lek.

Wiesława Klemens

verifiedCreated with Sketch.

Laryngolog

10 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
13 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Lek. med. Wiesława Klemens przyjmuje w Wielospecjalistycznej Przychodni "Lekarze Specjaliści" Sp.J.Ukończyła Akademię Medyczną w Gdańsku w 1991 roku.W 1999 roku uzyskała specjalizację… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Wielospecjalistyczna Przychodnia - Lekarze SpecjaliściUsługa: szumy uszne

  Pani doktor bardzo miła, kompetentna, przyjazna dla pacjenta; w bardzo prosty sposób wyjaśniła nurtujące mnie pytania dotyczące schorzenia,

 • L
  Lokalizacja: Wielospecjalistyczna Przychodnia - Lekarze SpecjaliściUsługa: konsultacje laryngologiczne

  Konkretnie, kompetentnie, na temat, wszystko jak należy. Polecam każdemu kto ma problemy z uszami czy szumami.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Wielospecjalistyczna Przychodnia - Lekarze SpecjaliściUsługa: konsultacje laryngologiczne

  To moja pierwsza wizyta u Pani doktor wiec na efekty leczenia musze troszkę poczekać ale z samej wizyty jestem zadowolona. Pani doktor najpierw zebrała wywiad a następnie mnie zbadała. Wszytsko dokładnie wytłumaczyła i skierowała na specjalistycznej badania. Jest bardzo miłą osobą w kontakcie z pacjentem. Na pewno wrócę na kontrolę.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Wielospecjalistyczna Przychodnia - Lekarze SpecjaliściUsługa: konsultacje laryngologiczne

  Jestem pod wrażeniem wiedzy, kompetencji i uprzejmości pani doktor, która cierpliwie mnie wysłuchała, zbadała i zleciła wykonanie niezbędnych badań specjalistycznych a po ich wykonaniu prosiła o dalszy kontakt. Dała mi nadzieję na złagodzenie moich dolegliwości związanych z szumami usznymi, której jak dotąd nie dał mi żaden lekarz.
  Ponadto p. doktor Klemens jest obdarzona poczuciem humoru, który niezwykle ułatwia kontakt i uprzyjemnia wizytę. Halina

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Ból ucha

  Pani doktor ma wspaniałe podejście do dzieci czyli do trudnych pacjentów ogromna wiedza i doświadczenie ,córka (12lat)była zachwycona .Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu i podejścia do pacjenta .Polecam bardzo

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Wielospecjalistyczna Przychodnia - Lekarze SpecjaliściUsługa: konsultacje laryngologiczne

  Bardzo dobry lekarz ,świetny specjalista ! Nareszcie pani doktor wytłumaczyła dlaczego mam szumy uszne i jak mogę się od nich uwolnić ! Wizyta rzeczowa,konkretna ,a p.dr b.miła.

 • L
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Sprawna rejestracja i krótkie oczekiwanie na wizytę. Pani Doktor bardzo konkretna i szczegółowa. Po badaniu wytłumaczyła dokładnie problem. Jak pojawiły się trudności w aplikacji leku przyjęła nas kolejnego dnia i nauczyła wszystkiego. Polecam i dużo zdrowia życzę.

 • Najlepszy laryngolog u jakiego do tej pory byłam z szumami usznymi. Rzeczowa, z ogromną wiedzą i super podejściem do pacjenta. Wyjaśniła wszystko i mnie bardzo uspokoiła. Jako pierwsza dała mi skierowanie na dodatkowe badania pod kątem szumów usznych. Żaden lekarz do tej pory tego nie zrobił a jedyny zabieg na jaki mogłam liczyć to było płukanie ucha które przy szumach nic nie dawało. Dr Klemens podeszła do mojego problemu z profesjonalizmem i uprzejmością. Do tego wizyta przebiegła z uśmiechem i żartami. Wyszłam bardzo zadowolona. Polecam ogromnie każdemu. Oby jak najwięcej takich lekarzy!!!

 • P

  Pani Wiesława, to jedna z nielicznych lekarzy laryngologów z Trójmiasta, która ma aktualną i praktyczną wiedzę na temat szumów usznych i ogólnie problemów ze stanami zapalnymi, potrafi poświęcić pacjentowi ponad 30 minut, a nawet więcej i co ważniejsze potrafi to efektywnie leczyć, w przeciwieństwie do laryngologów z Luxmed, czy przychodni, którzy nie mają pomysłu nawet jak to badać, u których wizyta trwa zaledwie 10-15 min, z czego większa część to uzupełnienie danych w komputerze i wypisywanie recept.

  Była bardzo bezpośrednia rzeczowa i komunikatywna, miała wiedzę na temat każdego z lekarstw, każdego z objawów i dokładnie potwierdzała, to czego nie da się dowiedzieć z oficjalnych źródeł, a raczej wyczytać można na forach, od ludzi z namacalnymi problemami z uszami.

  Jako jedyna skierowała mnie na: badanie szumu, audiogram, tympanogram, DPOAE, nadwrażliwość w OTO-MED, gdzie bardzo dokładnie zdiagnozowano moją dolegliwość i wykluczono uszkodzenie komórek słuchowych w aparacie Cortiego.

  Od prawie roku mam niewielką dolegliwość delikatnego, ale niestety modulowanego pisku w lewym uchu, dokładnie takiego, jak przy zapaleniu zatok (jakbym nie wyleczył się z zapalenia zatok), w czym "pomogła" niemoc wcześniejszych lekarzy i do Pani Wiesławy trafiłem po dopiero po 8 miesiącach, lecz niestety, z braku czasu (praca zawodowa) i obserwowanej samoistnej poprawy, przerwałem dalsze leczenie, ale planuję wybrać się do niej niebawem.

 • B

  Super wiedza na temat szumów usznych, rzeczowe, konkertne podejście, a przede wszystkim- potrafi naprawde wyleczyć z tego dziadostwa, zdecydowanie polecam!!!!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lek. med. Wiesława Klemens przyjmuje w Wielospecjalistycznej Przychodni "Lekarze Specjaliści" Sp.J.Ukończyła Akademię Medyczną w Gdańsku w 1991 roku.W 1999 roku uzyskała specjalizację z otolaryngologii.

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Gdańsku 1991 rok