Adres

Chwiałkowskiego 25/1, Wilda , Poznań
SELF Przyjazne Terapie

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Gotówka, Karta płatnicza

Moje doświadczenie

O mnie

Od ponad dziesięciu lat prowadzę szeroką działalność psychologiczną jako psycholog-praktyk: terapię indywidualną, terapię par, psychologiczne szkoleni...

Zobacz pełen opis


Usługi i ceny

Coaching


Chwiałkowskiego 25/1, Poznań

Brak informacji o cenie

SELF Przyjazne Terapie


Konsultacja online


Chwiałkowskiego 25/1, Poznań

Brak informacji o cenie

SELF Przyjazne Terapie


Poradnictwo psychologiczne (sesja 60 min)


Chwiałkowskiego 25/1, Poznań

Brak informacji o cenie

SELF Przyjazne Terapie


Psychologiczne szkolenia dla biznesu


Chwiałkowskiego 25/1, Poznań

Brak informacji o cenie

SELF Przyjazne Terapie


Psychoterapia indywidualna


Chwiałkowskiego 25/1, Poznań

Brak informacji o cenie

SELF Przyjazne Terapie


Psychoterapia partnerska


Chwiałkowskiego 25/1, Poznań

Brak informacji o cenie

SELF Przyjazne Terapie


Zwykła wizyta


Chwiałkowskiego 25/1, Poznań

Brak informacji o cenie

SELF Przyjazne Terapie

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
112 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SELF Przyjazne Terapie

Radość i pełnia życia są w nas ukryte pod warstwą bólu, negatywnych przekonań, niewiedzy, braku miłości do siebie i akceptacji siebie... Jeżeli to przepracujemy rodzi się nowy, szczęśliwy spełniony człowiek. Pani Violetta dotyka sercem ludzkich Dusz. I one zaczynają świecić, już na zawsze, dając nam nowe życie. Przepełnia mnie ogromna wdzięczność za dar po który miałam odwagę sięgnąć. Bez Pani wsparcia, wiedzy, uśmiechu, ciepła ... nie miałam bym siły nawet go dotknąć. Dziękuję za życie.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SELF Przyjazne Terapie terapia par

Zainspirowana bardzo dobrymi opiniami umówiłam się do Pani Doktor na wizytę. Terapia dla par. Termin bardzo odległy. Z perspektywy jednorazowej wizyty, bardzo zaskakuje mnie tak ogromnie pozytywna opinia na portalu!
Wizyta u Pani doktor upewniła nas, że to nie jest miejsce, w którym rozwiążemy swoje problemy. Gdy w trakcie rozmowy zgłosiliśmy swoje obawy dotyczące tego, czy to dobre miejsce na pracę nad związkiem, Pani doktor się oburzyła! Myślę, że to pytanie podważyło jej autorytet. Na koniec powiedziała, że nie ma sensu omawiać regulaminu terapii z nami. Zapytała czy ktoś coś jeszcze ma do powiedzenia i to na tyle… Ewidentnie widząc, że nie złapała klienta wyprowadziła się z równowag. To co mnie najbardziej zaskoczyło to mylenie naszych imion i nazywanie partnera mężem. Brak empatii i ogólna niechęć. Mimo wszystko cel terapii osiągnięty, wiemy, że własne problemy musimy rozwiązać sami. Nikt inny za nas tego nie zrobi:) Jest to opinia subiektywna, myślę że Pani doktor potrafi dotrzeć do innych par, ale warto poszukać szerzej i nie czekać na taki odległy termin.

Violetta Nowacka

Szanowna Pani Elżbieto,
Na początku chciałam wyjaśnić, ze nie jestem doktorem i nigdy się w ten sposób nie tytułowałam. Jestem magistrem. Pierwsze spotkanie ma charakter konsultacji, na których omawiane są cele klientów – ich zbieżność, realna możliwość ich osiągnięcia oraz motywacja do pracy. Podejmuję się pracy terapeutycznej z klientem/ami, tylko wówczas, gdy wymienione wyżej czynniki dają szansę na osiągnięcie sukcesu. Z szacunku do Państwa czasu i pieniędzy nie podejmuję współpracy, gdy już na początku naszych spotkań widocznym dla mnie jest, że coś z powyższych nie działa. Psycholog ma pomagać w zmianie, do której klient jest zmotywowany i której to klient jest autorem. Jak Pani sama zauważyła, czas oczekiwania na spotkanie jest długi, więc nie mam potrzeby „łapania klientów”. Dla dobra wszystkich zainteresowanych nie wciągam klientów we współpracę, która nie rokuje spodziewanych efektów. Regulamin omawiam z klientami, którzy decydują się na dalszą współpracę. Z mojego punktu widzenia bezzasadnym jest omawianie zasad funkcjonowania gabinetu, kiedy nie ma perspektywy kontynuowania spotkań.
Z wyrazami szacunku,
VN


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SELF Przyjazne Terapie

Pani Violetta Nowacka nie rozwiązała moich problemów, nie podała mi rozwiązania "na tacy", albowiem pozostawałoby to w sprzeczności z istotą i dobrodziejstwem terapii, w rezultacie której odzyskałem równowagę. Natomiast bezsprzecznie mogę stwierdzić, że Pani Violetta "włączyła mi światło".....i dzięki Niej odzyskałem zdolność "widzenia barw" Wielkie podziękowania!


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SELF Przyjazne Terapie

Pani Violetta to niezwykła specjalistka a przede wszystkim człowiek o złotym sercu z niezwykłym darem, szczerym, prawdziwym zrozumieniem, ciepłem. Samo to cudowne miejsce jest ostoja ciepła i spokoju które już od progu, dzięki cudownym Panią na recepcji daje niezwykłą energię. Jestem żywym dowodem, że można wyjść nawet z trzydziesto letniego piekła w którym nigdy nie było dobrych uczuć, od najmłodszych lat nawet w domu nie było mi dane czuć się kochana, bezpieczna, akceptowana. Od najmłodszych lat marzyłam by zniknąć z tego świata bo był dla mnie istnym piekłem ale wierzyłam, że świat taki nie jest ze można kochać życie, a przede wszystkim siebie, że można przestać nienawidzić siebie, wszystkich oraz wszystkiego, że można pozbyć się pralizujaceko leku, strachu, niepokoju oraz poczucia ciężaru życia, poczucia że na wszystko trzeba zasłużyć. Oj wiele tych traum miałam na swoim koncie przez pryzmat 31 lat ale najlepsze co mogłam dla siebie zrobić to terapia, nie było łatwo ale był przy mnie ktoś kto mnie rozumiał, wspierał i małymi kroczkami leczył każda, nawet najdrobniejsza ranę w moim sercu oraz duszy. Pani Violetta to Anioł dzięki któremu dostałam swoje cudowne życie, nie spodziewałam się aż takich rezultatów po ciężkiej, wspólne rocznej pracy. Dziś kocham życie i cieszę się każdym porankiem, kocham ludzi i wszystko co mnie otacza, potrafię żyć tu i teraz w tej chwili cieszyć się z promieni słońca, wiatru a nawet cudownego deszczu który daje przepiękny zapach powietrza.Potrafie okazywać uczucia, mówić o nich a co ważniejsze być w końcu sobą to takie cudowne uczucie. Kochani jeśli macie wątpliwości, odnajdźcie w sobie siłę i kierujcie swoje kroki do Pani Violetty a już wkrótce zobaczycie jakie życie jest cudownie kolorowe. Dziękuję z całego serca, tego nie da się wyrazić słowami tej wdzięczności i radości jaka czuje każdego dnia :)


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SELF Przyjazne Terapie

Jak najbardziej mogę polecic terapie u Pani Violetty. Korzystałam z pomocy w 2011 roku kiedy walczyłam z depresją spowodowaną niskim poczuciem wartości. Terapia trwała około 1,5 roku. W tym czasie mój sposób myślenia i nastawienie do siebie samej bardzo się zmieniły na lepsze. Pani Violetta ma w sobie wiele ciepła i empatii. Potrafi dobrze ocenić sytuacje i naprowadzic na rozwiazanie. Mi bardzo pomogła za co bardzo dziękuję:-) :-)
E.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SELF Przyjazne Terapie kryzys w małżeństwie

Pani Violetta jest bardzo doświadczonym i mądrym psychoterapeutą. Podkreślam to, ponieważ ma dużą pewność siebie. Wie jak pokierować terapią, aby cele terapii były zrealizowane. I aby nie tracić czasu. W naszym przypadku terapia doprowadziła do rozstrzygnięcia w postaci rozwodu. ALE! :-) Uważam, że stało się bardzo dobrze. Że dzięki Pani Violetcie nie straciłem kilka lat życia na tkwienie w związku, który nie rokował. Z tej perspektywy zyskałem kilka lat życia i wierzę, że ułożę sobie wszystko znacznie lepiej niż wcześniej. DODATKOWO na psychoterapii nauczyłem się różnych technik komunikacji, rozwiązywania sporów, które wykorzystuję w pracy. I dzięki nim uniknąłem poważnego kryzysu w firmie. Polecam Panią Violettę bardzo!


A
Użytkownik zweryfikowany

Polecam serdecznie usługi Pani Violetty, jest zdecydowanie najlepszym psychoterapeutą z jakim miałam do czynienia. To osoba od której bije niesamowity spokój, pewność siebie, ma przeogromną wiedzę i doświadczenie. Trafiłam do niej z nerwicą i tylko dzięki niej przetrwałam najcięższe miesiące mojego zaburzenia, zrozumiałam jego objawy oraz nauczyłam się je wtedy akceptować. Poza tym naprawiłam relacje z najbliższymi oraz rozprawiłam się z lękami z przeszłości. Najbardziej cieszy mnie jednak fakt, że Pani Violetta przekazała mi całą gamę narzędzi do pracy nad sobą, do tego jak być szczęśliwym człowiekiem, do radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych, za co dziękuję, dziękuję i jeszcze raz dziękuję !


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SELF Przyjazne Terapie

Pani Violetta to anioł na tym ziemskim padole. Oprócz tego ze jest wspaniałym człowiekiem jest mega fachowcem i profesjonalistą. Terapia to konkretna praca a nie takie pitu pitu dla zabicie czasu. Ogrom wiedzy i znajomość procesów psychologicznych jest na najwyższym poziomie.
Polecam polecam polecam, to naprawdę najlepiej wydane pieniądze bo zmieniają życie na lepsze. Moje takie jest teraz, za co jestem mega wdzięczny.

Michał


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SELF Przyjazne Terapie depresja poporodowa i nerwica natręctw

Pani Violetta uratowała moje życie. Uratowała mnie, moje dzieci, rodzinę. W zasadzie podarowała mi nowe życie, nową, dobrą rzeczywistość wokół. Jak za dotknięciem magicznej różdżki naprawiała kolejno moje problemy, które dźwigałam przez lata. Ze spotkania na spotkanie pozbywałam się swoich lęków, ograniczeń, smutków. Zyskiwałam spokój i siłę .
Jest rzeczowa, sumienna, posiada ogromną wiedzę merytoryczną. Nie ocenia, nie krytykuje. Jest ultraskuteczna, a innych terapeutów zostawia daleko w tyle.
Uwielbiam Panią Violettę. Pan Bóg mi ją zesłał.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SELF Przyjazne Terapie depresja

Jeżeli miałby istnieć faktyczny balsam dla duszy, to Pani Violetta właśnie nim jest. Jeżeli wchodzę do gabinetu spięta czy zrozpaczona, zawsze wychodzę ukojona, rozluźniona i z nadzieją na przyszłość. Może wydaje się to górnolotne, ale tak właśnie jest. I to jest niesamowite.
Pani Violetta tchnie we mnie nadzieję, że da się inaczej, da się z uśmiechem na twarzy, da się być sobą i być szczęśliwym nikogo za to nie przepraszając. Czasami wyobrażam sobie mój chaos w głowie jako porozwalane meble w pokoju z grubą warstwą kurzu...A Pani Violetta wchodzi tam i cierpliwie, spokojnie sprząta, układa rzeczy, krok po kroku...Łagodnie. Z pełnym przekonaniem mówię, że wizyta u p. Violetty jest najlepszą decyzją w moim życiu. Jestem bliżej siebie niż kiedykolwiek byłam. Stała się dla mnie przyjacielem, rodzicem i motywatorem równocześnie. Chyba nie muszę więc mówić, jak ważną jest dla mnie osobą.
Będąc w sytuacji, kiedy nikt we mnie nie wierzył, nawet ja, ona to robi. Więc i ja powoli zaczynam:) I chociaż jeszcze bardzo dużo pracy przede mną, to dzięki niej wiem, że jestem na dobrej drodze do szczęścia i za to będę na zawsze, na zawsze wdzięczna. Dziękuję z całego serca. Dziękuję, że Pani jest:)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Od ponad dziesięciu lat prowadzę szeroką działalność psychologiczną jako psycholog-praktyk: terapię indywidualną, terapię par, psychologiczne szkoleni...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

  • Psychoterapia

Publikacje i artykuły