Lek.

Tomasz Aleksiejew-Kleszczyński

Chirurg

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • A

  Super specjalista. Przemiły człowiek. Miałam zabieg laserowego usunięcia żylaków. Wszystko w porządku. Miła atmosfera w gabinecie i podczas zabiegu. Naprawdę świetny fachowiec oddany swojej pracy! Gorąco polecam.

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  19 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A

   Super specjalista. Przemiły człowiek. Miałam zabieg laserowego usunięcia żylaków. Wszystko w porządku. Miła atmosfera w gabinecie i podczas zabiegu. Naprawdę świetny fachowiec oddany swojej pracy! Gorąco polecam.

  • B

   Jestem szczerze i prawdziwie szczęśliwa, że trafiłam wreszcie do Pana Doktora. Przez lata traktowałam swoje dolegliwości jako moja naturę a że jestem osobą twardo stąpająca po ziemi i nie rozczulająca się nad sobą, poszłam bo dałam obietnicę, że wreszcie zajmę się i tą sprawą. Od samego początku Pan Doktor zadawał pytania, na które odpowiadając jak zwykle sama dawałam odpowiedzi, że tak już mam, ze to normalne etc.Okazało się jednak, że problem jest poważny i głęboki i nikt wcześniej mimo usilnych moich starań, nie powiązał ze sobą faktów i bagatelizował problem więc i ja przyjęłam taką taktykę.Diagnoza Pana Doktora postawiona już podczas rozmowy a potem uwidoczniona podczas badania totalnie mnie zaskoczyła.Oczywiście Pan Doktor skierował szybko na dodatkowe badania w celu potwierdzenia słuszności swojej diagnozy i wreszcie zagadka się wyjaśniła. Jestem przerażona ale szczęśliwa, że wreszcie znalazła się osoba, która powiedziała jaki jest plan działania żeby wreszcie nie cierpieć z powodu bólu nóg, żylaków i wszystkich innych dolegliwości. W dzisiejszych czasach niezwykle trudno napotkać dobrego lekarza. Niezwykły lekarz i człowiek...

  • O

   Rewelacyjny lekarz i człowiek, profesjonalista. Ciepły , cierpliwy , wyjaśni wszelkie wątpliwości.
   Zespół współpracujący z Panem Doktorem bardzo fachowy, tworzy sympatyczną atmosferę, w której ginie strach i obawa przed zabiegiem.Pan Doktor wykonał mi ablację żyły odstrzałkowej prawej szybko, bezboleśnie i bez powikłań. Gorąco polecam Dr Kleszczyńskiego. Anna P.

  • B

   Wspanialy lekarz! tacie chcieli na slasku uciac nogi natomiast Dr uratowal je i dzieki Bogu chodzi!Takze to samo mowi za siebie!Konkretny lekarz ! Polecam na prawde

  • A

   Witam serdecznie.Bardzo miły,sympatyczny i konkretny lekarz.Wszystko dokładnie wytłumaczy bez pośpiechu.Jestem pod ogromnym wrażeniem i szczerze będę polecać Pana dr.Kleszczyńskiego.Dziękuję bardzo.Z poważaniem Agnieszka Gurda

  • M

   Takich lekarzy już prawie nie ma. Odpowiada na wszystkie pytania pacjenta, wyjaśnia bez pośpiechu, szczegółowo przed operacją diagnozuje, brakuje mi słów aby ocenić jego profesjonalizm. Moje obie nogi są już prawie ok. a minął nie cały miesiąc od zabiegów, z całego serca polecam Pana Doktora. Człowiek Anioł.
   Wdzięczna pacjentka Marzena Kosydarska.

  • K

   Wspaniały lekarz!!! brakuje słów aby podziękować to co zrobił dla mnie dba o pacjenta jak o siebie,rozmawia i wytłumaczy wszystko bardzo bardzo życzliwy człowiek ,żeby wszyscy tacy byli jak pan doktor. Dziękuje za wszystko panie doktorze.Piotr K.

  • I

   Bardzo dobry specjalista, uprzejmy i życzliwy człowiek. Miałam w styczniu zabieg usuwania żylaków w Klinice przy ul. Kapelanka.Cały zespół, z Panem doktorem na czele. super, wysoki profesjonalizm. Gorąco polecam- Iwona P.

  • B

   WSPANIAŁY LEKARZ OPEROWAŁ MI DWIE NOGI DWANAŚCIE LAT TEMU NOGI SĄ OK , POLECAM GO SWOIM ZNAJOMYM. BEATA BERDYCHOWSKA

  • Z

   Bardzo dobry profesjonalista w swojej dziedzinie , wspaniały lekarz i człowiek, - dziękuję Panie doktorze