prof. dr hab. n. med.

Tomasz Mandat

Neurochirurg

101 opinii +dodaj

Umów wizytę
64 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Specjalista drugiego stopnia z zakresu neurochirurgii (2000, 2005). Jest związany z neurochirurgią od 1993 r., kiedy rozpoczął studia indywidualne w Klinice Neurochirurgii Akademii… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
101 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

  Pan Profesor to wysokiej klasy specjalista.Jest otwarty na pacjenta wszystko dokladnie wytlumaczy jezykiem ktory zrozumie zwykly laik
  jestem bardzo zadowolona z wizyty.
  Polecam

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: ból w kręgosłupie

  Cieszę się że miałam przyjemność poznać Profesora Mandata.
  Po obejrzeniu rezonansu opowiedział mi dokładnie jak wygląda moj kręgosłup, oraz co powinnam robić żeby poczuć się lepiej.
  Jestem zadowolona z wizyty.
  Pozdrawiam

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: krecz karku

  Bardzo uprzejmy i zyczliwy Czlowiek. Spostrzegawczy, widac ze zna sie na rzeczy. Od razu zaproponowal leczenie, pozostawiajac czas na przemyslenie i podjecie decyzji. Wizyta bardzo budujaca, pojawila sie nadzieja.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - ŁazienkowskaUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

  Z wizyty u profesora jestem bardzo zadowolony. Uważam, że jest świetnym specjalistą. Po obejrzeniu moich wyników badań i płyty z TK spokojnie i rzeczowo omówił moje dolegliwości i ich przyczynę. Zlecił wykonywanie ćwiczeń najpierw przez fachowca a potem indywidualnie. Jeśli po miesiącu ból nie ustąpi mam się zgłosić na ustalenie następnego etapu terapii.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Onkolmed. Lecznica OnkologicznaUsługa: konsultacja neurochirurgiczna profesorska

  Jestem bardzo zadowolony z konsultacji neurochirurgicznej, której udzielił mi prof. dr hab. n. med. Tomasz Mandat. Już raz miałem operowany kręgosłup szyjny przez Pana Profesora w 2016 r. , z bardzo dobrym rezultatem, bez komplikacji i z szybkim odzyskaniem pełnej sprawności. Niestety po nieszczęśliwym upadku na lodzie, konieczna jest ponowna interwencja chirurgiczna. Biorąc pod uwagę ogromne doświadczenie i profesjonalizm Pana Profesora oraz rzeczowe podejście do mojego problemu, zdecydowałem się na kolejną operację.

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: guz mózgu

  Wspaniały człowiek o złotym sercu i złotych dłoniach. Profesor operował moją mamę. Oponiak w płacie czołowym. Profesor Mandat to człowiek życzliwy, konkretny, rzeczowy, ciepły, dbający o pacjenta, szczerze zainteresowany. Prawdziwy Lekarz z powołania.

 • M
  Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - ŁazienkowskaUsługa: badanie neurologiczne

  Pan Profesor po dokładnie przeprowadzonym wywiadzie zlecił wykonanie rezonansu magnetycznego, niezbędnego do dalszego leczenia. Na wszystkie pytania związane z wynikami poprzednich badań, ale także z objawami i zagrożeniami zasugerowanego leczenia odpowiadał rzrzeczowo i bardzo precyzyjnie.

 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - ŁazienkowskaUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

  Witam wszystkich moja wizyta odbyła się w dniu dzisiejszym. Jestem bardzo zadowolona i optymistycznie nastawiona na przyszłość. Pan profesor wyjaśnił mi wszystko jak należy. Ustalił termin operacji i udzielił kilku wskazówek jak dobrze przygotować kręgosłup aby jak najszybciej wrócić do pełnej sprawności. Bardzo gorąco polecam i mam nadzieję że za kilka tygodni nie będę pamiętać o bólu który w tym momencie towarzyszy mi 24 godz 7 dni w tygodniu.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - ŁazienkowskaUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Profesor Mandat rzeczowo i przystępnie wyjaśnił mi mój stan oraz wyjaśnił propozycje dalszego postępowania. Bardzo uprzejmy człowiek. Zapomniałem płyty z rezonansem na wizytę. Nie było problemu aby ją donieść bez potrzeby rejestrowania kolejnej wizyty

 • K
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: kontrola po wykonaniu MRI po operacji

  Prof działa szybko i sprawnie. Trafnie podejmuje decyzje i jest doskonałym operatorem.
  Nie jest to lekarz, z którym można porozmawiać. Który tworzy przyjazną atmosferę konsultacji. Jest miły, rzeczowy, uprzejmy i bardzo konkretny. Sprawia wrażenie jakby się spieszył. Polecam mieć przygotowany zestaw pytań - wtedy na pewno na wszystkie odpowie. Ja bardzo polecam Pana Profesora jako operatora. Ciął mnie już 2 razy i za każdym razem operacja przebiegła bardzo dobrze. Mam wielkie zaufanie do tego lekarza.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista drugiego stopnia z zakresu neurochirurgii (2000, 2005).

  Jest związany z neurochirurgią od 1993 r., kiedy rozpoczął studia indywidualne w Klinice Neurochirurgii Akademii Medycznej w Łodzi. Podczas specjalizacji z zakresu neurochirurgii (1998 – 2005) brał udział w licznych szkoleniach, podnosząc kwalifikacje zawodowe (m.in. w: Polsce, Danii, Niemczech, USA, Czechach, Grecji, Luksemburgu i Turcji).Po uzyskaniu tytułu neurochirurga odbył roczne stypendium w Kanadzie oraz roczny staż naukowo-kliniczny we Francji. Obecnie jest zatrudniony w Klinice Nowotworów Układu Nerwowego Centrum Onkologii-Instytut w Warszawie na stanowisku zastępcy kierownika kliniki oraz pracuje w Klinice Neurochirurgii Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

Specjalizacje

 • Neurochirurgia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Łodzi

Znajomość języków

 • angielski
 • francuski

Staże

 • 2006 – 2007- XII Uniwersytet w Paryżu, szpital Henri Mondor, Creteil

Zdjęcia