Teresa Saskowska

Pediatra

Pen-iconCreated with Sketch. Edytuj profil

Jesteś tym lekarzem?

47

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go

Adresy i cenniki

Ocena pacjentów:

 • Z czystym sumieniem mogę powiedzieć,że Pani Doktor Saskowska jest wyjątkowym człowiekiem-lekarzem,z niesamowitą wiedzą i intuicją,która jest bardzo potrzebna w tym zawodzie.Wizyty zawsze przebiegają w miłej i komfortowej dla dziecka jak i rodzica atmosferze.A co najważniejsze ZAWSZE 100%-owa skuteczność leczenia. Jest człowiekiem ciepłym ,uśmiechniętym i bardzo cierpliwym. Wielokrotnie zdarzyło mi się dzwonić do Pani Doktor by zasięgnąć porady i nie zdarzyło mi się ani razu by odmówiła pomocy. Zgadzam się z przedmówczynią CZŁOWIEK - ANIOŁ!!!. Dziękuję za opiekę nad moimi dziećmi :)

 • Dr. Saskowska jest wspaniałym lekarzem. Nie zdarzyło się jeszcze, żeby źle oceniła stan zdrowia mojego syna i zawsze celnie wskazywała leki. Poza tym jest zawsze dostępna. Jeśli nie uda się zarejestrować lub stan dziecka nie pozwala czekać na wizytę, pani doktor zawsze chętnie zbada dziecko na oddziale. Jest lekarzem mojego syna od samego początku, kiedy zjawiliśmy się w szpitalu z powodu żółtaczki poporodowej. Okazała mi wtedy wiele wyrozumiałości i ciepła, za które bardzo jej dziekuję.

 • Anioł - lekarz !!!

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.

 • A

  Pani doktor nie tylko jest cierpliwa uśmiechnięta i posiada duże doświadczenie. Bada też przy pomocy USG więc szybko potrafiła wyjaśnić problemy z brzuszkiem mojego Adasia.Polecam wszystki. Solidna w opiece szpitalnej i tej codziennej w przychodni.

 • Pani doktor Saskowska jest najlepszym pediatrą jakiego można sobie wymarzyć!
  Zawsze usmiechnięta,troskliwa,cierpliwa.Wielokrotnie zdarzyło mi się dzwonić do pani doktor by zasięgnąć porady i nie zdarzyło mi się ani razu by odmówiła pomocy.
  Bardzo chętnie daje też skierowania na wszelkiego rodzaju badania i zawsze służy pomocą.Polecam panią doktor wszystkim rodzicom,i przy okazji serdecznie Ją pozdrawiam! :)

 • kiedyś gdy dziecko bylo chore chciałem przyjechać na wizytę lub zasiegnąć porady telefonicznej, ale pani doktor odpowiedziała mi że ma urlop i że nic moje problemy jej nie interesują...aż trudno to sobie wyobrazic!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobre podejscie do dzieci i oddana w opiece szpitalnej

 • bardzo dobry lekarz jadę do niej aż z Bydgoszczy. Wyciągneła mojego synka jak miał 7 dni z gronkowca. zawsze służy radą nawet przez telefon.

 • SUPER LEKARZ OD MAŁYCH I TYCH TROCHĘ WIĘKSZYCH PACJENTÓW PANI DOKTOR JEST BARDZO WYROZUMIAŁA CIERPLIWA MIŁA I ZAWSZE UŚMIECHNIĘTA CO SUPER DZIAŁA NA MAŁEGO PACJENTA!GORĄCO POLECAM WSZYSTKIM RODZICOM TAKĄ PANIĄ DOKTOR DOKŁADNIE ZBADA WASZE DZIECI WSZYSTKO WYTŁUMACZY I ODPOWIE NA ZADANE PYTANIA!