Adres

Stanisława Fliegera 9, Katowice
Centrum Rehabilitacji i Promocji Zdrowia Body Mente (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Gotówka

Konsultacja fizjoterapeutyczna • od 90 zł

Zabieg Radialnej Fali Uderzeniowej • od 90 zł

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem magistrem fizjoterapii po studiach na Wydziale Fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Na tejże uczelni ukończyłem również st...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Dolegliwości bólowe kręgosłupa
 • Dolegliwości bólowe stawów obwodowych
 • Nerwobóle (promieniowania, parestezje)
Pokaż wszystkie leczone choroby

Usługi i ceny

Konsultacja fizjoterapeutyczna

od 90 zł


Stanisława Fliegera 9, Katowice

od 90 zł

Centrum Rehabilitacji i Promocji Zdrowia Body Mente


Zabieg Radialnej Fali Uderzeniowej

od 90 zł


Stanisława Fliegera 9, Katowice

od 90 zł

Centrum Rehabilitacji i Promocji Zdrowia Body Mente

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Rehabilitacji i Promocji Zdrowia Body Mente

Wspaniały fachowiec i profesjonalista! Człowiek z ogromną wiedzą i umiejętnościami, z pasją i z sercem podchodzi do swojej pracy. Jego poświęcenie i zaangażowanie w przywrócenie pacjenta do pełnej sprawności jest tak ogromne, że aż inspirujące - zajęcia z Panem Tomkiem pozwalają uwierzyć w szybki powrót do pełnej sprawności i są bardzo skuteczne - co dla osób aktywnych fizycznie jest szczególnie ważne. Każdy aspekt współpracy z Panem Tomkiem: dyspozycyjność, komunikacja, podejście do pacjenta, diagnozowanie, dobór i przeprowadzenie terapii/rehabilitacji stoją na najwyższym poziomie. Mnie osobiście Pan Tomek pomógł w licznych dolegliwościach mięśniowo-powięziowych, a obecnie powierzam mu rehabilitację skręconego stawu skokowego i jestem całkowicie spokojny, że dzięki Panu Tomkowi wkrótce wrócę do swoich treningów. Polecam!


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Rehabilitacji i Promocji Zdrowia Body Mente rehabilitacja po rekonstrukcji ACL

Bardzo dobry specjalista. Widac, ze kocha to co robi i ciagle sie rozwija w tym kierunku. Oprocz opieki nad moim kolanem po rekonstrukcji ACL, zajmowal sie rowniez innymi moimi kontuzjami. Pokecam serdecznie i wiem, ze w razie potrzeby wroce do niego. Bardzo sympatyczny i uczciwy czlowiek. Do kazdego pacjenta podchodzi indywidualnie i fachowo


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Rehabilitacji i Promocji Zdrowia Body Mente

Szczerze polecam! To co podoba mi się w pracy pana Tomka z pacjentem to nieograniczanie się do jednej metody. Powód mojego bólu był trudny do określenia. Pan Tomek próbował kilku metod i po 5 sesjach znalazł jego źródło. Potem została już tylko kwestia odpowiedniego działania. Rzetelny (czas rehabilitacji zawsze jest w pełni zrealizowany), punktualny (co w moim systemie pracy jest kluczowe) i profesjonalny! Na dzień przed wizytą otrzymuje SMSa z przypomnieniem o godzinie spotkania, co również jest bardzo pomocne.


Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu rehabilitacja

Pan Tomasz to z pewnością fizjoterapeuta godny polecenia. Wysoko wykwalifikowany, stale zdobywający nowe umiejętności podczas szkoleń, a nade wszystko skuteczny. Do Pana Tomka trafiłam z dwupoziomową dyskopatią kręgosłupa lędźwiowego i uciskiem na nerw kulszowy. Ból nie pozwalał mi normalnie funkcjonować. Nawet schody były wyzwaniem. Straszono mnie operacją. Terapia zastosowana przez Pana Tomka ukoiła ból i umożliwiła normalne życie. Znów mogę uprawiać sport i bezboleśnie żyć. Już zawsze będę mu za to wdzięczna


Użytkownik zweryfikowany

Świetny fizjoterapeuta. Do Tomka trafiłem po rekonstrukcji ACL, doskonale poprowadził moją rehabilitację, pozwalając mi na szybkie odzyskanie sprawności i powrót do aktywności. Mimo młodego wieku posiada ogromną wiedzę z zakresu fizjoterapii, do tego ciągle się rozwija. Myślę, że trafiając do niego można byś spokojnym o swoją przyszłość. Po za tym jest też uczciwym i sympatycznym człowiekiem. POLECAM!!!


P
Użytkownik zweryfikowany

Z pomocy Pana Tomasza korzystałam wielokrotnie. Darzę go potężnym zaufaniem, to fachowiec i profesjonalista w każdym calu. Dzięki niemu nie musiałam rezygnować ze sportu. Ogromna wiedza i zaangażowanie w pacjenta, zawsze życzliwie odpowiada na każde pytania i cierpliwie tłumaczy każdą wątpliwość. Z pełnym przekonaniem polecam każdemu tego fizjoterapeutę.


Użytkownik zweryfikowany

Ten Człowiek ma złote ręce które leczą :) a tak na poważnie... Ze względu na rodzaj wykonywanej przeze mnie pracy, mam ciągłe problemy z odcinkiem szyjnym co bardzo jest uciążliwe, Pan Tomasz najpierw przeprowadził ze mną konsultacje, następnie zdiagnozował miejsce bólu i zaczęliśmy proces leczenia. Po niedługim czasie i stosowaniu się do zaleceń lekarza moja sprawność oraz bóle szyjne minęły. Z pełną odpowiedzialność polecam Pana Tomka.


Użytkownik zweryfikowany

Do Pana Tomasza Nowackiego trafiłem 1,5 roku temu z naciągniętymi mięśniami prostymi i skośnymi brzucha, skręconym stawem skokowym oraz ponaciąganymi mięśniami brzuchatymi łydek ale o tych dolegliwościach dowiedziałem się dopiero po konsultacji u Pana Tomka. poprzedni lekarze do których trafiałem traktowali mnie po macoszemu, Parę tygodni później, oraz kilka wizyt doprowadziło do mojej pełnej sprawności i do powrotu do czynnego uprawiania sportu. Pana Tomka cenie za profesjonalne podejście do klienta, ogromną wiedzę teoretyczną, Świetnie dopasowanie się pod klienta jeżeli chodzi o umawianie wizyt. Jest nie tylko doskonałym fizjoterapeutą ale i świetnym psychologiem. Każdy kto uprawiał sport zawodowo wie jak trudno nagle wszystko rzucić i nic nie robić, Pan Tomasz to rozumie i potrafi podnieść na duchu :) Gorąco polecam każdemu, Pozdrawiam


Użytkownik zweryfikowany

Do Pana Tomka trafiłem z przewlekłym bólem barku po nadwyrężeniu na siłowni. Zostałem przyjęty bardzo życzliwie i profesjonalnie. Szybka i prawidłowa diagnoza oraz zastosowane metody rehabilitacji doprowadziły do całkowitego wyleczenia. Podczas każdej wizyty Pan Tomek poświęcał mi tyle czasu ile było konieczne, a nie tyle ile wynikało z harmonogramu. Zawsze miał czas by wszystko wytłumaczyć zrozumiałym językiem i wyjaśnić jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia samemu. Podczas rehabilitacji Pan Tomek dał się poznać jako osoba rzetelna, merytorycznie przygotowana do tego co robi, a jednocześnie systematycznie poszerzająca swoja wiedzę i co niezwykle ważne - osoba przyjazna oraz prawdziwie zaangażowana w to co robi! Dziękując za wsparcie, bardzo serdecznie poleca Państwu Pan Tomka:-)


Ż
Użytkownik zweryfikowany

Pan Tomasz jest profesjonalistą w swojej dziedzinie. Miałam 'przyjemność' wracać do zdrowia i pełnej sprawności (zawodowego uprawiania sportu) pod jego okiem, aż po 4 operacjach stawu kolanowego. Do pacjentów podchodzi indywidualnie, a leczenie jest dostosowane do potrzeb i możliwości każdego. Oprócz tego, że leczenie jest kompleksowe (nie tylko miejsce gdzie objawia się ból ale przede wszystkim wyszukanie jego źródła i zlikwidowanie go) można otrzymać maksimum zrozumienia i pozytywnego nastawienia do dalszej walki o zdrowie. Cieszę się, że mogłam trafić na człowieka kompetentnego, który zna się na swojej pracy, a przede wszystkim kieruje się chęcią pomagania innym. Szczerze polecam wybór wizyty u Pana Tomasza.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

3 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Uprzejmie proszę o fachową pomoc i konsultację. Zmagam się z bólem kręgosłupa po operacji, nie jestem w stanie funkcjonować bez leków p/bólowych. Proszę o wyznaczenie terminu konsultacji.

  Proszę o kontakt telefoniczny - będzie łatwiej ustalić termin wizyty. Pozdrawiam

  mgr Tomasz Nowacki

 • Dzień dobry,
  Moja Mam miała w poniedziałek endprotezoplastykę kolana, potrzebuje rehabilitacji. Ma 74 lata.
  Czy mógły Pan się podjąc?

  Oczywiście, proszę o kontakt telefoniczny w celu umówienia dokładnej daty wizyty.

  mgr Tomasz Nowacki

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem magistrem fizjoterapii po studiach na Wydziale Fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Na tejże uczelni ukończyłem również st...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Dolegliwości bólowe kręgosłupa
 • Dolegliwości bólowe stawów obwodowych
 • Nerwobóle (promieniowania, parestezje)
Pokaż wszystkie leczone choroby