Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach
Zeylanda 9, Jeżyce, Poznań
Gabinet lekarski

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia

Zdjęcia


23 opinie pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lelarski Położnictwo i Ginekologia prowadzenie ciąży

Profesor prowadził obie moje ciążę, dzieki jego opiece mam wspaniałych Synów. Profesor jest świetnym, rzeczowym i zaangażowanym specjalistą. Można liczyć na pomoc i fachową radę zawsze gdy zajdzie taka potrzeba. Dziękuję i polecam wizyty u Profesora każdej pacjentce.


M
Użytkownik zweryfikowany

Byłam u pana doktora raz i na pewno mnie tam już nie zobaczy.... Była to wizyta profilaktyczna, za którą notabene sporo zapłaciłam, jednakże zostałam potraktowana przedmiotowo... moje pytania zbył jakimś banałem i niestety odniosłam wrażenie że marzy tylko o tym żebym jak najszybciej wyszła....


G

proszę o informację ile kosztuje wizyta u doktora,bo mój poprzedni ginekolog brał 250zł.


H
Użytkownik zweryfikowany

Trafiłam do Docenta z polecenia,bo szukałam dobrego lekarza na poprowadzenie mojej pierwszej ciąży. Chciałam też mieć kogoś zaufanego na POlnej, bo tam też zdecydowałam się rodzić. Powiem szczerze,że początkowo wydawał mi się bardzo formalny i trudno było mi się przekonać do jego rzeczowości. Po kilku wizytach nabrałam już całkowitego zaufania. Wszystko spokojnie tłumaczył, nie miał wyliczonego czasu na pacjentkę,lecz sumiennie odpowiadał na każde moje -nawet najdziwniejsze- pytanie. Gdy trafiłam do szpitala, czułam się jakbym przebywała w prywatnej klinice, cały czas sprawował nadzór nade mną podczas długiego porodu. Wszyscy wokół też zachowywali się w pełni profesjonalnie. Mówię o porodówce, bo oddziały położnicze nadal pozostawiają wiele do życzenia....Kto był ten wie....
Docent na pewno wart jest swojej ceny - jego kompetencje i zaopiekowanie się pacjentką to naprawdę bardzo ważne atrybuty.
Polecam każdemu,kto ceni sobie spokój, fachowość i bezpieczne rozwiązanie.


K

myślę, że dowodem na jego fachowość jest to, że jestem matka dwójki zdrowych chłopców; pomimo tragicznego zakończenia pierwszej ciąży (w innym mieście) od momentu przejścia pod jego opiekę wszystko toczyło się już tylko w dobrym kierunku; nic "na górkę" ale wszystkie konieczne badania jak i ich analiza oraz interpretacja ich dla mojej wiadomości były w absolutnym porządku


G

mysle ze prof, Markwiz jest godnym polecenia lekarzem. Wczesniej znalam go tylko z opowiadan ale gdy trafilam do szpitala na Polna do Poznania zajal sie mna jak swoja pacjetka. Gdy po 4 tyg. od od porodu pojechalam do niego na wizyte pamietal mnie i to dlaczego trafilam na Polna. polecam.


E

Jestem po pierwszej wizycie u docenta i jestem bardzo zadowolona. Mieszkam w małym mieście i polecił mi go mój ginekolog. Próbuję poraz czwarty zotsać mamą i wiem, że z pomocą docenta to mi się uda. Fachowiec z ogromną wiedzą, kompetentny i uprzejmy. Widać, że to osoba na poziomie. Bardzo bałam się tej pierwszej wizyty, ale niepotrzebnie. Jestem już w jedenastym tygodniu ciąży i wiem, że pomocą docenta uda mi się tą ciążę donosić. Polecam szczerze tego lekarza!


W
Użytkownik zweryfikowany

Zdecydowanie polecam Pana docenta!!! Od samego początku wywarł na mnie pozytywne wrażenie, którego nie zmieniłam do samego końca! Może nie jest to osoba bardzo wylewna ale miłe Panie - idziemy do ginekologa/położnika czy na spotkanie towarzyskie? Jest kulturalny i bardzo sympatyczny a największą zaleta Pana docenta jest posiadana wiedza i bardzo troskliwe podejście do pacjentki! W szpitalu również słyszałam bardzo dobre opinie od pacjentek - nie leczących się u Pana docenta prywatnie! Dodatkowo należy wspomnieć, że inni lekarze pracujący na Polnej polecają właśnie Jego! Badań może wleca niesamowitą ilość - ale to również uważam za zaletę - można spać spokojnie;o) Do tego niesamowita cierpliwość w tłumaczeniu obrazu z USG :) Bardzo dziękuję!


A

bardzo miły i pewnie z dużą wiedzą teoretyczną i na tym sie kończy..
osoba bardzo roztargniona, często zapominał o badaniach i interpretacji wyników,czego później się wypierał; podczas wizyty mówił że zapisze jakieś leki po czym zapominał wypisać owej recepty, miałam do niego duże zaufanie, ale zawiódł je.
Myslę, że nie warto uczęszczać do profesorów, bo oni mają zbyt wiele innych obowiązków (szpital, prywatna praktyka, studenci, prace naukowe..)żeby przjmowac sie pacjentami (dodam że wizyty miałam w prywatym gab.)


L

od pierwszej chwili zajął się mną na oddziałe (bez prywaty); fachowo i rzeczowo wyjaśniał jaka jest stuacja i co się dzieje; prowadził moje kolejne trzy ciąże; za każdym razem zlecając dodatkowe badania zasadne przy moim schorzeniu; porody przy jego udziale także zaliczam do b.udanych; no a jeśli ktoś oczekuje miłych uśmieszków i ciepłych słówek to chyba nie lekarz ginekolog powinien ten komfort zapewniać; gorąco polecam dobrego fachowca!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia

Zdjęcia


Powiązane wyszukiwania