lek.

Tatiana Szymborska

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

67 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
72 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Specjalista ginekolog-położnik Wykształcenie: Akademia Medyczna w Warszawie Centralny Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Warszawie, Klinika Położnictwa, Chorób Kobiecych… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
67 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Zakład Medyczny Kaar-Med

  Lekarz z fachową wiedza. Pani doktor jest rzeczowa, doświadczona, empatyczna. Przyszłam z ogromnym problem, a dzięki pani doktor poczułam się podbudowana. Na pewno wrócę.

 • K
  Lokalizacja: MEDIC HOUSE

  Pani Tatiana jest bardzo kompetentna, ma ogromny szacunek do pacjenta i traktuje go podmiotowo. Jako ginekolog kapitalna, ma ogromna wiedzę i jest bardzo delikatna. Cena może nie jest nie obciążająca dla portfela, ale za taka jakość obsługi zdecydowanie warto zapłacić

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Zakład Medyczny Kaar-Med

  Wspaniała Pani Doktor. Bez pośpiechu, wszystko wytłumaczone tak jak należy, luźna atmosfera, delikatna przy badaniu,szczegółowo opisuje wykonywane badanie.Najlepszy ginekolog z jakim miałam okazję mieć styczność.Szczerze i z całego serca polecam!!

 • Lokalizacja: MEDIC HOUSE

  Dziś była moja pierwsza wizyta u dr Tatiany Szymborskiej. Pani doktor bardzo sympatyczna, profesjonalna, delikatna. Myślę, że znalazłam swojego lekarza ginekologa????

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Byłam bardzo zmartwiona i zestresowana koniecznością badania ginekologicznego, bo było to pierwsze takie badanie w moim życiu. Jednak z panią doktor nie było tak źle :) Jest bardzo delikatna, mówi dokładnie co będzie robiła i dlaczego. Polecam szczególnie osobom, które z taką wizytą nie czują się komfortowo - pani doktor jest bardzo miła, spokojna i robi wszystko, żeby pacjent czuł się maksymalnie zrelaksowany. Polecam!

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDIC HOUSEUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Jestem bardzo zadowolona. Dokładne badanie, lekarka wazystko wytłumaczyła. Bardzo miła i profesjonalna.

 • K
  Lokalizacja: Zakład Medyczny Kaar-Med

  Wczoraj odbyła się moja kolejna (po dłuuugiej przerwie) wizyta u Pani Doktor. Wcześniej zmieniłam lekarza ze względu na zmianę miejsca zamieszkania i odległość do kliniki. Po dwóch latach stwierdzam, że było to bardzo niemądre posunięcie! Od kilkunastu miesięcy staram się o dziecko. Niestety, jak dotąd bez rezultatu. Poprzedni lekarz zlecił dwa badania pod kątem płodności - ogólne badanie nasienia i badanie PCT (wpływ mojego śluzu na plemniki partnera). Miałam również monitorowany cykl, ale żadnych zleconych badań hormonalnych. Po wynikach PCT poprzedni lekarz zasiał panikę. Natychmiast miałam poddać się kontroli drożności jajowodów, a następnie na biegu inseminacja. Mój poziom stresu sięgnął zenitu :( Wtedy przyszła myśl... a może zapytać jeszcze kogoś, do kogo mam 100% zaufania? Tym sposobem odwiedziłam doktor Szymborską, która po wysłuchaniu historii złapała się za głowę. Od początku wizyta przebiegała w niesamowitym spokoju. Doktor wytłumaczyła mi na co powinnam zwracać uwagę, a czym się aż tak nie przejmować. Dostałam skierowanie na badania hormonalne i drugie na sprawdzenie drożności, ale mam zrobić wszystko po kolei. Doktor wytłumaczyła mi jak powinnam się przygotować do badania HSG, jakie badania i ile czasu wcześniej wykonać. Przy okazji miałam też badanie USG, które potwierdziło pęknięcie pęcherzyka. Po wizycie poczułam ulgę. Dowiedziałam się, że nie jest ze mną aż tak źle, otrzymałam plan co po kolei mam zrobić i dzięki temu moja głowa jest zdecydowanie spokojniejsza. Podsumowując - polecam każdej kobiecie! Doktor jest niesamowicie delikatna, w jasny sposób przekazuje wiedzę, ustala racjonalny plan leczenia, bije od niej niesamowity spokój i jest przy tym przemiłą osobą!

 • Lokalizacja: Zakład Medyczny Kaar-Med

  Swoją kompetencją i optymistycznym usposobieniem (mimo późnej pory :) Pani doktor zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie podczas pierwszej wizyty. Rzetelna (szczegółowe omówienie etapów leczenia), profesjonalna i przy tym wszystkim z poczuciem humoru. Polecam :)

 • O
  Lokalizacja: MEDIC HOUSEUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Bardzo kompetentna i pomocna doktor. Jej przyjazne nastawienie wprowadza spokój i miłą atmosferę. Pacjent może poczuć się w pełni „zaopiekowany”, a wszelkie wątpliwości zostaną z pewnością rzeczowo wyjaśnione. Serdecznie polecam.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Zakład Medyczny Kaar-Med

  Panią Doktor wybrałam kierując się bardzo dobrymi opiniami pacjentów. Potwierdziły się. Pani Doktor długo i dokładnie przeprowadzała wywiad ze mną, dopytując się szczegółowo o różne dolegliwości. Odpowiadała na moje pytania i rozwiewała moje wątpliwości. Badanie również było szczegółowe wraz z usg. A wszystko przebiegało w miłej atmosferze. Myślę, ze wrócę do Pani Doktor.Polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista ginekolog-położnik
  Wykształcenie: Akademia Medyczna w Warszawie
  Centralny Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Warszawie, Klinika Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • Ginekologia onkologiczna

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Warszawie

Publikacje

 • Autorka wielu artykułów w prasie branżowej i naukowej.

Nagrody i wyróżnienia

 • -

Znajomość języków

 • polski

Staże

 • Szpital CSK MSW w Warszawie

Certyfikaty

 • Tatiana Szymborska, ginekolog w mieście Warszawa - Certyfikaty

Zdjęcia