Tomasz Kręcicki

verifiedCreated with Sketch.

Laryngolog

16 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
14 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Tomasz Kręcicki interesuje się biologią molekularną, chirurgią głowy i szyi oraz otolaryngologią. Jest kierownikiem Kliniki Otolaryngologii, Chirurgii Głowy i Szyi Akademii Medycznej… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Profesorskie Centrum Medyczne - OptimumUsługa: zatoki

  W pełni polecam pana doktora, pełen profesjonalizm , fachowa porada.Tylko na podstawie badań wiedział od razu co mi dolega nie musiałam nic mówić .

 • Z
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Profesorskie Centrum Medyczne - Optimum

  Pan profesor wykazal sie pelnym profesjonalizmem.Odpowiadal na kazde pytanie wszystko dokladnie tlumaczac.Do tego wszystkiego jest bardzo sympatyczna i ciepla osoba.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Profesorskie Centrum Medyczne - Optimum

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana profesora. Posiada on ogromne doświadczenie o którym przekonałam się w trakcie wizyty z moim niespełna 4 letnim synem u którego stwierdzono przerost trzeciego migdała. Obecnie syn jest już po zabiegu adenotomii i o wiele lepiej funkcjonuje - skończyło się chrapie i bezdechy w nocy i mamy nadzieje że będzie rzadziej chorował. Polecam!!!

 • M
  Lokalizacja: Profesorskie Centrum Medyczne - OptimumUsługa: badania profilaktyczne

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana profesora. Pierwszy raz skorzystałam z porady dwa lata temu. Mogę śmiało powiedzieć. , że Pan profesor uratował mi życie. Diagnoza prawidłowa. Mam nadzieję, że obecnie też wszystko dobrze się potoczy. Serdecznie polecam.

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Profesorskie Centrum Medyczne - Optimum

  Dziękuję za wizytę i wierzę, że Pan mnie wyleczy. Pan doktor zajął się moją osobą w sposób profesjonalny. Będę polecać osobę pana doktora wśród swoich znajomych.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Profesorskie Centrum Medyczne - OptimumUsługa: konsultacje laryngologiczne

  Pan profesor jest profesjonalistą, doskonale zna się na tym, co robi. Trafnie zdiagnozował i poważnie potraktował chorobę naszej nastoletniej córki. Wcześniej inni lekarze zlekceważyli problem. Pan profesor wykazał się profesjonalizmem i ludzką empatią. Dzięki niemu córka została szybko poddana udanej operacji w USK i udało się uniknąć ciężkich powikłań. Dziękujemy - wdzięczni rodzice.

 • E

  Dotychczasowi laryngolodzy od kilku lat starali się mi pomóc lekami, jednak bezskutecznie. Profesor Kręcicki po szczegółowym badaniu już na pierwszej wizycie postawił konkretną diagnozę i wskazanie dalszego leczenia laboratoryjno-klinicznego. Tak postępują profesjonaliści w zawodzie.

 • M

  Profesjonalista. Polecam. Nie mam zastrzeżeń do wizyty. Uzyskałem to z czym przyszedłem. Resztę zobaczymy po zabiegu.

 • M

  Na Borowską poszedłem, aby wyjęli mi ciało obce z gardła uwidocznione z resztą na zdjęciu RTG z kontrastem. Niestety pan "profesor" zlekceważył temat, do zabiegu przydzielił jakiś wcale nie wtajemniczonych lekarzy i niestety zakończyło się tragedią. Ciała obcego nie znaleziono. Dolegliwości bólowe nie do wytrzymania... A ten zlewa temat po całości i tłumaczy wszystko refluksem. A pacjentów traktuje jak mięso. Jeszcze się spotkamy ;) Ale nie w relacjach lekarz - pacjent.

 • M

  Nie polecam Pana Dr,byłam prywatnie z wizyta.kazal mi przyjść do szpitala bezpośrednio do jego gabinetu,a gdy tak zrobiłam nie pamiętał mnie. Odesłał na SOR i kazał kłamać,ze sie złe poczułam i zeby zrobili mi tomograf. W swoim gabinecie w szpitalu był nie miły,nie miał czasu i miał zupełnie oblewający stosunek. Z kwitkiem wróciłam do domu. W gabinecie prywatnym zupełnie inna gadka,miły i tylko tyle.bo nawet mnie mnie nie zbadał,zapłaciłam wiec 200 zł i dalej choruje.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Tomasz Kręcicki interesuje się biologią molekularną, chirurgią głowy i szyi oraz otolaryngologią. Jest kierownikiem Kliniki Otolaryngologii, Chirurgii Głowy i Szyi Akademii Medycznej we Wrocławiu. Zatrudniony jest również w Profesorskim Centrum Medycznym OPTIMUM jako specjalista otolaryngolog.

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia

Edukacja

 • Akademia Medyczna we Wrocławiu

Najbliższe terminy:

kolejne dni