lek.

Waldemar Gachowski

Gastrolog

26 opinii +dodaj

Umów wizytę 51 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Szanowni Państwo, W Centrum Medycznym OMNI Clinic przyjmuję Pacjentów na konsultacje gastroenterologiczne we czwartki. Badania endoskopowe wykonywane są we wtorki od godziny 14:00.… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
26 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne - OMNI ClinicUsługa: gastroskopia

  Przesympatyczny Pan Doktor. Miałam dzisiaj gastroskopię, nie pierwszą w swoim życiu - więc mam porównanie. Pomimo ogromnego zdenerwowania przeszłam ją najłagodniej . Dzięki instrukcjom Pan Doktora wiedziałam jak oddychać aby współpracować podczas badania , dokładnie też byłam informowana co będzie robione i co mogę czuć. Pan Doktor dokładnie opisał i wyjaśnił jaki jest wynik badania i co po kolei w związku z tym będziemy robić. Bardzo dziękuję Doktorowi i jego asystentce - za wspieranie podczas badania i słowa otuchy. Polecam z całego serca ten profesjonalny duet .

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne - OMNI ClinicUsługa: gastroskopia

  Gastroskopia to dosyć niewdzięczne badanie, tym większy mam szacunek dla doktora Gachowskiego za wykazaną wyrozumiałość i spokój w czasie jego trwania. Wizytę uważam za owocną. Lekarz jak najbardziej godny polecenia.

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacja gastrologiczna

  Trafiłem do tego lekarza przez przypadek. Ale muszę przyznać że zna się na swojej pracy. Jestem po operacji pojawiają się drobne problemy. Pan Doktor szczegółowo prowadzi wywiad i bada. Jest zainteresowany Pacjentem i jego stanem zdrowia. Wszystko bardzo dokładnie tłumaczy.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne - OMNI ClinicUsługa: konsultacja gastrologiczna

  Z wizyty jestem bardzo zadowolona lekarz przemily a co najważniejsze rzeczowy ,zadaje wiele pytan wiem ze w końcu natrafilam na lekarza ,ktory jest kompetentny a moje leczenie pojdzie juz teraz w dobrym kierunku...szczerze polecam Pana doktora.

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne - OMNI Clinic

  Pan doktor to bardzo kompetentny specjalista. Jako pierwszy nie zlekceważył mojego problemu. Rozważył nie tylko jedną opcję leczenia. Umiał wysłuchać pacjenta. Poza tym jest bardzo sympatyczną osobą. Jak najbardziej polecam wizytę

 • A

  Od niedawna jestem pacjentką Pana doktora i uważam, że jest szalenie miłym człowiekiem, świetnym specjalistą. Bardzo dokładny, Zainteresowany przypadkiem. O wielkiej kulturze osobistej i życzliwie nastawiony do pacjenta. Polecam wszystkim tego lekarza :)

 • Pan Waldemar to lekarz z niesamowitym podejściem do pacjenta. Zna się na swojej dziedzinie a dodatkowo jego miła aparycja to ceny, których szukam u lekarza.

 • M

  Jestem po pierwszej wizycie u tego doktora. Wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Człowiek miły, spokojny i cierpliwy. Wszystko dokładnie tłumaczy i rozwiewa wątpliwości. Absolutnie nie czułam, że goni nas czas. Zaznaczam że wizyta była na NFZ. Na pewno do Pana doktora wrócę, tym razem już prywatnie, co by nie czekać długimi miesiącami na wizytę.

 • A

  Po jednej wizycie powiedział co mi jest i przepisał odpowiednie leki, mimo że wcześniej leczyłam się u innych, którzy nie potrafili postawić diagnozy. Jedno lekarstwo umożliwiło mi funkcjonowanie, bo z bólu nie mogłam się wyprostować, a gastroskopia potwierdziła diagnozę. Chodzę co trzy miesiące i naprawdę dolegliwości ustąpiły i szczerze polecam pana doktora. Ciepły, słuchający pacjenta człowiek, a nie bezduszny lekarz.

 • A

  Szczerze mówiąc w swoim życiu spotkałam 3, no może 4 tak dobrych lekarzy. Przede wszystkim jako człowieka-cenię doktora za osobowość, miłe usposobienie, jakiś taki wewnętrzny spokój, opanowanie i umiejętność słuchania powodują, iż pacjent czuje że jest pod dobrą opieką. Kolejną sprawą jest wnikliwie przeprowadzony wywiad (o czym niestety niektórzy specjaliści nie pamiętają), zlecenie szeregu badań, wyjaśnienie sytuacji choremu w przystępny dla niego sposób, co czyni doktora świetnym profesjonalistą. W sprawie moich wyników doktor poświęcił wiele czasu, aby znaleźć miejsc gdzie takowe wykonują, za co jestem bardzo wdzięczna. Polecam doktora. Życzyłabym każdemu aby pod taką profesjonalną opiekę, jak ja.