Moje doświadczenie

Usługi i ceny

  • Konsultacja ortopedyczna


Adres

Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

13 opinii

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

  • A

    Pełne uznanie dla doktora Tomasza Dekerta – absolutnie wysoki poziom profesjonalizmu i podejścia do pacjenta. Już od pierwszej wizyty widać duże doświadczenie, spokój i konkretne podejście do sprawy, bez zbędnego pośpiechu i chaosu.

    Doktor wszystko jasno tłumaczy, odpowiada na pytania i daje poczucie, że pacjent jest naprawdę zaopiekowany. Diagnostyka i podejście do leczenia są przemyślane i oparte na realnej wiedzy, a nie „na oko”.

    Duży plus za kulturę osobistą, zaangażowanie i normalne, ludzkie podejście – bez dystansu i lekceważenia. Wizyta przebiega w komfortowej atmosferze, co przy kwestiach zdrowotnych ma ogromne znaczenie.

    Zdecydowanie lekarz, któremu można zaufać i którego można polecić bez wahania.

     • Centrum Medyczne Boczna 1 konsultacja ortopedyczna  • 

  • R

    Mega dobra opinia (mam porównanie ponieważ zanim trafiłem do p.Dekerta cudowalem i przerabiałem eóznych otropedów) Jak wszyscy lekarze by byli tacy to było pięknie. Polecam z pełną odpowiedzialnoscią

     • Centrum Medyczne Boczna 1 Inny  • 

  • K

    Zdecydowanie polecam Pana Doktora! Jestem pod wrażeniem opieki – od błyskawicznego terminu operacji łąkotki, po świetny kontakt już po samym zabiegu. Pan Doktor osobiście mnie operował i osobiście prowadził cały proces leczenia na wizytach kontrolnych. Bardzo doceniam doskonałą komunikację – w razie pytań mogłem liczyć na szybką odpowiedź, co dawało mi ogromny komfort psychiczny. Wszystko wyjaśnione prosto i konkretnie. Lekarz z ogromną wiedzą i ludzkim podejściem!

     • Centrum Medyczne Boczna 1 Inny  • 

  • K

    Wspaniały ortopeda! Z ogromnym zaangażowaniem podchodzi do pacjenta. Jestem ogromnie wdzięczna Doktorowi, bo pomógł mojej mamie, która cierpiała z powodu bólu barku po upadku. Dziękuję Doktorze.

     • Centrum Medyczne Boczna 1 konsultacja ortopedyczna  • 

  • K

    Zdecydowanie polecam doktora Tomasza Dekerta! To lekarz z powołania, który uratował moje kolano. Wykonał dwie trudne operacje, w tym naprawienie mojej bardzo uszkodzonej łąkotki oraz rewizyjnej rekonstrukcji ACL. Jest bardzo miły, empatyczny i zawsze gotowy do pomocy. Kontakt z nim jest wzorowy, a jego zaangażowanie w opiekę nad pacjentem jest godne podziwu. Z całego serca polecam!

     • Centrum Medyczne Boczna 1 konsultacja ortopedyczna  • 

  • T

    Pan Doktor Tomasz Dekert to niezwykle kompetentna i empatyczna osoba.Jego profesjonalizm oraz troska o pacjenta sprawiają, że każda wizyta jest komfortowa i pełna zaufania.Zawsze potrafi wyjaśnić wszystko w sposób zrozumiały co buduje poczucie bezpieczeństwa i zaufania.
    Polecam z czystym sumieniem każdemu,kto szuka wysokiej jakości specjalisty Ortopedy.

     • Centrum Medyczne Boczna 1 Inny  • 

  • M

    Pełen profesjonalizm i empatia odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu,polecam!

     • Centrum Medyczne Boczna 1 Inny  • 

  • M

    Cieszę się ze spotkałam w swoim życiu tego właśnie lekarza.. Przesympatyczny komunikatywny Doktor Tomek Dekert...człowiek o wielkim sercu.. jestem oczarowana jego niesamowitą wiedzą profesjonalizmem chęcią niesienia pomocy na większą skalę.. Cieszę się że tym razem nie wylądowałam w Okrąglaku a w Szpitalu Kalmedice właśnie w rękach d.Dekerta...Ufam mu bardzo i polecam z całego serca .. Dzięki Niemu mój komfort życia stał się już lepszy i każda kolejna operacja wykonana przez Doktora Tomasza pozwoli mi odzyskać chociaż jakiś procent zdrowia... Bardzo dziękuję...

     • W innym miejscu Inny  • 

  • E

    Pan doktor zoperował mój staw ramienny, który przez długie lata bolał i utrudniał życie. Decyzja o operacji była dla mnie trudna i przełomowa. Dzisiaj mijają 3 tygodnie od operacji i czuje się jak przysłowiowy "Młody Bóg". Pan doktor okazał się wspaniałym specjalistą ale również empatycznym człowiekiem pełnym zaangażowania. Polecam w 150% każdemu kto ma problemy ze stawami ramiennymi i nie tylko. Operacja odbyła się w szpitalu w Pleszewie, w którym obsługa była na bardzo wysokim poziomie i w przyjaznej atmosferze.

     • W innym miejscu Inny  • 

  • D

    Super, miły,uprzejmy, umiacy rozmawiać z ludźmi. Posiada dużą wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne. Po Artroskopi kolano już mnie nie boli, teraz czekam z niecierpliwością na zreperowanie drugiego kolana i bede jak 16 -stka majac 68 lat. Inni lekarze za moje dolegliwości obwiniali otyłość to w takim razie co mówią z takimi dolegliwosciami osobie szczuplej. Pan doktor wytłumaczył mi przyczyny bólu kolan i nie zarzucał winy na otylosc. Jest to młody lekarz ale na pewno do naśladowania. Oby wszyscy byli tacy lekarze . Polecam wszystkim tego lekarza. Dziękuję i pozdrawiam Pana doktora

     • Centrum Medyczne Boczna 1 Inny  • 

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania