Adresy (2)

Jerzego Kukuczki 6, Piekary Śląskie
Ewa - Med Poradnie Specjalistyczne (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

NFZ


Brak informacji o usługach i ich cenach
Bytomska 293, Piekary Śląskie
Ewa - Med Poradnie Specjalistyczne (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Gotówka, Karta płatnicza
Brak informacji o usługach i ich cenach

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
4 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ewa - Med Poradnie Specjalistyczne

już jakiś czas temu trafiłam na konsultację zaniepokojona zmianą w piersi. Diagnoza: torbiel, tylko do obserwacji i mam się nie przejmować. Po kolejnej profilaktycznej wizycie, zmiana niby zniknęła. Zasięgnęłam drugiej opinii bo pierś dalej co jakiś czas pobolewała. Opinia innego chirurga różniła się od poprzedniej. Zmiana niewiele (ale jednak) się powiększyła .Raczej nie polecę. Sama też już raczej nie skorzystam.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ewa - Med Poradnie Specjalistyczne laparoskopowe usunięcie pęcherzyka żółciowego

Doktor Tomasz Schaefer usuwał mi laparoskopowo pęcherzyk żółciowy. Jestem bardzo zadowolona bo mam tylko dwa malutkie szwy. Doktor jest bardzo sympatyczny i empatyczny, uprzejmy i miły. Respektuje pacjenta. Wszystko mi wyjasnił. Także po operacji intersowal sie moim stanem, zagladal i pytal jak sie czuję. Wyczrepujaco udzielil mi informacji jak dalej postepowac i zalecil dalsze kroki w celu unikniecia komplikacji i wyzdrowienia. Cudowny człowiek, oby jak najwiecej takich lekarzy! Goraco polecam!


Użytkownik zweryfikowany

Doktor bardzo dobrze i bezbolesnie przeprowadza wszelkie rodzaju zabiegi i biopsje. Bardzo dobre podejscie do pacjenta. Jestem bardzo zadowolona.


K
Użytkownik zweryfikowany

Jestem zafascynowana profesjonalizmem oraz bardzo ludzkim i miłym podejściem do pacjenta przez doktora Tomasza Schaefera. Bardzo bałam się operacji jaką miałam mieć przeprowadzoną w związku z moim guzem nowotworowym w obrębie jamy brzusznej. W wielkim strachu zdecydowałam sie na tę operację którą przeprowadził dr Schaefer. Minęło kilka dni od operacji i jestem bardzo wdzięczna za jej przeprowadzenie doktorowi Schaeferowi. Dziękuję za wspaniałą opiekę, profesjonalizm, serdeczne i miłe podejście do mojej osoby przez doktora Schaefera oraz całego personelu medycznego oddziału chirurgii Powiatowego Centrum Zdrowia S.A. NZOZ Szpitala Powiatowego w Kluczborku. Adelajda Poremba.-


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie


Specjalizacje

  • Chirurgia ogólna