Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Pałuckie Centrum Zdrowia w Żninie

Szpitalna 30

88-400 , Żnin , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Wiesław Ilnicki Inny

  Nigdy więcej nie chcę spotkać się z tym panem ! Omijajcie kobiety jego gabinet. Zacznę od tego że prowadziłam u niego ciaze wizyta trwała może 5 min za co kasował 200 zł nie robił USG , strzelał nom stop płeć dziecka ostatecznie nie trafił co okazało się na odziale. W czasie porodu zupełnie udal że nie jestem jego pacjentka , był opryskliwy . Krzyczał na mnie , brak mi było wpolczycia. Zwracam się po imieniu. straszył że nie przeżyje moje dziecko

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jacek Porada Inny

  Bardzo kompetentny lekarz. Szczegółowo wyjaśniał i rozwiewał różne wątpliwości. Wizyta przebiegła bez żadnych problemów. Polecam z czystym sumieniem :)

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Bogumił Gąsior Inny

  Brak zainteresowania pacjentem. Po przeprowadzeniu artroskopii kolana otrzymałam tylko wypis, kolano nie było w żaden sposób sprawdzone. Po trzech tygodniach od zabiegu i nie chciał przyjąć na kontrolę pomimo tego, że były zgłaszane poważne dolegliwości. Zero empatii. Nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jacek Porada

  Skala 5 gwiazdek zdecydowanie za niska. Pan Doktor, to przede wszystkim bardzo dobry lekarz o ogromnej empatii. Kompetentny i konkretny. Ciąża dzięki Panu doktorowi jest wspaniałym wspomnieniem mimo, że bywało ciężko... Polecam każdej z Pań z czystym sumlekarz,ponieważ jest to spec w swej dziedzinie, ale tez przede wszystkim fajny człowiek.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Masaoud Sousak ropień okołoodbytniczy

  Najlepszy lekarz u jakiego byłam w życiu. Bardzo dokładnie wytłumaczył co się wydarzyło, dlaczego i jak będzie przebiegał proces gojenia. Na prawdę szczerze polecam. Lekarz z wielkim sercem, który ma ogromną wiedzę.

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jacek Porada ciąża

  Polecam dr. Poradę w 100% lekarz przemiły, doświadczony, zaangażowany. wizyty w komfortowej i przyjaznej atmosferze . Z pewnością chciałabym by prowadził moje kolejne ciąże :)

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jacek Porada

  Na doktora trafiłam najpierw w gabinecie "państwowym", potem prywatnym - w jednym jak i drugim byłam traktowana profesjonalnie i z takim samym zaangażowaniem. Doktor sympatyczny i uśmiechnięty. Na wszystkie pytania uzyskiwałam konkretną odpowiedź. Ciąża bliźniacza zakończona książkowo, bezproblemowo :) Na pewno jeszcze się zobaczymy. Szczerze polecam

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Wojciech Hoffman

  Minęło już 6 lat od wymiany stawu biodrowego a ja jestem wciąż sprawnym człowiekiem. Chciałbym podziękować Panu doktorowi Hoffmanowi jako wspaniałemu specjaliście a przede wszystkim bardzo dobremu i wyrozumiałemu człowiekowi.

  Dziękuję Panie doktorze za wszystko. Józef z Bydgoszczy

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jacek Porada

  Do dr Porady chodzę już od sześciu lat, prowadził moją pierwszą ciążę, której niedawno nastąpiło rozwiązanie i na jego pomoc mogłam liczyć zawsze, nawet w Sylwestra przyjął mnie by rozwiać obawy związane ze stanem ciąży. Polecam. Konkretny. Potrafi uspokoić i nie szuka patologii na siłę. Dodatkowo muszę się pochwalić,że termin i masę ciała dziecka przed urodzeniem określił bezbłędnie!

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Bogumił Gąsior

  Bardzo dobry ortopeda. Rekonstrukcję zerwanego ACL przeprowadził w sposób wzorowy, kilka miesięcy po zabiegu kolano mam stabilne i o kontuzji praktycznie zapomniałem. Mimo leczenia na NFZ wizyty przebiegały w bardzo miłej atmosferze, co w przypadku części specjalistów jest rzadkością. Polecam!

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz