lek. dent.

Tomasz Organa

Stomatolog

5 opinii +dodaj

Umów wizytę 125 odwiedzin w ciągu 30 dni

Absolwent kierunku lekarsko-dentystycznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Odbył roczny staż w specjalistycznej Poradni Chirurgii Stomatologicznej w Krakowie. W codziennej… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo profesjonalny stomatolog. Do pana doktora zgłosiłam się w celu przywrócenia ładnego, zdrowego uśmiechu. Na początku wizyty krok po kroku przedstawił mi, w jakich etapach zostanie przeprowadzone leczenie. Wszystko odbywało się w miłej atmosferze, w nowoczesnym gabinecie. Pan doktor jest osobą bardzo skrupulatną, zaangażowaną, o wysokiej kulturze osobistej, co zdecydowanie jest dla mnie ważne. Cieszę się, że trafiłam pod opiekę pana doktora. Polecam!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Stomatologii CDC CRACOW DENTAL CENTRE

  Bardzo nowoczesny gabinet, super sprzęt, a atmosfera bardzo dobra. Całe leczenie zostało przez Pana Doktora dokładnie omówione, na moje pytania udzielił bardzo konkretnych, precyzyjnych odpowiedzi. Zabieg został przeprowadzony bezboleśnie, szybko i sprawnie. Gorąco polecam doktora Organę, sam z pewnością jeszcze nie raz skorzystam z jego pomocy.
  Poza wizytą u doktora Organy skorzystałem z czyszczenia zębów, które przeprowadziła Pani Magda. Także bez bólu, a efekty przerosły moje oczekiwania. Jeszcze raz gorąco polecam.

 • A
  Lokalizacja: Centrum Stomatologii CDC CRACOW DENTAL CENTRE

  Podczas pobytu w Krakowie ułamał mi się ząb. Trafiłam do gabinetu CRacow Dental Centre.
  Przyjął mnie dr Organa. Była rozmowa, badanie, rtg. Cała sprawa skończyła się odbudową zęba i zaleceniem, żeby regularnie go badać i obserwować.
  Lekarz z zaangażowaniem diagnozował i tłumaczył proces leczenie. Każdy etap był wcześniej omówiony, także wiedziałam co będzie się ze mną działo.
  To dla mnie ważne, bo często lekarze po prostu coś robią i tyle... a bardzo tego nie lubię.
  Młody, bardzo kompetentny i przemiły lekarz! Polecam!

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Wyjątkowo profesjonalny Stomatolog. Poza dokładnością i sumiennością cechuje go także wysoka kultura osobista i miłe podejście do pacjenta. Polecam!

  Tomasz Organa2018-03-09

  Niezwykle miło jest czytać taką opinię. Pomoc Pacjentowi w miłej,a przede wszystkim pozbawionej bólu, atmosferze sprawia lekarzowi największą satysfakcję. Pozdrawiam

 • M
  Lokalizacja: Centrum Stomatologii CDC CRACOW DENTAL CENTRE

  Bardzo miły i przyjazny doktor. Profesjonalnie zdiagnozował i wyleczył moją przypadłość. Gabinet bardzo dobrze wyposażony.

  Tomasz Organa2018-03-09

  Bardzo dziękuję za opinię Pani Mario.
  W codziennej praktyce staram się postępować tak, jak sam chciałbym być traktowany, dlatego cieszę się, że efekt wizyty był zadowalający.
  Pozdrawiam

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwent kierunku lekarsko-dentystycznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Odbył roczny staż w specjalistycznej Poradni Chirurgii Stomatologicznej w Krakowie.

  W codziennej praktyce wykonuje zabiegi obejmujące zakres okluzji, chirurgii stomatologicznej oraz stomatologii zachowawczej.

  Głównym przedmiotem zainteresowania dr Organy są zagadnienia z zakresu okluzji.
  "Nieleczona dysfunkcja narządu żucia może powodować szereg poważnych dolegliwości, które z czasem się nasilają m.in. uporczywe bóle głowy, twarzy, karku, nietypowe bóle zębów, które powodują nieodwracalne skutki m.in. patologiczne starcie zębów, zgrzytanie i zaciskanie zębów. Właściwa diagnoza i odpowiednio dobrany proces leczenia pozwala te dolegliwości u pacjenta wyeliminować."

  Zagadnienia okluzyjne mają również przełożenie na jakość i trwałość wykonywanych wypełnień oraz prac protetycznych.

  Pragnąc zapewnić swoim pacjentom najwyższy standard świadczonych usług, uczestniczy w licznych szkoleniach i sympozjach prezentujących możliwości nowoczesnej stomatologii.

Ukończone szkoły

 • Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach, kierunek lekarsko-dentystyczny

Znajomość języków

 • angielski
 • francuski