Adres

Jana Spychalskiego 25/1, Wilda, Poznań
SELF Przyjazne Terapie


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza
61 639..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

Od ponad piętnastu lat prowadzę szeroką działalność psychologiczną jako psycholog-praktyk: terapię indywidualną, terapię par, psychologiczne szkolenia...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Choroby psychosomatyczne
 • Kryzys
 • Zaburzenia lękowe
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Terapeuta NLP (Certyfikat psychoterapeuty NLP Instytutu H. Ericksona w Berlinie) (Poznań, 1998 rok)
 • Specjalista ds. Edukacji Seksualnej (Dyplom Instytutu Zdrowia Seksualnego pod kierownictwem prof. Zbigniewa Lwa Starowicza) (Warszawa, 1997 rok)
 • Uznaniowy Certyfikat Doradcy Online, przyznany przez Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Psychoterapia


Filmy


Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja psychoterapeutyczna


Jana Spychalskiego 25/1, Poznań

200 zł

SELF Przyjazne Terapie

Umówione spotkanie możesz anulować lub przesunąć do godz. 15:00 dnia roboczego poprzedzającego wizytę. Zmian możesz dokonać telefonicznie lub przez SMS. Jeżeli odwołujesz wizytę po godz. 15:00 poprzedniego dnia roboczego lub w tym samym dniu, w którym ma odbyć się spotkanie – zobowiązujesz się do poniesienia 100% kosztów anulowanej wizyty.

Pozostałe usługi

Coaching


Jana Spychalskiego 25/1, Poznań

250 zł

SELF Przyjazne Terapie


Poradnictwo psychologiczne


Jana Spychalskiego 25/1, Poznań

200 zł

SELF Przyjazne Terapie


Psychoterapia indywidualna


Jana Spychalskiego 25/1, Poznań

200 zł

SELF Przyjazne Terapie


Psychoterapia partnerska


Jana Spychalskiego 25/1, Poznań

250 zł

SELF Przyjazne Terapie


Terapia małżeńska


Jana Spychalskiego 25/1, Poznań

250 zł

SELF Przyjazne Terapie


Terapia seksuologiczna


Jana Spychalskiego 25/1, Poznań

200 zł

SELF Przyjazne Terapie

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
117 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SELF Przyjazne Terapie psychoterapia indywidualna

Z całego serca polecam terapię u pani Violetty. Jestem ogromnie wdzięczna za przebytą tutaj drogę, dzięki której nauczyłam się lepiej radzić ze swoimi emocjami, być dla siebie łagodniejszą i cierpliwszą, otworzyć się na dobre, pełne szacunku relacje. Trafiłam tutaj dzięki metodzie wewnętrznego dziecka. Szukałam terapeuty który korzysta z tego/podobnego nurtu. Stosowany w terapii system wewnętrznej rodziny okazał się bardzo skuteczny. Pani Violetta jest autentyczną osobą, o dużej wrażliwości i empatii. Jest też konkretna, co pomogło mi w uporządkowaniu moich myśli i uczuć, w pracy nad sobą. Dzięki wytyczonym na początku spotkań celom łatwiej było ukierunkować przebieg terapii i finalnie ją zamknąć. Cieszę się ogromnie, że trafiłam na tak zaangażowanego w swoją pracę, niewątpliwie też pasję, terapeutę. Polecam każdemu kto mocno pragnie zmiany i wyrwania się z powielających się schematów w swoim życiu.. Dziękuję.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SELF Przyjazne Terapie psychoterapia indywidualna

Pani Violetta jest terapeutą, który pomaga zobaczyć siebie i mechanizmy, które doprowadziły nas do punktu, w którym sięgami po terapie, w świetle świadomości. Nie tylko zyskuje się zrozumienie, dlaczego jest jak jest, ale poznaje się spodoby, aby sobie poradzić z sytuacją i zbudować zasoby na dalszą drogę. System Wewnętrznej Rodziny, który jest metodą pracy terapuetycznej, to genialna terapia używana przez P. Violettę, która pokazuje, że różne, czasem sprzeczne myśli czy działania, które podejmujemy mają swoje przyczyny a my uczymy się tego, aby doprowadzić do wewnętrznej spójności i wyborów tego, co jest dla nas korzystne i w taki sposób, aby przejść przez trudne decyzje czy pokonać własne ograniczenia. Znajdujemy wiedzę i siłę. Pani Violeta prowadziła mnie przez tę drogę z zaangażowaniem, oddaniem, uważnością i wiarą w to, że przejde kolejne trudne odcinki. Na terapie przyszłam w momencie, w którym wiele spraw zawaliło się w moim życiu i czułam się kompletnie zagubiona a 8 miesięcy wspólnej pracy zbudowało we mnie ponownie siłę i jasność jak dalej iść ścieżką życia, aby dobrze wybierać i odpowiadać za swoje szczęście i dobre życie.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Na terapie do psycholog Nowackiej uczeszczam juz prawie rok. Zanim zdecydowalam sie na pania Violette umowiona bylam z 5 roznymi terapeutami aby wybrac takiego ktory najbardziej mi odpowiadal.
Postanowilam wybrac pania Violette bo bardzo mi sie podobal jej sposob prowadzenia terapii.

Na terapie uczeszcam co tydzien i wizyty odbywaja sie przez skype - pani Violetta jest zawsze punktualna i nie odczuwam aby wizyty online byly mniej skuteczne niz te w gabinecie.
Pani psycholog zawsze zapisuje wszystko i podczas kolejnej wizyty zawsze wiemy na czym skonczylysmy i mozemy dany temat kontynuowac i widac ze jest zaangazowana w to aby pomagac pacjentom.

Moge smialo powiedziec ze odkad zaczelam terapie u pani Violetty moje zycie odmienilo sie o 180 stopni na lepsze. Wrecz zaluje ze nie podjelam terapii wczesniej. Pani Violetta jest zawsze w pelni zaangazowana na kazdej sesji i zawsze probojemy razem znalesc rozwiazanie i wyposazyc mnie w narzedzia do tego jak sobie pozniej samemu radzic z okreslonym problemem. Bardzo tez mi sie podoba holistyczne podejscie pani Violetty do zycia co przeklada sie rowniez na sesjach.

Serdecznie polecam pania psycholog bo po roku od terapii moje zycie sie calkowicie odmienilo na lepsze i nareszcie pokochalam siebie i depresja ktora jeszcze rok temu byla teraz juz moge o niej zapomniec!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SELF Przyjazne Terapie

Pani Violetta jest najlepszym terapeutą, jakiego spotkałam w życiu. Bardzo troskliwe podejście do pacjenta, w gabinecie można poczuć się bezpiecznie i spokojnie. Po terapii EMDR czuję się jak nowo narodzona. Dziękuję bardzo Pani Violetto.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SELF Przyjazne Terapie potrzeba własna

Bardzo dziękuje za profesjonalizm.
Za bardzo celne uwagi.
Za szczerość.

Polecam świadomie tym którym( być może) nie wskaże kierunku w jakim wzrok swój zatrzymać powinni.
Bardzo sobie cenie odwagę i wyczucie.
W dzisiejszym świecie rzadka cecha.
Dlatego polecam .


O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SELF Przyjazne Terapie

Radość i pełnia życia są w nas ukryte pod warstwą bólu, negatywnych przekonań, niewiedzy, braku miłości do siebie i akceptacji siebie... Jeżeli to przepracujemy rodzi się nowy, szczęśliwy spełniony człowiek. Pani Violetta dotyka sercem ludzkich Dusz. I one zaczynają świecić, już na zawsze, dając nam nowe życie. Przepełnia mnie ogromna wdzięczność za dar po który miałam odwagę sięgnąć. Bez Pani wsparcia, wiedzy, uśmiechu, ciepła ... nie miałam bym siły nawet go dotknąć. Dziękuję za życie.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SELF Przyjazne Terapie terapia par

Zainspirowana bardzo dobrymi opiniami umówiłam się do Pani Doktor na wizytę. Terapia dla par. Termin bardzo odległy. Z perspektywy jednorazowej wizyty, bardzo zaskakuje mnie tak ogromnie pozytywna opinia na portalu!
Wizyta u Pani doktor upewniła nas, że to nie jest miejsce, w którym rozwiążemy swoje problemy. Gdy w trakcie rozmowy zgłosiliśmy swoje obawy dotyczące tego, czy to dobre miejsce na pracę nad związkiem, Pani doktor się oburzyła! Myślę, że to pytanie podważyło jej autorytet. Na koniec powiedziała, że nie ma sensu omawiać regulaminu terapii z nami. Zapytała czy ktoś coś jeszcze ma do powiedzenia i to na tyle… Ewidentnie widząc, że nie złapała klienta wyprowadziła się z równowag. To co mnie najbardziej zaskoczyło to mylenie naszych imion i nazywanie partnera mężem. Brak empatii i ogólna niechęć. Mimo wszystko cel terapii osiągnięty, wiemy, że własne problemy musimy rozwiązać sami. Nikt inny za nas tego nie zrobi:) Jest to opinia subiektywna, myślę że Pani doktor potrafi dotrzeć do innych par, ale warto poszukać szerzej i nie czekać na taki odległy termin.

Violetta Nowacka

Szanowna Pani Elżbieto,
Na początku chciałam wyjaśnić, ze nie jestem doktorem i nigdy się w ten sposób nie tytułowałam. Jestem magistrem. Pierwsze spotkanie ma charakter konsultacji, na których omawiane są cele klientów – ich zbieżność, realna możliwość ich osiągnięcia oraz motywacja do pracy. Podejmuję się pracy terapeutycznej z klientem/ami, tylko wówczas, gdy wymienione wyżej czynniki dają szansę na osiągnięcie sukcesu. Z szacunku do Państwa czasu i pieniędzy nie podejmuję współpracy, gdy już na początku naszych spotkań widocznym dla mnie jest, że coś z powyższych nie działa. Psycholog ma pomagać w zmianie, do której klient jest zmotywowany i której to klient jest autorem. Jak Pani sama zauważyła, czas oczekiwania na spotkanie jest długi, więc nie mam potrzeby „łapania klientów”. Dla dobra wszystkich zainteresowanych nie wciągam klientów we współpracę, która nie rokuje spodziewanych efektów. Regulamin omawiam z klientami, którzy decydują się na dalszą współpracę. Z mojego punktu widzenia bezzasadnym jest omawianie zasad funkcjonowania gabinetu, kiedy nie ma perspektywy kontynuowania spotkań.
Z wyrazami szacunku,
VN


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SELF Przyjazne Terapie

Pani Violetta Nowacka nie rozwiązała moich problemów, nie podała mi rozwiązania "na tacy", albowiem pozostawałoby to w sprzeczności z istotą i dobrodziejstwem terapii, w rezultacie której odzyskałem równowagę. Natomiast bezsprzecznie mogę stwierdzić, że Pani Violetta "włączyła mi światło".....i dzięki Niej odzyskałem zdolność "widzenia barw" Wielkie podziękowania!


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SELF Przyjazne Terapie

Pani Violetta to niezwykła specjalistka a przede wszystkim człowiek o złotym sercu z niezwykłym darem, szczerym, prawdziwym zrozumieniem, ciepłem. Samo to cudowne miejsce jest ostoja ciepła i spokoju które już od progu, dzięki cudownym Panią na recepcji daje niezwykłą energię. Jestem żywym dowodem, że można wyjść nawet z trzydziesto letniego piekła w którym nigdy nie było dobrych uczuć, od najmłodszych lat nawet w domu nie było mi dane czuć się kochana, bezpieczna, akceptowana. Od najmłodszych lat marzyłam by zniknąć z tego świata bo był dla mnie istnym piekłem ale wierzyłam, że świat taki nie jest ze można kochać życie, a przede wszystkim siebie, że można przestać nienawidzić siebie, wszystkich oraz wszystkiego, że można pozbyć się pralizujaceko leku, strachu, niepokoju oraz poczucia ciężaru życia, poczucia że na wszystko trzeba zasłużyć. Oj wiele tych traum miałam na swoim koncie przez pryzmat 31 lat ale najlepsze co mogłam dla siebie zrobić to terapia, nie było łatwo ale był przy mnie ktoś kto mnie rozumiał, wspierał i małymi kroczkami leczył każda, nawet najdrobniejsza ranę w moim sercu oraz duszy. Pani Violetta to Anioł dzięki któremu dostałam swoje cudowne życie, nie spodziewałam się aż takich rezultatów po ciężkiej, wspólne rocznej pracy. Dziś kocham życie i cieszę się każdym porankiem, kocham ludzi i wszystko co mnie otacza, potrafię żyć tu i teraz w tej chwili cieszyć się z promieni słońca, wiatru a nawet cudownego deszczu który daje przepiękny zapach powietrza.Potrafie okazywać uczucia, mówić o nich a co ważniejsze być w końcu sobą to takie cudowne uczucie. Kochani jeśli macie wątpliwości, odnajdźcie w sobie siłę i kierujcie swoje kroki do Pani Violetty a już wkrótce zobaczycie jakie życie jest cudownie kolorowe. Dziękuję z całego serca, tego nie da się wyrazić słowami tej wdzięczności i radości jaka czuje każdego dnia :)


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SELF Przyjazne Terapie

Jak najbardziej mogę polecic terapie u Pani Violetty. Korzystałam z pomocy w 2011 roku kiedy walczyłam z depresją spowodowaną niskim poczuciem wartości. Terapia trwała około 1,5 roku. W tym czasie mój sposób myślenia i nastawienie do siebie samej bardzo się zmieniły na lepsze. Pani Violetta ma w sobie wiele ciepła i empatii. Potrafi dobrze ocenić sytuacje i naprowadzic na rozwiazanie. Mi bardzo pomogła za co bardzo dziękuję:-) :-)
E.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Od ponad piętnastu lat prowadzę szeroką działalność psychologiczną jako psycholog-praktyk: terapię indywidualną, terapię par, psychologiczne szkolenia...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Choroby psychosomatyczne
 • Kryzys
 • Zaburzenia lękowe
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Terapeuta NLP (Certyfikat psychoterapeuty NLP Instytutu H. Ericksona w Berlinie) (Poznań, 1998 rok)
 • Specjalista ds. Edukacji Seksualnej (Dyplom Instytutu Zdrowia Seksualnego pod kierownictwem prof. Zbigniewa Lwa Starowicza) (Warszawa, 1997 rok)
 • Uznaniowy Certyfikat Doradcy Online, przyznany przez Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • PsychoterapiaFilmy


Znajomość języków

Angielski

Nagrody i wyróżnienia

 • Nagroda ministra kultury i oświaty za propagowanie wiedzy z dziedziny przeciwdziałania problemom alkoholowym (1997 rok)

Profile społecznościowe


Publikacje i artykuły

Publikacje (1)

Powiązane wyszukiwania