Adres

Jana Spychalskiego 25/1, Wilda, Poznań
SELF Przyjazne Terapie


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza
61 639..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

Od ponad piętnastu lat prowadzę szeroką działalność psychologiczną jako psycholog-praktyk: terapię indywidualną, terapię par, psychologiczne szkolenia...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Choroby psychosomatyczne
 • Kryzys
 • Zaburzenia lękowe
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Kurs terapeutyczny „System Wewnętrznej Rodziny” (IFS) dr Richarda Schwartza (poziom podstawowy i zaawansowany)
 • Szkolenie EMDR Europe (pełny poziom podstawowy)- leczenie traumy
 • Terapeuta NLP (Certyfikat psychoterapeuty NLP Instytutu H. Ericksona w Berlinie) (Poznań, 1998 rok)
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Psychoterapia


Filmy


Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi

Konsultacja psychoterapeutyczna


Jana Spychalskiego 25/1, Poznań

200 zł

SELF Przyjazne Terapie

Umówione spotkanie możesz anulować lub przesunąć do godz. 15:00 dnia roboczego poprzedzającego wizytę. Zmian możesz dokonać telefonicznie lub przez SMS. Jeżeli odwołujesz wizytę po godz. 15:00 poprzedniego dnia roboczego lub w tym samym dniu, w którym ma odbyć się spotkanie – zobowiązujesz się do poniesienia 100% kosztów anulowanej wizyty.

Pozostałe usługi

Coaching


Jana Spychalskiego 25/1, Poznań

250 zł

SELF Przyjazne Terapie


Poradnictwo psychologiczne


Jana Spychalskiego 25/1, Poznań

200 zł

SELF Przyjazne Terapie


Psychoterapia indywidualna


Jana Spychalskiego 25/1, Poznań

200 zł

SELF Przyjazne Terapie


Psychoterapia partnerska


Jana Spychalskiego 25/1, Poznań

250 zł

SELF Przyjazne Terapie


Terapia małżeńska


Jana Spychalskiego 25/1, Poznań

250 zł

SELF Przyjazne Terapie


Terapia seksuologiczna


Jana Spychalskiego 25/1, Poznań

200 zł

SELF Przyjazne Terapie

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
121 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: SELF Przyjazne Terapie Terapia małżeńska

Pierwsza wizyta za nami, jesteśmy w głębokim kryzysie. Pani Violetta bardzo nam przypasował do gustu a najbardziej niesamowite jest to że już po pierwszym spotkaniu otworzyła nam wspólny cel i niepostrzeżenie spotkanie pracuje w nas od wyjścia z gabinetu


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SELF Przyjazne Terapie psychoterapia indywidualna

Uważam, że jedna z najlepszych rzeczy w moim życiu to spotkanie Pani Violetty. Przyszłam do niej jako zlekniona, nie akceptujaca siebie z niskim poczuciem wartości i plecakiem złych doświadczeń. Dzięki jej profesjonalnemu podejściu, kompetencji, znajomości nowoczesnych metod i kierunków psychologii dała mi narzędzia abym mogła pomóc sobie. Przy tym jest ciepła i miła osoba z którą łatwo nawiązać kontakt. Szczerze dziękuję. Nigdy nie zapomnę co Pani fka mnie zrobiła.


D
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: SELF Przyjazne Terapie konsultacja psychoterapeutyczna

Bardzo zaangażowana Pani Psycholog, zachęca do pracy i zmiany, stosuje nowoczesne metody terapeutyczne, które są bardzo skuteczne, nie przeciąga terapii, proponuje tyle spotkań ile jest konieczne dla pacjenta, czasem może wydawać się wymagagająca, jednak to wszystko ma głeboki sens i daje ogromny przełom w terapii. Bardzo dziękuję za wskazanie właściwej drogi i pozdrawiam serdecznie.


Z
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: SELF Przyjazne Terapie konsultacja psychoterapeutyczna

Wizyta u pani Wioletty nie spełniła moich oczekiwań, nie poczułam wsparcia. Momentami irytację że strony pani V. To pytanie z jej strony - czego oczekuje od niej. Skoro mówię o problemie to chyba logiczne, że oczekuje pomocy...Szkoda mojego czasu i nie małych pieniędzy. Na szczęście znalazłam dużo tańszego psychologa i już podczas pierwszej wizyty poczułam zrozumienie a nie irytację i atak.

Violetta Nowacka

Pierwsza wizyta ma specyficzny charakter: służy przede wszystkim zbieraniu przeze mnie wszechstronnych danych o kliencie, aby właściwie zaplanować ścieżkę wspierania i rozwoju, zwaną też terapią. Zatem w ciągu tej godziny zadaję dużo pytań i często parafrazuję, aby się upewnić, że dobrze rozumiem, co klient do mnie mówi. Bardzo ważnym aspektem tego wywiadu są moje pytania o oczekiwania klienta względem uzyskanego rezultatu i mojej w nim roli. Chcę wiedzieć, czego chce klient od terapii, ode mnie i od siebie samego w tym procesie - po to, aby skonfrontować te oczekiwania z moimi możliwościami oraz szeroko pojętym realizmem czy ekologią zgłaszanego celu. Nie zawsze bowiem klient chce uzyskać rezultat, na który oboje mamy wpływ, albo chce celu zdrowego dla siebie lub innych. Wtedy moim zadaniem jest skorygować wraz z klientem jego oczekiwania tak, aby powstał cel terapeutyczny- zdrowy i realny. Zdaje sobie sprawę, że nie jest obowiązkiem klienta mieć na pierwszej wizycie świadomość, czego dokładnie chce mówiąc o otrzymaniu pomocy. Wtedy właśnie najlepszym wyjściem do poszerzenia świadomości są moje pytania, czasami trudne- bo zmuszające do wglądu w siebie. Nie chciałabym, żeby klient kupował kota w worku i musiał polegać na tym, co według mnie jest najlepszą pomocą dla niego. Jestem tylko towarzyszem przyszłych przemian, a nie ekspertem od jego życia. Nie daję gotowych rad, bo wierzę że to osłabia moc i ducha każdego człowieka. Na pierwszej sesji nie gwarantuję pocieszenia, bo pocieszenie ma wypływać ze zrozumienia tego co klient zgłasza jako swoje doświadczenia, myśli, emocje i pragnienia. Jeśli nie od razu to rozumiem- to muszę dopytywać. Taka moja rola. Jeśli to bywa irytujące, to może to także oznaczać, że nie ma takiej zwykłej "chemii", która pozwala dwojgu ludzi ufać sobie. Dlatego też zawsze polecam po pierwszej sesji zapytać się siebie- czy jestem "do" czy "od" tego terapeuty i zwiedzać gabinety tak długo, aż poczuje się flow z konkretnym terapeutą. Dla każdego to dobre, co komu pasuje. Bardzo się cieszę, że znalazła Pani sobie odpowiednią dla siebie pomocną dłoń.


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SELF Przyjazne Terapie psychoterapia indywidualna

Z całego serca polecam terapię u pani Violetty. Jestem ogromnie wdzięczna za przebytą tutaj drogę, dzięki której nauczyłam się lepiej radzić ze swoimi emocjami, być dla siebie łagodniejszą i cierpliwszą, otworzyć się na dobre, pełne szacunku relacje. Trafiłam tutaj dzięki metodzie wewnętrznego dziecka. Szukałam terapeuty który korzysta z tego/podobnego nurtu. Stosowany w terapii system wewnętrznej rodziny okazał się bardzo skuteczny. Pani Violetta jest autentyczną osobą, o dużej wrażliwości i empatii. Jest też konkretna, co pomogło mi w uporządkowaniu moich myśli i uczuć, w pracy nad sobą. Dzięki wytyczonym na początku spotkań celom łatwiej było ukierunkować przebieg terapii i finalnie ją zamknąć. Cieszę się ogromnie, że trafiłam na tak zaangażowanego w swoją pracę, niewątpliwie też pasję, terapeutę. Polecam każdemu kto mocno pragnie zmiany i wyrwania się z powielających się schematów w swoim życiu.. Dziękuję.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SELF Przyjazne Terapie psychoterapia indywidualna

Pani Violetta jest terapeutą, który pomaga zobaczyć siebie i mechanizmy, które doprowadziły nas do punktu, w którym sięgami po terapie, w świetle świadomości. Nie tylko zyskuje się zrozumienie, dlaczego jest jak jest, ale poznaje się spodoby, aby sobie poradzić z sytuacją i zbudować zasoby na dalszą drogę. System Wewnętrznej Rodziny, który jest metodą pracy terapuetycznej, to genialna terapia używana przez P. Violettę, która pokazuje, że różne, czasem sprzeczne myśli czy działania, które podejmujemy mają swoje przyczyny a my uczymy się tego, aby doprowadzić do wewnętrznej spójności i wyborów tego, co jest dla nas korzystne i w taki sposób, aby przejść przez trudne decyzje czy pokonać własne ograniczenia. Znajdujemy wiedzę i siłę. Pani Violeta prowadziła mnie przez tę drogę z zaangażowaniem, oddaniem, uważnością i wiarą w to, że przejde kolejne trudne odcinki. Na terapie przyszłam w momencie, w którym wiele spraw zawaliło się w moim życiu i czułam się kompletnie zagubiona a 8 miesięcy wspólnej pracy zbudowało we mnie ponownie siłę i jasność jak dalej iść ścieżką życia, aby dobrze wybierać i odpowiadać za swoje szczęście i dobre życie.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Na terapie do psycholog Nowackiej uczeszczam juz prawie rok. Zanim zdecydowalam sie na pania Violette umowiona bylam z 5 roznymi terapeutami aby wybrac takiego ktory najbardziej mi odpowiadal.
Postanowilam wybrac pania Violette bo bardzo mi sie podobal jej sposob prowadzenia terapii.

Na terapie uczeszcam co tydzien i wizyty odbywaja sie przez skype - pani Violetta jest zawsze punktualna i nie odczuwam aby wizyty online byly mniej skuteczne niz te w gabinecie.
Pani psycholog zawsze zapisuje wszystko i podczas kolejnej wizyty zawsze wiemy na czym skonczylysmy i mozemy dany temat kontynuowac i widac ze jest zaangazowana w to aby pomagac pacjentom.

Moge smialo powiedziec ze odkad zaczelam terapie u pani Violetty moje zycie odmienilo sie o 180 stopni na lepsze. Wrecz zaluje ze nie podjelam terapii wczesniej. Pani Violetta jest zawsze w pelni zaangazowana na kazdej sesji i zawsze probojemy razem znalesc rozwiazanie i wyposazyc mnie w narzedzia do tego jak sobie pozniej samemu radzic z okreslonym problemem. Bardzo tez mi sie podoba holistyczne podejscie pani Violetty do zycia co przeklada sie rowniez na sesjach.

Serdecznie polecam pania psycholog bo po roku od terapii moje zycie sie calkowicie odmienilo na lepsze i nareszcie pokochalam siebie i depresja ktora jeszcze rok temu byla teraz juz moge o niej zapomniec!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SELF Przyjazne Terapie

Pani Violetta jest najlepszym terapeutą, jakiego spotkałam w życiu. Bardzo troskliwe podejście do pacjenta, w gabinecie można poczuć się bezpiecznie i spokojnie. Po terapii EMDR czuję się jak nowo narodzona. Dziękuję bardzo Pani Violetto.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SELF Przyjazne Terapie potrzeba własna

Bardzo dziękuje za profesjonalizm.
Za bardzo celne uwagi.
Za szczerość.

Polecam świadomie tym którym( być może) nie wskaże kierunku w jakim wzrok swój zatrzymać powinni.
Bardzo sobie cenie odwagę i wyczucie.
W dzisiejszym świecie rzadka cecha.
Dlatego polecam .


O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SELF Przyjazne Terapie

Radość i pełnia życia są w nas ukryte pod warstwą bólu, negatywnych przekonań, niewiedzy, braku miłości do siebie i akceptacji siebie... Jeżeli to przepracujemy rodzi się nowy, szczęśliwy spełniony człowiek. Pani Violetta dotyka sercem ludzkich Dusz. I one zaczynają świecić, już na zawsze, dając nam nowe życie. Przepełnia mnie ogromna wdzięczność za dar po który miałam odwagę sięgnąć. Bez Pani wsparcia, wiedzy, uśmiechu, ciepła ... nie miałam bym siły nawet go dotknąć. Dziękuję za życie.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Od ponad piętnastu lat prowadzę szeroką działalność psychologiczną jako psycholog-praktyk: terapię indywidualną, terapię par, psychologiczne szkolenia...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Choroby psychosomatyczne
 • Kryzys
 • Zaburzenia lękowe
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Kurs terapeutyczny „System Wewnętrznej Rodziny” (IFS) dr Richarda Schwartza (poziom podstawowy i zaawansowany)
 • Szkolenie EMDR Europe (pełny poziom podstawowy)- leczenie traumy
 • Terapeuta NLP (Certyfikat psychoterapeuty NLP Instytutu H. Ericksona w Berlinie) (Poznań, 1998 rok)
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • PsychoterapiaFilmy


Znajomość języków

Angielski

Nagrody i wyróżnienia

 • Nagroda ministra kultury i oświaty za propagowanie wiedzy z dziedziny przeciwdziałania problemom alkoholowym (1997 rok)

Profile społecznościowe


Publikacje i artykuły

Publikacje (1)

Powiązane wyszukiwania