lek.

Tomasz Popławski

Ortopeda

48 opinii +dodaj

Umów wizytę
22 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Doktor Tomasz Popławski w codziennej praktyce zawodowej zajmuje się zarówno leczeniem ostrych obrażeń narządu ruchu (np. złamania kości, stłuczenia, skręcenia i zwichnięcia stawów,… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
48 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MEDICA

  Pan Doktor jest dokładny, kompetentny, niezwykle cierpliwy i uprzejmy. Należę do zestresowanych pacjentek które unikają lekarzy i chodzą do nich dopiero kiedy już nie ma wyjścia. Nigdy w żadnym gabinecie nie spotkałam się z taką życzliwością. Polecam Pana Doktora, w szczególności takim pacjentom jak ja.

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MEDICAUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Dokładny, zaangażowany i szczery lekarz. Chętnie opowiada o dolegliwościach pacjenta i odpowiada na pytania bez zbędnego owijania w bawełnę.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MEDICAUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Zamierzam nadal korzystać z pomocy dr Tomasza Popławskiego. Wysokiej klasy specjalista o dużej wiedzy i doświadczeniu. Bardzo profesjonalne podejście w którym priorytetem jest pacjent.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz z uwagą wysłuchał co mamie dolega, bardzo dokładnie ją zbadał i trafnie postawił diagnozę ZCN, którą potwierdziło badanie EMG. Polecam.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Ocena jest wystawiana po pierwszej wizycie.
  Lekarz sprawia wrażenie bardzo kompetentnej osoby o duzej wiedzy meretorycznej. Posiada bardzo dobre podejscie do pacjenta. Bez namysłu mogłabym polecić go przyjacielowi.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MEDICAUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Uważny, dokładny, konkretny. Wg mojej oceny, jako pacjenta, takiego lekarza potrzeba w momencie problemów zdrowotnych.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MEDICAUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Na chwilę obecną ciężko cokolwiek powiedzieć . Jestem dopiero po pierwszej wizycie, na którą trafiłem po wyborze ortopedy bazując na opiniach ze strony znany lekarz . Zostałem potraktowany dobrze. Doktor wszystko wyjaśnił w sposób rzeczowy co i dlaczego, i mam nadzieję, że będzie tylko teraz lepiej.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dobry specjalista, który przeprowadził porządne badanie i profesjonalnie odpowiedział na zadane pytania. Takiego lekarza można polecić.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MEDICAUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Cudowny lekarz. Polecam wszystkim. Widać, ze praca , to jego pasja. Traktuje pacjenta tak, jakby znał go od lat:) z wielka dokładnością odpowiada na pytania. Gorąco polecam:)

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MEDICAUsługa: ból odcinka guzicznego kręgosłupa

  Pierwsza pozytywna cecha, jaka da sie zauwazyc podczas wizyty jest fakt, ze Pan Doktor nie spieszy sie, nie pogania nas, ma dla nas czas i chetnie skupia na nas swoja uwage. Jest dokladny a przy tym symapatyczny. Chetnie odpowiada na nasze pytania. Smialo mowi o swoich watpliwosciach i w razie jakichkolwiek kieruje na dodatkowe badania(zdjecia). Nie moge zbyt wiele powiedziec o efektach leczecia, ponieważ to byla pierwsza moja wizyta, ale przypuszczam, ze jesli zlecona rehabilitacja nie pomoże, to znów skorzystam z pomocy tego fachowca.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie • Doktor Tomasz Popławski w codziennej praktyce zawodowej zajmuje się zarówno leczeniem ostrych obrażeń narządu ruchu (np. złamania kości, stłuczenia, skręcenia i zwichnięcia stawów, uszkodzenia więzadeł i ścięgien), schorzeń przeciążeniowych (np. łokieć tenisisty, łokieć golfisty, ostroga piętowa, zapalenie „gęsiej stopy”, zapalenia pochewek ścięgnistych, entezopatie), jaki i choroby zwyrodnieniowej stawów i kręgosłupa. Lekarz przyjmuje pacjentów powyżej 18 roku życia.
  Wykonuje rozliczne zabiegi operacyjne z zakresu ortopedii i traumatologii:

  - endoprotezoplastyki (alloplastyki, wymiany) stawów biodrowego i kolanowego;

  - artroskopie stawów, ze szczególnym uwzględnieniem stawu kolanowego (szycie łąkotek, rekonstrukcje więzadeł – m. in. więzadła krzyżowego przedniego – ACL, zabiegi rekonstrukcyjne chrząstki stawowej);

  - korekcje zniekształceń osi kończyn (osteotomie korekcyjne);

  - leczenie operacyjne złamań z zastosowaniem nowoczesnych technik osteosyntezy płytkowej (w tym małoinwazyjnej, tzw. MIPO) i gwoździowania sródszpikowego;
  - leczenie operacyjne zaburzeń zrostu (zrost opóźniony, staw rzekomy);

  - wybrane zabiegi z zakresu chirurgii kręgosłupa piersiowego i lędźwiowo-krzyżowego (np. małoinwazyjna stabilizacja przezskórna w złamaniach trzonów kręgowych, wertebroplastyka, kifoplastyka);

  - wybrane zabiegi z zakresu chirurgii stopy (np. endoprotezoplastyka stawu śródstopno-paliczkowego I);

  - zabiegi z użyciem autologicznych, płytkowych czynników wzrostu i komórek macierzystych szpiku;

  Doktor Tomasz Popławski jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego, regularnie bierze udział w organizowanych przez nie sympozjach i zjazdach naukowych. Ponadto stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych, specjalistycznych i renomowanych kursach oraz szkoleniach „surgeon to surgeon” w kraju i za granicą (m. in. w Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Portugalii) z zakresu traumatologii (w tym kursy AO - Arbeitsgemeinschaft für Osteosynthesefragen), artroskopii i endoprotezoplastyki stawów.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu