lek. dent.

Tomasz Zarański

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog, Chirurg stomatologiczny, Protetyk

39 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
795 odwiedzin w ciągu 30 dni

Tomasz Zarański, lekarz dentysta, implantolog z wieloletnim doświadczeniem. Ekspert ds. implantologii stomatologicznej Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego, International Congress… więcej

Pacjenci cenią mnie za

Przyjazną atmosferę w gabinecie
Skuteczność leczenia
Implanty

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
39 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Perfect Smile ClinicUsługa: konsultacja stomatologiczna

  Wizyta za pośrednictwem portalu znany lekarz. Wszystko perfekcyjne, dokładnie onowoomej porze, miły i kompetentny personel. Pan Doktor bardzo sympatyczny, szczegółowo omawia plan wizyty a następnie szybko realizuje. Bardzo profesjonalny i nowowczesny gabinet. Polecam

  Tomasz Zarański2018-09-11

  Pani Magdo, dziękuje za miłe słowa uznania:) pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia!

 • E
  Lokalizacja: Perfect Smile ClinicUsługa: implant

  naprawdę każdemu polecam, miło, przyjemnie ,troskliwie aż trudno uwierzyć że to stomatolog. mój mąż boi się dentysty jak ognia a tu siedzi cicho i sam sie zapisuje na następną wizytę nieprawdopodobne

  Tomasz Zarański2018-09-11

  Pozdrawiam przesympatycznych pacjentów z Elbląga!

 • K
  Lokalizacja: Perfect Smile Clinic

  Wyrywałem chirurgicznie ząb mądrości (lub głupoty jak kto woli) i wszystko poszło sprawnie i szybko. Gabinet czysty i wszystko na miejscu. Polecam!!!

  Tomasz Zarański2018-09-11

  Dziękuje! W razie potrzeby polecam się na przyszłość.

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Perfect Smile ClinicUsługa: ekstrakcja zablokowanej ósemki

  Mimo trudnego zadania jakie czekało na dr Tomka, wizyta jak zwykle przebiegła w świetnej atmosferze, a nieodłączne Panu dr uśmiech, miłe słowo i pewna ręka tylko upewniają, że moje zęby nie mogły znaleźć się w lepszych rękach :)

  Tomasz Zarański2018-06-02

  Dziękuję za wieloletnie zaufanie! Pozdrawiam :)

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Perfect Smile ClinicUsługa: zwykła wizyta, konsultacja

  Wprawdzie to moja pierwsza wizyta w tym miejscu i u tego lekarza, ale już widać pełen profesjonalizm wykonywanych usług! Pacjent jest tu traktowany należycie i z szacunkiem. Doktor dokładnie ocenił stan uzębienia i wraz ze mną ustalił plan działania, był przy tym rzeczowy i bardzo sympatyczny. Jestem niezmiernie zadowolona z przebiegu całej wizyty tutaj i przede wszystkim ze sprawnej akcji ratunkowej mojego zęba. Już bez obaw wybieram się na kolejne wizyty. Szczerze polecam to miejsce i dr Zarańskiego.

  Tomasz Zarański2018-04-27

  Uprzejmie dziękuję za miłe słowa. Do zobaczenia na kolejnej wizycie!

 • Lokalizacja: Perfect Smile ClinicUsługa: stomatologia estetyczna

  świetny lekarz, doskonały fachowiec. Moja droga do ładnego uśmiechu praktycznie zaczęła sie o 10 lat temu z doktorem w zupelnie innej placowce ale od tego czasu caly czas idziemy razem :)
  Jestem bardzo zadowolona i zawsze polecam :)

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Perfect Smile ClinicUsługa: leczenie kanałowe

  Przyszłam przerażona z dużym bólem problematycznej jedynki, a wyszłam przeszczęśliwa, że święta spędzę bez dotkliwych dolegliwości. Od kilkunastu lat ufałam tylko jednemu dentyście (nie pochodzę z Gdańska), ale chyba się to zmieni. Szybka i trafiona diagnoza, a do tego przesympatyczna atmosfera. Polecam gorąco!

 • K
  Lokalizacja: Perfect Smile Clinic

  Dobry, ale 615 złotych za 3 plomby i wszystkie 3 zrobione w 20 minut to trochę za dużo. Wizyta ok ale ceny z kosmosu.

 • M
  Lokalizacja: Perfect Smile Clinic

  Ekstrakcja zęba ósmego wykonana szybko i bezboleśnie. Miła atmosfera i profesjonalizm. To była moja pierwsza wizyta, lecz na pewno nie ostatnia.

 • E
  Lokalizacja: Perfect Smile Clinic

  Pan Doktor bardzo mi pomógł - nie wyrosła mi trójka górna, miałam od zawsze brzydką i niestety widoczną przerwę. Decyzja o implancie chodziła mi po głowie długo, ale wizyta u Pana dr z okazji wyrwania ósemki mnie przekonała. Podjęłam się wstawienia implantu, było troche pracy ale z efektu jestem bardzo zadowolona. Ja sie bałam że implant to będzie widać że to sztuczny ząb, a tu - nie widac zupełnie. Wygląda jak mój własny i co najwazniejsze - moge się już uśmiechać pokazując zęby a nie pół uśmieszkami jak przez cale dotychczasowe życie :) Dziękuję

Pytania pacjentów (1)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Tomasz Zarański, lekarz dentysta, implantolog z wieloletnim doświadczeniem. Ekspert ds. implantologii stomatologicznej Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego, International Congress of Oral Implantologists (ICOI) oraz Deutsche Gesellschaft fur Oral Implantologie (DGOI).
  Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego 2005r.
  Właściciel i współzałożyciel sieci nowoczesnych klinik stomatologicznych Perfect Smile Clinic:

  „Zapraszam Cię do mojego autorskiego oddziału Kliniki Stomatologicznej Perfect Smile Clinic w Gdańsku Wrzeszczu, gdzie codziennie wraz z moim zespołem spełniam marzenia o pięknym i zdrowym uśmiechu. Specjalizuję się w implantologii, stomatologii estetycznej i protetyce. Wyróżnia nas wysoka kultura pracy zgodnie z filozofią "slow dentistry", w której liczy się przede wszystkim bezpośredni kontakt z pacjentem, kompleksowe i zespołowe podejście do leczenia stomatologicznego. W mojej pracy ogromny nacisk kładę na wysoką estetykę, precyzję i dokładność zabiegów przeprowadzanych zgodnie z najnowszą wiedzą popartą badaniami naukowymi (evidence based dentistry). Pracuję przy użyciu sprzętu i materiałów wyłącznie najwyższej jakości.

  Posiadam tytuł lekarza implantologa nadany przez Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne
  oraz najwyższy stopień międzynarodowej specjalizacji implantologicznej - DIPLOMATE, nadany przez International Congress of Oral Implantologists.
  Zdobyłem uznanie w ekskluzywnym gronie najbardziej cenionych implantologów na świecie, jestem rekomendowany jako specjalista implantologii przez ogólnoświatową organizację LEADING IMPLANT CENTERS
  www.leadingimplantcenters.com/en/centers/

  W roku 2012 ukończyłem kurs kształcenia podyplomowego Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego – Curriculum Implantologii.
  Zdobyte umiejętności potwierdzone zostały nadaniem tytułu Licencjonowanej Praktyki Implantologicznej, numer licencji 32/2012.

  Podczas mojej kariery zawodowej nieustannie dążę do rozwoju moich umiejętności i podnoszenia kwalifikacji.
  Interesuję się szczególnie nowoczesnymi i innowacyjnymi technologiami w implantologii, protetyce i stomatologii estetycznej, jak DSD - digital smile design - cyfrowe projektowanie uśmiechu.
  W swojej codziennej praktyce korzystam z najnowocześniejszych narzędzi diagnostycznych, takich jak tomografia komputerowa oraz cyfrowa radiowizjografia.

  Regularnie uczestniczę w kursach praktycznych i teoretycznych z zakresu implantologii, chirurgii stomatologicznej, stomatologii estetycznej i protetyki, prowadzonych przez największe światowe autorytety, takie jak dr Carl Misch, dr Maurice Salama, dr K.Valavanis, prof. Ady Palti, dr Marius Steigmann, prof. Hurzeller.

  Razem z przyjacielem i wspólnikiem, dr Markiem Markiewiczem, w 2008 roku stworzyłem markę Perfect Smile Clinic – niosącą nową jakość w stomatologii. Nasze wspólne pasje oraz pomysły stały się motorem rozwojowym naszej firmy.
  Owocem naszej wieloletniej współpracy jest sieć nowoczesnych klinik stomatologicznych Perfect Smile Clinic w obecnym kształcie.

  Z racji szczególnego zainteresowania implantologią jestem aktywnym członkiem najważniejszych na świecie stowarzyszeń implantologicznych:
  Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego PSI,
  Deutsche Gesellschaft für Orale Implantologie DGOI,
  International Congress of Oral Implantologists ICOI.

  W życiu prywatnym pasjonuję się klasyczną motoryzacją, historią oraz fotografią. W wolnym czasie uprawiam strzelectwo sportowe - dyscyplinę sportową, wymagającą niezwykłej precyzji, pewnego oka oraz skupienia, odnosząc liczne sukcesy w ogólnopolskich zawodach.

  Za ponad 12-letnią działalność na rzecz krwiodawstwa zostałem odznaczony odznaką „Zasłużony Honorowy Dawca Krwi” przez Polski Czerwony Krzyż.

  Serdecznie zapraszam do mojej autorskiej kliniki w Gdańsku Wrzeszczu, gdzie w przytulnych wnętrzach, przy dobrej kawie, w niespiesznej i przyjaznej atmosferze będziemy mieli okazję bliżej się poznać i porozmawiać o celu Twojej wizyty.”

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna

Edukacja

 • Gdański Uniwersytet Medyczny
 • kształcenie podyplomowe - Curriculum Implantologii PSI/ICOI/DGOI 2011-2012
 • DIPLOMATE title at International Congress of Oral Implantologists (2017)
 • FELLOWSHIP title at International Congress of Oral Implantologists (2015)
więcej

Publikacje

 • Implantologia Stomatologiczna nr 2(12)/2015: „Podniesienie zatoki szczękowej metodą otwartą z jednoczasowym wszczepieniem implantów jako przewidywalna procedura chirurgiczna oraz najlepszy sposób na polepszenie komfortu życia pacjentów z brakami zębowymi w odcinku bocznym szczęki w określonych warunkach anatomicznych. Opis 3 przypadków klinicznych.”

Nagrody i wyróżnienia

 • najwyższy stopień międzynarodowych umiejętności implantologicznych ICOI - DIPLOMATE
 • ekspert ds. implantologii stomatologicznej Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego, International Congress of Oral Implantologists (ICOI) oraz Deutsche Gesellschaft fur Orale Implantologie (DGOI)
 • od 2012 roku Licencjonowana Praktyka Implantologiczna PSI, numer licencji 32/2012
 • rekomendowany jako specjalista implantologii przez ogólnoświatową organizację Leading Implant Centers
więcej

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki

Staże

 • Gdański Uniwersytet Medyczny
 • VII Szpital Marynarki Wojennej w Gdańsku

Certyfikaty

Choroby

więcej