lek.

Teresa Styczyńska

verifiedCreated with Sketch.

Alergolog, Internista

19 opinii +dodaj

ZOSTAW OPINIE O LEKARZU - POINFORMUJ RECEPCJĘ – BADANIA MORFOLOGIA I OB GRATIS W CM FALCK! Zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób alergicznych, w tym: astmy, alergicznego nieżytu… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
19 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Zdecydowanie polecam Panią Doktor. Bardzo uważnie mnie wysłuchała, zbadała, zaproponowała leczenie. Wszystko w miłej atmosferze. Jestem bardzo zadowolona z tej wizyty.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona, długi wywiad, Pani Doktor wszystko wyjaśniła i zleciła odpowiednie na mój problem badania. Przemiła profesjonalna osoba. Polecam!

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Przy ParkuUsługa: badania alergologiczne

  Zgodnie z moimi przed-komentatorami, również stwierdzam, że podejście pani Doktor do pacjenta było bardzo profesjonalne i co ważne, ludzkie. Nie czułem presji czasu, czułem się wysłuchany i przedstawiono mi logiczne propozycje leczenia/dalszej diagnostyki.

  Cierpię na egzemę, która jest dla mnie bardzo niekomfortowym tematem. Po wizycie oczekiwałem obrania jakiegoś kierunku walki z tą dolegliwością. Nie zakładałem, że dostanę super lek, nastąpi przełom i wszystko zniknie. Propozycje pani Doktor wydały mi się słuszne, logiczne i uporządkowały moje patrzenia na problem. Na pewno polecam!

 • L
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Dziękuję za wizytę! Zostałam wysłuchana uważnie, wszystkie instrukcje co do leczenia były wyraźne i wiem, co robić dalej, żeby znaleźć przyczynę częstych infekcji dróg oddechowych. Na pewno chcę kontynuować leczenie u Pani.

 • Lokalizacja: Centrum Medicover - JerozolimskieUsługa: zapalenie oskrzeli / astma / 5 miesiąc ciąży

  Pani dr Styczyńska wyleczyła 3-tygodniowe zapalenie oskrzeli, które było mocno zintensyfikowane przez astmę. Dobrała odpowiednie leki, po których natychmiast poczułam poprawę. Doktor jest bardzo empatyczną osobą, która nie banalizuje żadnych objawów i wyjaśnia wszystkie niepewności. Pod opieką dr Styczyńskiej czuję, że zarówno ja, jak i moje dziecko jesteśmy bezpieczne, dziękuję! :)

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Wspaniała Pani Doktor. Bardzo zaangażowana, poświęcająca mnóstwo czasu na dokładny wywiad i znalezienie przyczyny występujących objawów.

 • H
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Falck w Warszawie Marynarska

  Pani Doktor była bardzo uważna, dużo pytała, wyjaśniała, przedstawiała jak mam dalej postępować w kolejnych etapach swojego leczenia.

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medicover - Jerozolimskie

  Wizyta bardzo przeciętna. Zainteresowanie lekarza pacjentem raczej na niskim poziomie. Nie udało mi się doświadczyć tego żeby Pani Styczyńska była życzliwa, sympatyczna, empatyczna. Raczej zdawała się być obojętna, a jej nastawienie nie zachęcało do zadawania pytań czy w ogóle do nawiązania kontaktu. Nie mam zastrzeżeń co do kompetencji medycznych, bo też nie mam możliwości ich oceny po pierwszej wizycie, natomiast jeśli chodzi o sprawy związane z obsługą i kontaktem z pacjentem w mojej ocenie jest przeciętnie z tendencją spadkową. Sądzę że podobny poziom obsługi można uzyskać u przypadkowego lekarza, a nie specjalnie wyszukanego z dużą ilością dobrych opinii.

 • G
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Przy ParkuUsługa: badania alergologiczne

  Pani Styczyńska przeprowadziła szczegółowy wywiad i dokładnie poinstruowała, jak mam dalej postępować. Było rzeczowo i konkretnie, z odpowiednim podejściem do pacjenta. Polecam.

 • A

  Pani doktor jest bardzo sympatyczna, zainteresowana pacjentem, szczegółowo tłumaczy sytuację i plan leczenia. Zdecydowanie polecam.

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • ZOSTAW OPINIE O LEKARZU - POINFORMUJ RECEPCJĘ – BADANIA MORFOLOGIA I OB GRATIS W CM FALCK!
  Zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób alergicznych, w tym: astmy, alergicznego nieżytu nosa, pokrzywki, alergii na zwierzęta, nadwrażliwości na leki i zapalenia spojówek. Przeprowadzam punktowe testy skórne, umożliwiające oznaczenie alergenów wziewnych i pokarmowych. Na pierwszym miejscu stawiam satysfakcję pacjenta oraz skuteczność i bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów oraz leczenia. Każdego pacjenta traktuję w sposób indywidualny i zawsze udzielam pełnych informacji odnośnie danego typu alergii, prawidłowego odżywiania, trybu życia i postępowania w przypadku nagłej reakcji alergicznej.  Klientów towarzystw ubezpieczeniowych pragnących umówić się na wizytę w ramach ubezpieczenia
  proszę o kontakt telefoniczny z Przychodnią, bądź z infolinią towarzystwa ubezpieczeniowego
  (zgodnie z zasadami zapisów danego ubezpieczyciela)

Specjalizacje

 • Alergologia
 • Choroby wewnętrzne

Edukacja

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny, II Wydział Lekarski (1996-2002)