lek.

Tomasz Mazur

Ortopeda

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 24 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem ortopedą . Szczególnie interesuję się i specjalizuję w technikach artroskopowych
leczenia stawów . Od 2001 roku do dzisiaj rozwijam umiejętności w tej dziedzinie…
więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Od maja brak poprawy zrostu kosci podudzia lewej nogi co mozna by bylo poradzic ?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Tomasz Mazur

  Kość powinna zrosnąć się , przynajmniej częściowo w ciągu pół roku. Jeśli po 6 miesiącach nie ma jakichkolwiek cech zrostu kostnego mówimy o stawie rzekomym.

 • Czy palenie papierosów spowalnia zrost kosci po zlamaniu?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Tomasz Mazur

  Palenie ma negatywny wpływ na mikrokrążenie ( najmniejsze naczynia). Skutkuje to głównie gorszym gojeniem tkanek miękkich. Czyli np. gorszym gojeniem po zabiegach operacyjnych. Są prywatne ośrodki, które… Więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem lekarzem ortopedą . Szczególnie interesuję się i specjalizuję w technikach artroskopowych
  leczenia stawów . Od 2001 roku do dzisiaj rozwijam umiejętności w tej dziedzinie . W centrum ortopedycznym MKmedic wykonuję zabiegi operacyjne m.in. artroskopie , korekcje paluchów koślawych i inne.

  Przynależę do :

  PTOiTr – Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii

  PTMS -- Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej

  FIMS -- The International Federation of Sports Medicine

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
19 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Lekarsko - Rehabilitacyjna Przychodnia Rodzinna Amicus Maria Kaczmarzyk i Wspólnicy. S.J.Usługa: konsultacje ortopedyczne

  Była to moja pierwsza wizyta i zaraz poczułam się duzo lepiej. Jestem bardzo zadowolona i godna podziwu jaki profesjonalizm ma w swym fachu Pan doktor. Spokojny, bardzo dobre podejscie do pacjenta. Szczegolowo tłumaczy i poświęca odpowiedni czas.
  Naprawdę polecam!!!

  lek. Tomasz Mazur2017-09-03

  Bardzo dziękuję.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MKmedicUsługa: wizyta pierwsza

  Była to co prawda moja pierwsza wizyta u doktora Tomasza, ale jak najbardziej polecam. Doktor jest profesjonalistą i lekarzem z powołania - to widać od razu. Wszystko jasno wytłumaczył, zlecił badania. Wysoka kultura osobista, odpowiednie podejście do pacjenta. ( z tym u lekarzy bywa rożnie ) Tego właśnie oczekuje od lekarza. Z
  pewnością wrócę, mimo że blisko nie mam (czasem aby znaleźć to czego się szuka ,trzeba pokonać różne przeszkody :-) )

  lek. Tomasz Mazur2017-08-29

  Dziękuję :-)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo profesionalne podejście do pacjenta. Szeroko wyjaśnił mi problemy i opisał proponowany proces leczenia w przystępny i jasny sposób.
  Spokojny i pewny siebie, imponuje bardzo dużą wiedzą, którą wsposób niespotykanie jasny umie przedstawić pacjentowi.

  lek. Tomasz Mazur2017-07-26

  Dziękuję za ocenę.

 • P
  Lokalizacja: MKmedicUsługa: ból kolan

  12.7.17- to moja pierwsza wizyta. Jestem pod ogromnym wrażeniem umiejętności, wiedzy , podejścia oraz wyjaśnienia problemu . Pan doktor wyjaśnił jak zamierza leczyć mnie dalej i co można zrobić w tej sytuacji. Bardzo dziękuję za okazaną pomoc. Jest to bardzo dobry specjalista i wiem,że po tej wizycie nabrałem do Pana zaufania.

  lek. Tomasz Mazur2017-07-16

  Dziękuję, takie opinie są potwierdzeniem, że moje starania i koncepcja rozwiązywania czasem niełatwych problemów są dobre i słuszne.

 • D
  Lokalizacja: MKmedicUsługa: rehabilitacja ortopedyczna

  Z całego serducha polecam Pana Doktora. Cudowny człowiek i wspaniały specjalista. Moja złamana ręka została dokładnie zdiagnozowana a rehabilitacja w gabinecie pozwoliła na bardzo szybki powrót do zdrowia. Każda wizyta przebiegała w miłej atmosferze. Rzetelna wiedza, olbrzymie umiejętności.

 • M
  Lokalizacja: MKmedicUsługa: wizyta pierwsza

  Serdecznie polecam pana doktora! Świetny specjalista, posiada dużą wiedzę merytoryczną i pewną rękę do zabiegów. Jest dokładny i rzetelny, szybko postawił właściwą diagnozę i przywrócił mnie do pełnej sprawności - miałam kłopoty z kolanem. Poza tym dr Mazur jest miłym człowiekiem i z przyjemnością chodziłam na wizyty kontrolne:) Oby więcej takich specjalistów!

  lek. Tomasz Mazur2017-05-10

  Dziękuję :-)

 • K
  Lokalizacja: MKmedicUsługa: Inny

  Niezbyt polecam. Przyszłam ze zwichnietym łokciem. Wg lekarzy za granicą miałam po max 2 tyg sciagnac gips. Pan Doktor zalecil 3-4 tyg unieruchomienia. Poszlam do innego lekarza po 3 tyg na ściągnięcie gipsu. Lekarz powiedzial ze spokojnie mozna było ściągnąć gips dużo wczesniej, a nawet byłoby to zalecane i wskazane ( tak jak twierdzili lekarza za granicą) . Ponieważ łokieć ma mininalne szanse na ponowne wyskoczenie. A im dluzsze unieruchomienie tym bolesniejsza rehabilitacja i większy przykurcz. Więc czas rekonwalescencji wydłuży mi sie minimum o miesiąc..

  lek. Tomasz Mazur2017-04-29

  Nie ma Pani racji. Podtrzymuję to co zaleciłem. Opatrunek gipsowy nie jest dla wygody, ani również niewygody pacjenta. Czas utrzymania unieruchomienia jest niezbędny dla wstępnego wygojenia stawu. Po usunięciu gipsu, pacjenta z założenia czeka dłuższa lub krótsza rehabilitacja i jest to niestety normalne. Zbyt krótkie unieruchomienie może skutkować niestabilnością stawu, zwichnięciami nawracającymi lub skostnieniami, które powodują usztywnienie łokcia !
  Skąd się wzięła zależność - gips 2 tygodnie OK, gips 3 tygodnie - przedłużona rehabilitacja o ponad miesiąc ???? Proszę mi wskazać źródło.
  Jeśli chciałaby Pani dowiedzieć się czegoś więcej, coś budzi zdziwienie lub nie jest zrozumiałe, chętnie wytłumaczę. Żadnych pytań i próby kontaktu nie było.

 • J
  Lokalizacja: MKmedicUsługa: artroskopia

  Tomasz Mazur bardzo bardzo dobry lekarz w swoim fachu,spokojny i rzetelny serdecznie polecam.Musiałbym się dużo rozpisywać na temat mojego kolana.Krótko pisząc zaniedbałem kolano po zerwaniu wiązadła krzyżowego parę ładnych lat temu.Dużo wyskakiwań stawu rezonans pokazał duży bałagan w kolanie.Jestem po artroskopii gdzie pan doktor wykonał porządek w kolanie.Teraz czekam z niecierpliwością na rekonstrukcje wiązadła krzyżowego,które bez obaw oddam w ręce doktora.Dziękuje bardzo

  lek. Tomasz Mazur2017-04-03

  Bardzo dziękuję za opinię.

 • B

  Serdecznie polecam Pana Doktora. Jestem po dwóch zabiegach zespołu cieśni kanału nadgarstka, prawego i lewego. Doktor Mazur to osoba niezwykle miła, sympatyczna, rzeczowa i przede wszystkim bardzo dobry specjalista. Zabiegi były bezbolesne i z mojej perspektywy sprawnie i precyzyjnie przeprowadzone, a po wszystkim rany szybko się goiły, nie były duże i wyglądały estetycznie, a ból szybko mijał. Zalecona fizykoterapia pomogła znacznie przyśpieszyć proces regeneracji po operacji. Jeszcze raz, szczerze polecam Pana Doktora!

 • R

  Rzetelność, kompetencja, fach w ręku i konkretne jak i indywidualne podejście do pacjenta to kilka cech dobrego lekarza jakim jest Pan Tomasz. Dziękuje za ratowanie mojego kolana i Polecam.....