Lek.

Tomasz Gęsicki verifiedCreated with Sketch.

Laryngolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • A
  Lokalizacja: Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki w ŁodziUsługa: ubytek słuchu z powodu przerośniętych migdałów

  Godny polecenia, sumienny, dobrze zorganizowany, sprawny operator. Potrafi podejmować właściwe decyzje w odpowiednim czasie. Otwarty dla malych pacjentów, empatyczny. Dba o dzieci również po operacji. Przed ostateczną decyzja o zabiegu, gdy tylko jest to możliwe, podejmuje leczenie medykamentami- to co najważniejsze dla każdego rodzica.

 • Szukasz laryngologa? Pacjenci polecają:

  Magdalena Łapienis
  Magdalena Łapienis
  Laryngolog, Laryngolog dziecięcy
  Szparagowa 10, Łódź
  Skuteczna , prosta, wygodna metoda bez wychodzenia z domu.Dostepna przez cala dobe. Bardzo profesjonalana pani… więcej

  Anna Komorowska
  Anna Komorowska
  Laryngolog, Laryngolog dziecięcy
  Szparagowa 10, Łódź
  Po pierwszej wizycie bardzo dobre wrażenia, pani doktor miała dobry kontakt z dzieckiem, uważnie wysłuchała tego,… więcej

  Agnieszka Krajewska
  Agnieszka Krajewska
  Laryngolog dziecięcy, Lekarz medycyny estetycznej
  Ciesielska 8 ( WIZYTY LARYNGOLOGICZNE WYŁĄCZNIE DLA DZIECI ), Łódź
  Przemiła Pani doktor. Po raz pierwszy córka nie płakała podczas wizyty. Fachowe podejście do małego pacjenta i… więcej

  Marcin Kubiak
  Marcin Kubiak
  Laryngolog
  Franciszkańska 104/112, Łódź
  Świetny lekarz , poświęca pacjentowi tyle czasu ile trzeba wszystko tłumaczy , miły, uśmiechnięty wizyta przebiega… więcej

  Łukasz Wełnowski
  Łukasz Wełnowski
  Laryngolog
  Stefana Żeromskiego 52, Łódź
  Bardzo wnikliwe podejście do każdego pacjenta. Pan doktor potrafi w bardzo łatwy i przystępny sposób wytłumaczyć… więcej

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  11 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A
   Lokalizacja: Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki w ŁodziUsługa: ubytek słuchu z powodu przerośniętych migdałów

   Godny polecenia, sumienny, dobrze zorganizowany, sprawny operator. Potrafi podejmować właściwe decyzje w odpowiednim czasie. Otwarty dla malych pacjentów, empatyczny. Dba o dzieci również po operacji. Przed ostateczną decyzja o zabiegu, gdy tylko jest to możliwe, podejmuje leczenie medykamentami- to co najważniejsze dla każdego rodzica.

  • Dla mnie w czasie wizyty był bardzo miły, szczegółowo mnie zbadał, wypytywał o dolegliwości i dał szczegółowe zalecenia- sam z siebie. Muszę tylko dodać, że ja byłam prywatnie, więc nie wiem, czy tak samo wizyta wygląda na nfz. Jednak ja nie mam żadnych zastrzeżeń.

  • J

   Ocena neutralna, raczej w kierunku słabej niestety. Pan doktor- czasem trzeba mu przypominać, co było na ostatniej wizycie ale potem jest już w porządku. Diagnoza dyskusyjna, o mojej chorobie powiedział mi tyle, co już sama wiem. Leczenie nietrafione, nie zdołał ,,wyprowadzić'' mnie z moich przypadłości. Przeprowadzony przez niego zabieg nie udał się. W nagłych przypadkach, kiedy nie ma się nikogo zaufanego, można się wybrać. Pan doktor jest sympatyczny, ale niestety w moim przypadku okazał się NIESKUTECZNY.

  • N

   Jestem bardzo zadowolona z podejścia dr Gęsickiego do dziecka. Trafiliśmy do Niego z bólem ucha, pomógł w 100% a w październiku wycinał migdałek. Stosowaliśmy się do Jego zaleceń i właściwie przeszliśmy cały pobyt w szpitalu bez działań ubocznych. Jeszcze raz bardzo Mu dziękujemy.

  • W

   Witam serdecznie
   Omijajcie tego lekarza szerokim łukiem. Wykonywał zabieg wycięcia migdała gardłowego u mojego dziecka w Centrum Zdrowia Matki Polki. Pięknie opowiadał jak profesjonalnie został wykonany zabieg. Na pytanie czy migdał może odrosnąć odpowiedział niema takiej możliwości odrasta tylko wtedy jeżeli lekarz nie usunie w całości tkanki. Po wykonaniu rtg okazało się, że migdał odrósł a nawet rok nie minął. Wspomnę, że dren wypadł po dwóch miesiącach. Pięknie mówi i tylko tyle.

  • A

   Chodziłam do różnych laryngologów z dzieckiem przez dwa lata zanim trafiłam do tego Lekarza i od razu zdobył moje zaufanie. Wycinał mojemu synowi migdałki, jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z efektów zabiegu jak i z Lekarza. Oboje z synem uwielbiamy chodzić na wizyty do Doktora. Może nie jest słodki i wiecznie uśmiechnięty, ale za to konkretny, zawsze miły i ma fantastyczne podejście do dzieci. Z czystym sumieniem polecam go wszystkim z rodziny i przyjaciół, to polecam i Wam:)

  • U

   Wizyta z moim dzieckiem u Pana Doktora wyglądała skandalicznie, rozumiem, że byłam zapewne 50 pacjentką tego dnia i do tego w szpitalu państwowym, ale kiedy po raz czwarty powtarzałam co przyjmuje moje dziecko, bo Pan Dr nie mógł się skoncentrować, a następnie Pan Dr przepisał dziecku mojemu antybiotyk mimo, że było właśnie w trakcie kuracji innym antybiotykiem to poprosiłam o wytłumaczenie dlaczego mam podawać dwa antybiotyki na raz!!! Wtedy Pan Dr się zdenerwował i wstał, pielęgniarka tłumaczyła mi co zostało przepisane, a następnie zapewniali mnie, że to nie antybiotyk (a był, bo skonsultowałam z innym lekarzem) i dowiedziałam się różnych rzeczy o tym jaką jestem matką i jak nie umiem dziecku leków podawać skoro od 3 miesięcy ma katar - generalnie strata czasu i nerwów.

  • G

   Uważam ,że najllepszy laryngolog,którego spotkałam.Stara się pomóc jak najszybciej i w jak najlepszy sposób. Zdecydowanie polecam.

  • G

   Witam,

   Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, szczegółowy wywiad i konstruktywne wnioski. Rewelacja w porównaniu z podejściem lekarki z Centrum Zdrowia Matki Polki. Generalnie warty polecenia.

   Jedyny minus to sytuacja w której zamiast czekać na pacjentów poradni w wyznaczonych godzinach był na oddziale i trzeba było czekać 1,5 godziny. Początkowa złość przeszła kiedy zobaczylismy jego podejście do problemu.
   A może tak to już jest jak nie chcesz płacić prywatnie to czekaj.

  • P

   Cudowny człowiek!Często miałam problemy z migdałkami. Dr Tomasz wytłumaczył mi co jest powodem i pomógł mi się z tym problemem uporać.Panie doktorze, bardzo dziękuje!!
   Wszystkim polecam tego lekarza!!!

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG