To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Dostępność

  Lekarz Teresa Chącka przyjmuje w 3 gabinetach

 • Kontakt

  Ten laryngolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 1600 osób

 • Specjalizacja

  Lekarz Teresa Chącka to jeden z 178 lekarzy o specjalizacji laryngolog w miejscowości Wrocław na ZnanyLekarz.pl

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów:

13 opinii

 • Trudno jest w dzisiejszych czasach znaleźć lekarza z powołania, a dr Chącka właśnie takim lekarzem jest. Jestem po drugiej wizycie u dr Chąckiej i jestem pod ogromnym wrażeniem jest wnikliwości, wiedzy i podejścia do pacjenta. Jako człowiek niezwykle życzliwa i sympatyczna. Jako lekarz próbuje znaleźć sedno problemu za wszelką cenę, obierając niekoniecznie oczywiste ścieżki diagnostyczne. Kilku neurologów u których byłam nie pytało mnie o obrazy z rezonansu magnetycznego głowy, a dr Chącka chciała je koniecznie zobaczyć, włącznie z różnymi innymi wynikami badań niezwiązanymi bezpośrednio z laryngologią. Wędrówki po różnych specjalistach spowodowały, że nie mam zbyt dużego zaufania do lekarzy z założenia, natomiast w tym wypadku mam wielki szacunek dla Pani doktor.

 • Po trudnych przejściach przez foniatrów z moim problemem z głosem dopiero Dr Chącka dała mi wiarę, że może być lepiej i faktycznie tak się stało! Wcześniejszy foniatra nie dawał mi szans jeśli chodzi o moje guzy śpiewacze. Dr Chącka uwierzyła, że ciężką pracą i szanowaniem głosu guzki zniknął. Miała racje. Dała mi wiele cennych wskazówek jak ćwiczyć, co jeść, co pić, jak się oszczędzać. Gdy po pierwszej wizycie poszłam następny raz do doktor (po 3 miesiącach) okazało się, że jej rady pomogły, a guzy się znacznie zmniejszyły! Dr jest niezwykle profesjonalna, przesympatyczna, stanowcza i delikatna. Lekarz z powołania, który chce pomóc pacjentowi, a nie odhaczyć w kalendarzu. Ale przede wszystkim wierzy, że będzie dobrze i nie skreśla pacjenta na starcie :)

 • Cudowny człowiek , lekarz z powołania dużo by pisać ......., polecam , polecam , polecam kompetentna , miła, po prostu człowiek przez duże c, , olbrzymia wiedza i zawsze chęć niesienia pomocy , nieważne czy prywatnie czy na NFZ

 • Cudowny lekarz z powołania.Świetny fachowiec: dokładny, indywidualnie traktujący pacjenta. Zanim wyda opinię, zleca dużo badań. Dzięki p. Doktor moja 8- letnia wnuczka uniknęła sterydów zleconych przez endokrynologa.Chociaż zgłosiła się z inną dolegliwością to czujne lekarskie oko wychwyciła nieprawidłowość. Dzisiaj wnuczka rozwija się prawidłowo. Sugestia laryngologa pobudziła do myślenia lekarza innej specjalizacji.Dziękuję!

 • Cierpiałem na wieloletnie, chroniczne anginy. Po latach szpikowania antybiotykami przez różnych lekarzy trafiłem wreszcie do Pani doktor Chąckiej, która zleciła specjalistyczne prześwietlenie uzębienia. Okazało się, że przyczyna angin nie leżała ani w gardle ani w nosie czy też zatokach! Po zabiegu dentystycznym (!) anginy ustąpiły.

 • Trafiłam do Pani Doktor ze względu na konsultację foniatryczną. Jest niezwykle rzeczowa, wnikliwa, ale przy tym sympatyczna i ciepła. Poleciłabym każdemu. Lekarz z prawdziwego zdarzenia.

 • Kiedyś skorzystałam z wizyty u p. doktor i byłam bardzo zadowolona - lekarz, który słucha pacjenta, liczy się z jego odczuciami. Dziś weszłam na tę stronę, aby odnaleźć kontakt i przeczytać opinie innych - widać nie pomyliłam się w ocenie. Polecam!

 • świetny lekarz i poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba , pomimo że jest to gabinet prywatny , diagnoza dobra, ciepła i konkretna

 • Swietny diagnosta i dokładny lekarz. Wywiad profesjonalny i rzetelny, Bardzo jestem zadowolona z każdej konsultacji.Dodatkowo prowadzi rehabilitację głosu i moderacji.

 • Świetny lekarz, znakomity fachowiec i jaka delikatna! Pełna informacja, fachowo przeprowadzona konsultacja. Zdecydowanie polecam leczenie się u Pani Doktor.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online