt z tym Człowiekiem przez duże C to wielka przyjemność nie inaczej jest z osobami z nią współpracującymi celowo nie używam słowa personel bo to takie bezosobowe a panie przyjmujące są bardzo cierpliwe miłe tłumaczą wszystko aż mają pewność że każdy pacjent rozumie.Po zabiegu pacjent dostaje kartkę gdzie wszystkie istotne rzeczy są opisane to bardzo ważne,przecież często wychodzimy od lekarza i zapominamy co mówił.Mieliśmy okazję poznać męża pani doktor też jest super gość.Cała ta klinika to jakieś niesamowite zjawisko w naszej koszmarnej slużbie zdrowia.Dla porównania byliśmy w Gdowie u pana okulisty po skierowanie ,sposób w jaki potraktował moją mamę był uwłaczający.Nasza Pani Doktor wychodzi poza skalę tych ocen!! Życzymy wszystkiego najlepszego całej załodze!!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie