Adresy (2)

Al. Rzeczpospolitej 5, Wilanów , Warszawa
Centrum Medicover - Warszawa

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Medicover


22 273.....

Brak informacji o usługach i ich cenach
ul. Majdańska 12, Praga-Południe , Warszawa
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARNICA

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


22 273.....

Brak informacji o usługach i ich cenach
Włościańska 23, Żoliborz , Warszawa
Fizjo Instytut – Rehabilitacja i Medycyna

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem lekarzem ortopedą i doktorem nauk medycznych (2017). Posiadam specjalizację II stopnia z ortopedii i traumatologii narządu ruchu (2007). Od ...

Zobacz pełen opis


Edukacja

  • Akademia Medyczna w Białałymstoku


Znajomość języków

Angielski

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
34 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Do dr. Pobożego zgłosiłam się z przewlekłym bólem w stawie biodrowym.
Lekarz zapoznał się z obrazami badań RTG, RM, diagnoza padła dość szybko i na tej samej wizycie została potwierdzona wykonaniem badania USG w ruchu.
Jako rozwiązanie zostało mi zaproponowane leczenie operacyjne (artroskopia), była to zdecydowanie słuszna decyzja.
Oprócz podstawowego przebiegu operacji w trakcie zabiegu doktor zajął się również usunięciem początków konfliktu udowo-panewkowego, a kilka miesięcy po operacji zostały niewielkie ślady blizn.
W między czasie podobne objawy zaczęły nasilać się w drugim biodrze, po pomyślnym przebiegu leczenia lewego biodra, zdecydowałam się na operacje prawego.
O poprawności wykonania operacji świadczy okres w jakim odzyskuję siłę i sprawność w nogach w połączeniu z rehabilitacją (zleconą również przez doktora przed operacją) czas rekonwalescencji trwa półtora miesiąca.
Biodra już nie trzaskają, ból, który wydawał się towarzyszem nie powraca, dyskomfort przy wykonywaniu ruchu znikł.
Doceniam zwięzłość Pana Doktora, małomówność uważam za zaletę, rzeczowy, konkretny i świadomy lekarz, a zarazem bardzo pomocny.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

U pana Tomasza byłam już kilkakrotnie. Za każdym razem niesamowicie ceniłam sobie jego profesjonalizm i celne diagnozy. Pomógł zarówno mi jak i mojemu mężowi. Jest bardzo rzeczowy,potrafi słuchać i chętnie służy fachową pomocą. Jest bardzo życzliwym i konkretnym człowiekiem. Posiada ogromną wiedzę, jako pacjentka czuję się bezpiecznie będąc pod jego opieką. To świetny chirurg,posiadający bogate doświadczenie w swojej profesji. Rzetelnie podchodzi do pacjenta i jego dolegliwości,zawsze stara się pomóc i zaproponować wariant dalszego leczenia. Z konsultacji z panem doktorem wychodzę zadowolona i pełna optymizmu. Serdecznie polecam każdemu kto poszukuje kompetentnego,a przy tym sumiennego i biegłego w swojej profesji lekarza. Ewa


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARNICA rekonstrukcja acl

Kierowałam się opinią z tego portalu i się nie zawiodłam. Dzisiaj, dwa miesiące po rekonstrukcji acl miałam niezależne usg u doktor Dębek i powiedziała, że rewelacyjnie jest zrobione. Przeszczep się przyjął. Polecam Doktora. Może ciężko się z nim dogadać, wali z grubej rury, ale fachowiec pierwszej klasy.


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu konsultacja ortopedyczna

Wspaniały lekarz, rzeczowy, cierpliwy i bardzo dokładny. Trafiam do Doktora szukając ortopedy który zajmuje się złamaniami kończyn ruchu (złamana kość szyjki ramiennej z przemieszczeniem), bowiem po 6 tygodniach od złamania i przebywania w stabilizatorze, kiedy miałam nadzieję, że jest coraz bliżej końca, zostałam zakwalifikowana jako przypadek operacyjny. Pan Doktor poświęcił mi swój czas nawet poza godzinami pracy, za co jestem ogromnie wdzięczna, bowiem wizja operacji budziła u mnie ogromne przerażenie. Wspaniale, że mamy jeszcze w kraju takich lekarzy z powołania. Dziękuję serdecznie i oczywiście gorąco polecam wizyty u Pana Doktora. Warto!


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Byłam operowana na kolano 10 maja2017r. w szpitalu specjalistycznym w Ciechanowie. laparoskopie przeprowadził dr.Tomasz Pobozy.sprawnie i profesjonalnie zostałam z operowana. Człowiek delikatny , uroczy, za dużo nie mówi - liczy się z każdym pacjentem. .. ja już na drugą dobę czułam się rewelacjyjnie, czego nie powiem co było przed. ....bardzo dziękuję za opieke również rehabilitantom.


Użytkownik zweryfikowany

Mam na imię Justyna i mam 19 lat. Miałam poważne problemy z prawym kolanem. Chodziłam na kulach pare miesięcy, miałam nogę w gipsie dopóki nie trafiłam na Pana Pobożego. Pan Poboży od razu przy pierwszej wizycie stwierdził co się dzieje z moim kolanem, skierował mnie do szpitala w Makowie w kwietniu 2012 r. i zrobił mi zabieg. Po 3 dniach bólu i męki stanęłam normalnie na swoje nogi. Po czasie mogłam biegać, grać w siatkówkę, wszystko... Dziękuję Panu Chirurgowi bo odmienił moje życie ! Będę mu wdzięczna do końca życia.


Z
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Rzetelny fachowiec - sam przeprowadził badanie USG, sam zrobił zastrzyk ze sterydem podpierając się jednocześnie ultrasonografem - w 20 min zrobił więcej niż 3 speców przez rok z największej Warszawskiej sieciówki a kto wie ... możliwe, że właśnie mnie wyleczył !:)


D
Użytkownik zweryfikowany

Pan Doktor Tomasz Poboży jest bardzo dobrym specjalistą i życzliwym lekarzem. Po zbadaniu i analizie zdjęć RTG, bez wahania zaproponował podjęcie się leczenia operacyjnego mojej żony, w sytuacji gdy w podczas upadku złamała guzek mniejszy kości ramiennej. Lekarze w innych szpitalach nie byli skłonni od razu operować, co mogło grozić sztywnością stawu i brakiem możliwości przywrócenia pełnej jego sprawności, a także opóźnieniem podjęcia niezbędnej po zabiegu rehabilitacji. Polecamy pana Doktora Tomasza Pobożego i stale będziemy to robić za jego fachowość i profesjonalizm.


I
Użytkownik zweryfikowany

Z pełnym przekonaniem mogę polecić Pana Doktora Tomasza Pobożego wszystkim osobom z problemami ortopedycznymi. Pan Doktor jest świetnym diagnostą i znakomitym chirurgiem. Jeżeli czegoś się podejmuje to robi to na 120%. W przeciągu pół roku wykonał u mnie dwie skomplikowane operacje wstawienia endoprotez stawów biodrowych (w ramach NFZ-Szpital Medicover) i postawił mnie na nogi. Dzięki Panu Doktorowi dziś mogę zupełnie normalnie funkcjonować i nie myśleć o bólu, który towarzyszył mi każdego dnia przed operacjami. Dla mnie Pan Doktor jest mistrzem w swoim fachu. Jeszcze raz bardzo dziękuję!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem lekarzem ortopedą i doktorem nauk medycznych (2017). Posiadam specjalizację II stopnia z ortopedii i traumatologii narządu ruchu (2007). Od ...

Zobacz pełen opis


Edukacja

  • Akademia Medyczna w Białałymstoku

Specjalizacje

  • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Staże

  • Kurs w zakresie: "Pourazowa niestabilność stawu kolanowego"(2001 r.)
  • Kurs w zakresie: " Techniki Rekonstrukcyjne Chrząstki Stawowej"(2005 r.)
  • Kurs w zakresie: "Całkowita aloplastyka stawu ramiennego" (2005 r.)
Zobacz więcejZnajomość języków

Angielski

Profile społecznościowe


Publikacje i artykuły

Publikacje (6)