Adres

Legnicka 62, Wrocław
Praktyka Logopedyczna Teresa Dzikowska

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych logopedów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Praktykę logopedyczną prowadzę od 1993 r. Posiadam certyfikat terapeuty mowy, dyplom neurologopedy i pedagoga specjalnego. Mam duże doświadczenie w pr...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • zaburzenia mowy
  • afazja
  • jąkanie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
6 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Praktyka Logopedyczna Teresa Dzikowska

Wspaniały logopeda. Świetny kontakt z dzieckiem, cała wizyta odbywa się w formie zabawy, cudowna atmosfera w gabinecie. Pani Teresa jest przemiłą i do tego bardzo kompetentną osobą. Tak naprawdę Panią Teresę mogę nazwać "cudotwórcą" na pierwszej wizycie mój syn zaczął wymawiać wyrazy które do tej pory sprawiały mu wielki problem. Zdecydowanie polecam!!!!


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu korekcja wad wymowy

Dzięki lekcjom z Panią Teresą moje nieszczęsne „R” zostało wyeliminowane w przeciągu zaledwie kilku miesięcy (a dodam, że mam ponad 30 lat ;)). Ciekawe lekcje prowadzone przez skype (mieszkam zagranicą i tylko taki rodzaj terapii był dla mnie odpowiedni), elastyczność i możliwość dopasowania terminów spotkań (dodatkowo Pani Teresa nigdy nie przerywa zajęć, ponieważ właśnie minęło umówione 45 minut), wieeeeeeelki profesjonalizm, takt i empatia, ale przede wszystkim uczucie, że w obecności Pani Logopedy czułam się po prostu dobrze i komfortowo- to spodowowało, ze niemożliwe stało się możliwe i nagle po 30 latach zaczęłam wymawiać głoskę R (i to w dwóch językach, którymi posługuję się na codzień- więc sukces podwójny :))). Naprawdę polecam! Joanna


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Praktyka Logopedyczna Teresa Dzikowska qedwwwqe korekcja wad wymowy

Pani Teresa jest prawdziwą profesjonalistką w leczeniu zaburzeń mowy! Polecam gorąco wizytę wszystkim, którzy się zmagają z takim problemem. Już na pierwszej wizycie Pani Teresa od razu zauważyła przyczyny mojego zacinania i mi je wskazała, oraz pokazała ćwiczenia które pomogły mi wyjść z niepłynności. Dodam że wcześniej żaden logopeda nie potrafił wskazać tych przyczyn i zalecano mi ćwiczenia które nie miały z nimi nic wspólnego. Dzisiaj jestem zadowolony z mojego mówienia a wszystko to dzięki Pani Teresie :)

No i nawet nie wspomnę o tym, że Pani Teresa jest prywatnie wspaniałą i empatyczną osobą, pełną kultury osobistej , która mnie natchnęła do lepszego spojrzenia na różne rzeczy, niekoniecznie związane z niepłynnością mowy.


G
Użytkownik zweryfikowany

Chciałabym się podzielić z moimi spostrzeżeniami dotyczacymi korekty mojej wymowy.Była ona bardzo nieprawidłowa i zakodowana z racji mojego wieku(57 lat),ale wizyty w poradni u Pani Dzikowskiej spowodowaly,że w przeciągu tylko kilku miesięcy wymowa moja uległa ogromnej zmianie.Aktualnie pracuję już tylko nad utrwaleniem nowych,prawidłowych nawyków.Było nad czym pracować dlatego tym większa moja radość,z którą chciałabym sie podzielić by w ten sposób pomóc innym.Ulica- Piekna w Poznaniu i gabinet "Ukojenie"zawsze będzie mi się kojarzył z miłą osobą jaką jest Pani Dzikowska oraz z miejscem gdzie faktycznie znalazłam ukojenie dla swej znękanej duszy.Żałuję tylko,że wcześniej nie udało się tego dokonać innym specjalistom tej tak bardzo pożądanej profesji.Grażyna.


G

Również gorąco zachęcam do korzystania z usług Pani Teresy Dzikowskiej. Podczas wizyt dowiedziałam się wielu rzeczy, które pomagają mi w komunikacji w życiu codziennym. Bardzo miła i sympatyczna osoba, nastawiona na pomoc innym. Również polecam!


G

Jestem bardzo zadowolona z wizyty.Pani Teresa Dzikowska dołożyła wszelkich starań,żebym czuła się swobodnie.Wszystko powoli tłumaczyła i pokazywała.Była bardzo dobrze przygotowana i perfekcyjna.Poświęciła mi tyle czasu ile potrzebowałam.Polecam !


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Praktykę logopedyczną prowadzę od 1993 r. Posiadam certyfikat terapeuty mowy, dyplom neurologopedy i pedagoga specjalnego. Mam duże doświadczenie w pr...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • zaburzenia mowy
  • afazja
  • jąkanie