Adres

ul. Dąbska 18I, Grzegórzki , Kraków
ULTRAGEN

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
12 201.....

ul. Puszkarska 7H bud. C, Podgórze , Kraków
Centrum Medyczne LUX MED - Kraków

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

LUX MED


ul. Grzegórzecka 67 C („Wiślane Tarasy”), Grzegórzki , Kraków
Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Zabiegowe MEDICINA

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Gotówka, Karta płatnicza
Brak informacji o usługach i ich cenach

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Gotówka, Karta płatnicza
Brak informacji o usługach i ich cenach
Lublańska 38, Prądnik Czerwony , Kraków
Centrum Medyczne LUX MED - Kraków

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja pediatryczna


ul. Dąbska 18I, Kraków

Dowiedz się więcej

ULTRAGEN


ul. Puszkarska 7H bud. C, Kraków

Brak informacji o cenie

Centrum Medyczne LUX MED - Kraków


Lublańska 38, Kraków

Brak informacji o cenie

Centrum Medyczne LUX MED - Kraków

Pozostałe usługi

Konsultacja pediatryczna (dzieci chore)


ul. Dąbska 18I, Kraków

150 zł

ULTRAGEN


Konsultacja pediatryczna (dzieci zdrowe)


ul. Dąbska 18I, Kraków

150 zł

ULTRAGEN

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
28 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: ULTRAGEN żywienie dziecka

Cudowna pani doktor. Poświęciła nam ponad godzinę czasu powoli i dokładnie badając i tłumaczac wszystko. Polecam! Napewno jeszcze do niej wrócimy!


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Kraków

Od początku mojego syna (8 msc) prowadzi pani doktor Pieła w Centrum Medycznym Luxmed. Jest rewelacyjną lekarką, z super podejściem do dziecka, ogromną wiedzą i doświadczeniem . Od urodzenia Julek miał najróżniejsze problemy: alergia, biegunki, kolki, zapalenia wirusowe, rehabilitacja, anemia itd. Dr Pieła nigdy nie zbagatelizowała sprawy, z która do niej przeszliśmy, pomagała przetrwać najgorsze kryzysy, służyła radą. Wiem, że moje dziecko jest w najlepszych rękach.


Użytkownik zweryfikowany

Bardzo jestem zadwolona z usług Pani doktor. Dość bezpośredni sposób bycia wobec rodzica ale mi to bardzo pasuje, a dla dzieci jest super. Najwazniejsze jednak to że ma ogromną wiedze i nie zapisuje bez sensu antybiotyku z góry. U mojego syna wykryła chorobę której jakoś żaden pediatra nie widział mówiąc mi że to kolki i nic mu nie jest...a ja jestem przewrażliwiona ;)


A
Użytkownik zweryfikowany

Moje córki od kilku lat są leczone przez panią doktor. Zawsze przeprowadza bardzo dokładną analizę stanu zdrowia, przepytuje rodziców i bierze pod uwagę spostrzeżenia. Nie spieszy się z antybiotykami ale nie waha się kiedy jest to konieczne. Ma wyczucie i dogłębną wiedzę. Jasno i bardzo konkretnie przekazuje swoje zalecenia równolegle czytelnie je zapisując, tłumaczy dlaczego dany lek przepisuje.
Ma świetny kontakt z dziećmi. Uwielbiają ją.
Gorąco polecam!


Użytkownik zweryfikowany

Pani Pieła prowadzi moje bliźniaczki(wcześniaki) od czasu jak wyszły ze szpitala. Teraz mają już 15 lat:) były problemy ale zawsze miała "nosa" , szkoda że teraz tak rzadko się widzimy, bo dały radę dziewczyny, nie znam innego lepszego lekarza, a spotkałam wielu po drodze. Pozdrawiam Pani Tereso od Olki I Kajki :)


A
Użytkownik zweryfikowany

Fajny pediatra.Może Pani doktor nie jest zbyt "wylewna", ale chyba nie o to chodzi.Byłam z synkiem ( 2 latka) na paru wizytach i zawsze dokładnie badała dziecko,widać, że ma wiedze i zna się na rzeczy.Kiedy nie ma naszej lekarki prowadzącej Pani doktor jest jedna z dwóch, do których szukam wolnych terminów.


S
Użytkownik zweryfikowany

A ja jestem zdecydowanie na nie... Od samego początku było jakoś nieprzyjemnie... Trafiliśmy do pani na kontrolę z miesięcznym dzieckiem które milo katar i go pokasływało - niestety nie było już terminu do lekarza u którego dziecko było na pierwszej wizycie. Generalnie od samego początku byliśmy traktowani z góry. Miałam wrażenie że pani nas nie słucha..ignoruje nasze pytania.. A nawet usłyszeliśmy ze wszelkie pytania dotyczące dziecka np czy ślad po szczepionce dobrze się goi itp powinniśmy kierować do lekarza na zdrowym dziecku bo n ona nie jest od tego... Opadła nam szczęka... Zwłaszcza ze na wcześniejszej wizycie u innego lekarza spotkaliśmy się z zupełnie innym podejściem do małego pacjenta... Przecież to malutkie dziecko i wydaje mi się ze każdy rodzic ma jakieś pytania.. Inna kwestia sposób badania dzieciaczka..Diametralna różnica.. Po badaniu maluszka pani zasiadła do biurka i w zupełnym milczeniu stukała w klawiaturę.. Po dłuższej chwili przemówiła i oto co usłyszeliśmy.. Ze pani widzi nasze dziecko pierwszy raz ze to kaszlenie które wg nas to pokasływanie wcale nim nie jest tylko brzmi dla niej bardzo źle.. Zaczęła nas straszyć zapaleniem płuc i szpitalem.. Dodatkowo stwierdziła ze nasz malych ma wzdęty brzuszek i nie może go dobrze zbadać - a był po jedzeniu.. Nie pytając nas czy mną kolki i zaparcia stwierdziła ze to wina zlej diety podczas karmienia.. A jakby zapytala to by wiedział ze maly nie ma kolek i zapytać ale po co pytać lepiej osądzać.. Oczywiście pani dostrzegła zaczerwieniony napletek i od razu stwierdziła ze cos mu naruszyliśmy podczas toaletki a nawet doprowadziliśmy do zapalenia układu moczowego... Ale jak usłyszeliśmy to są sprawy drugorzędne i nie będziemy się nimi zajmować bo nasze dziecko jest w tak tragicznym stanie... Pani przepisała tabletki i jedyne co dobrze zrobiła to doradziła nam iść dnia następnego do lekarza u którego byliśmy za pierwszym razem.. I tak też uczyniliśmy..i co usłyszeliśmy dnia następnego? Ze dzieckiem jest WSZYTKO OK! Ze pani nie rozumie osądu pani doktor Teresy. Dziecko zdrowe z kończącym się katarem i pokasływaniem nie klasyfikuje się do szpitala.. Ze z napletkiem wszystko w porządku i z brzuszkiem również. Ze po jedzeniu może być brzuszek wzdęty..Nie rozumiem podejścia pani Teresy..po co straszyć rodziców bo nie ukrywam że bardzo to przeżyliśmy z mężem.. Generalnie wizytę uważam za najgorszą w moim życiu. Pani jako pediatrze brakuje tego podejścia do małego pacjenta a zwłaszcza do rodziców! . Powinna rozmawiać z rodzicami a przede wszystkim Powinna zacząć słuchać a nie tylko osądzać... I zastanowić się trzy razy nad postawieniem diagnozy... To byla nasza pierwsza i ostatnia wizyta u tej pani...


J
Użytkownik zweryfikowany

Podejście do dzieci dość oryginalne i niekonwencjonalne (całowanie obcego dziecka w policzek…) ale przełamała u mojego dziecka strach przed lekarzem, którego nabawiło się w szpitalu w Prokocimiu.
Co do leczenia…
Trafiliśmy z ostrym katarem i mokrym kaszlem (katar nawracający) bez gorączki. Pani zbadała, osłuchała:
w płucach i oskrzelach czysto, uszy niekataralne (nie ma stanu zapalnego ale nie za ładne), gardło czerwone, śluzówka rozpulchniona, czopy na migdałach.
Zalecenia:
Zinnat (antybiotyk)
Dicoflor (probiotyk)
Nystatini (antybiotyk przeciwgrzybiczny)
Dicortinef (antybiotyk do nosa)
Zyrtec (przeciwalergiczny)
Mucosolvan (wykrztuśny)
Na moje pytanie czemu aż trzy antybiotyki u 1,5 rocznego dziecka, które jeszcze nie było leczone antybiotykami, usłyszałam, że tylko Zinnat jest antybiotykiem(!) To zbudziło moje wątpliwości co do kompetencji lekarza.

Wieczorem wezwałam lekarza prywatnie z wizytą domową.
Badanie przedmiotowe:
Osłuchowo szmer pęcherzykowy symetryczny (wszystko ok), gardło zaczerwienione, śluzówki rozpulchnione, migdałki podniebienne powiększone, bez nalotów (tam gdzie Pani widziała czopy), obfita lepka wydzielina na tylnej ścianie gardła oraz migdałkach.
Rozpoznanie:
Ostra infekcja kataralna.
Zalecenia:
Inhalacje z soli fizjologicznej, toaleta nosa, duże dawki Calcium i witaminy C, Clemastinum, Mucosolvan.
Na maje pytanie o antybiotyk usłyszałam, że nie jest potrzebny a wręcz na tym etapie pogorszyłby sytuację(!)

Podsumowanie:
Pani zdecydowanie minęła się z powołaniem, z takim podejściem do dzieci byłaby świetną przedszkolanką ale nie lekarzem.


W
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dokładnie bada obydwoje moje dzieci 2 i 4 lat. Jest dokładna, dużo tłumaczy, bez problemu daje skierowania na badania czy do dalszych specjalistów jeżeli jest poważniejsze schorzenie. Polecam, korzystam z wizyt u niej w luxmed.


A
Użytkownik zweryfikowany

Dr Pieła jest lekarzem mojej córki od początku przez cały niemowlęctwa, dzieciństwa i obecnie jako już dorosłej dziewczyny.Jest miłym człowiekiem i świetnym fachowcem. Dzieci ją uwielbiają, i dlatego cieżko się do niej dostać. Mam do niej 100 proc zaufania i moja córka również.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie