Tomasz Chlebowski

Psychiatra

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • G

  Bardzo dobry specjalista, długoletnia praktyka w leczeniu zaburzeń odżywiania, konsekwentny i wymagający współpracy pacjenta, w problemach emocjonalnych i osobowościowych proponuje pacjentowi, by łączył farmakologię z psychoterapią. Pod telefonem, gdy pacjent źle rokuje. Ja polecam.

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  3

  Ogólna ocena
  9 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • G

   Bardzo dobry specjalista, długoletnia praktyka w leczeniu zaburzeń odżywiania, konsekwentny i wymagający współpracy pacjenta, w problemach emocjonalnych i osobowościowych proponuje pacjentowi, by łączył farmakologię z psychoterapią. Pod telefonem, gdy pacjent źle rokuje. Ja polecam.

  • G

   pmogl mi wyjsc z nerwicy, bardzo dobry specjalista. polecam
   ```
   Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
   ```

  • W

   Pan Chlebowski przychodzil do mnie od prawie dwoch lat. Najpierw chorowalam na anoreksje, potem moja choroba przerodzila sie w bulimie i zachorowalam tez na ciężką depresję. Pan Chlebowski tylko przypisywał mi leki w bardzo dużych dawkach i mówił, że one na pewno mi pomogą, wierzylam mu, niestety. Doprowadził mnie tymi lekami do takiego stanu, że zaliczylam nawet próbę samobójczą. Kiedy go tak bardzo potrzebowalam, bo mój stan strasznie się pogorszył, przestał odbierać moje telefony. Nie odezwał się już od dobrych paru tygodni i już napewno sie nie odezwie. Ja już tak i tak nie chce mieć z tym człowiekiem nic wspólnego. Niestety żałuje, że dopiero teraz się otrząsnełam i zrozumiałam, że potrafił brać tylko 200 złotych do kieszeni za wizytę, która nie trwała nawet godzinę. Zresztą dowiedziałam sie od innych lekarzy psychiatrów (szkoda, że dopiero teraz), że nie mają Oni o nim dobrego zdania lekko mówiąc, bo cytować nie bede. Teraz mam świetną Panią psychiatrę i mam nadzieję, że wszystko dobrze się ułoży choć mój stan nie jest za dobry za co serdecznie mogę podziekować panu Chlebowskiemu.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • A

   Z całego serca odradzam tego lekarza.Potrafi brać tylko pieniądze i zapisywać psychotropy.W momencie, gdy moja córka chorująca na anoreksję, potrzebowała Jego pomocy i wsparcia, nie odbierał telefonu i nawet nie raczył oddzwonić i zapytać co się stało!Jest zapatrzony tylko w siebie,oraz pieniądze,które dostaje od chorych ludzi.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • Z

   Bardzo dobry, po wczesniejszym leczeniu mialam zle zdanie o tej specjalnosci lekarzach. Sprobowalam u niego i w ciagu paru miesiecy/niecalego roku moglam powiedziec ze jestem niemal zdrowa osoba. Cenie go przede wszystkim za cierpliwosc (kto bez anielskiej cierpliwosci znosilby czesto wynaturzone przez pacjenta problemy?) i pokazanie bezsensownosci niektorych niszczacych mnie mysli. Po prostu pokazal ze mozna zyc inaczej. Lepiej:)
   Wazne jest tez to, ze mozna zadzwonic do niego z kazdym problemem, nawet po zakonczeniu leczenia.

   Wyleczyl mnie, a teraz slysze ze takze moja znajoma ceni sobie jego pomoc. Zdecydowanie bardzo dobry lekarz.

  • J

   Ja leczę się u doktora od kilku lat i jestem bardzo zadowolona z przebiegu leczenia. Choruję na anoreksję/bulimię ok. 8 lat. Trafiłam do niego w stanie bardzo ciężkim (po wstępnym zaleczeniu w szpitalu)i przebieg mojej choroby był bardzo burzliwy, popadałam z skrajności w skrajność. Dziś jestem prawie zdrową kobietą (prawie, bo w psychiatrii nie używa się określenia wyleczony, nawrót może być zawsze...), która uczy się żyć normalnie i cieszy się z tego co przynosi jej życie. U doktora cenię to, że kiedy jest potrzeba poświęci pacjentowi podczas wizyty nawet 2 godziny na rozmowę, zawsze można do niego zadzwonić w nagłym wypadku i wystarcz się przedstawić, żeby doktor skojarzył osobę z problemem. Co do leków, w moim przypadku zawsze dążył w kierunku ich odstawiania, ale nie zawsze była możliwość postępu leczenia w kierunku bez farmaceutyków. Poza tym nie zapominajmy, że to lekarz, a nie psycholog i że wiele chorób psychicznych nie da się wyprowadzić na prostą bez leków. Często należy pacjenta najpierw wyciszyć lekami, żeby później była możliwość spokojnej, rozsądnej rozmowy lekarz-pacjent.

   Dużo mogłabym pisać, ale podsumowując, jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia prowadzonego przez doktora.

  • A

   A mnie pomogl. wyszlam z ciezkiej depresji. Czasami mnie irytowal fakt ze dr chlebowski odbieral telefony od innych pacjentow w trakcie mojej wizyty i odnosilam wrazenie,ze nie do konca skupia sie na tym co do niego mowie. Generalnie jednak psychotropy i antydepresanty zapisane przez niego bardzo mi pomogly

  • G

   Robert75 - chyba nie oczekujesz, że jakikolwiek lekarz wyleczy Ciebie i całą Twoją rodzinę po jednej Twojej wizycie ...:)- większosc pacjentów Tobie podobnych oczekuje cudownego środka na swoje problemy.. - wiec dostałeś pewnie jakieś placebo :)... Tak czy inaczej skoro się wypowiadasz to napisz jaki masz problem, bo jeśli mam podobny to będę też unikał tego lekarza ... :)

  • R

   Odradzam wizyte u lekarza Tomasza Chlebowskiego, gdyż nie jest on dobrym psychiatrom. Na każdy problem posiada jedno rozwiązanie : tabletki. Nie pomógł w żaden sposób ani mnie ani mojej rodzinie.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz