Adres

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Gotówka, Karta płatnicza

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Allianz

Axa + 5 więcej


22 273.....

Konsultacja onkologiczna chorób nowotworowych piersi • 300 zł

Konsultacja onkologiczna • 300 zł

Chemioterapia

Moje doświadczenie

O mnie

Dyrektor Medyczny w Radomskim Centrum Onkologii.
Usługi i ceny

Konsultacja onkologiczna chorób nowotworowych piersi

300 zł


Wiktorii Wiedeńskiej 9A, Warszawa

300 zł

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Wilmed


Konsultacja onkologiczna

300 zł


Wiktorii Wiedeńskiej 9A, Warszawa

300 zł

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Wilmed


Chemioterapia


Wiktorii Wiedeńskiej 9A, Warszawa

Brak informacji o cenie

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Wilmed

Opinie od pacjentów

3.5

Ogólna ocena
8 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Pierwszy lekarz, którego nie musiałam prosić o palpacyjne badanie piersi, a mam 46 lat. Zdecydowanie widać było, że wie co robi.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Miałam okazje po raz pierwszy rozmawiać z Panem Profesorem. To wrażliwy i wspaniały człowiek .napewno wrócę do Niego aby skonsultować wyniki badań po chemioterapii mojej siostry. Dziękuje


Z
Użytkownik zweryfikowany

nie wypowiadam sie na temat medycznych kompetencji pana prof, lecz w kwestii wysoce niewlasciwego stosunku do pacjenta , braku elementarnej kultury i delikatnosci w obyciu.Cechuje go zu pelny brak empatii, i wyczucia, zachowuje sie w sposob arogancki, traktuje pajenta z wyraznym politowaniem z wyzyn profesorskiej nieomylnosci. Dyskredytuje tez bezpardonowo dzialania innych lekarzy, podkopuje wiare pacjenta w mozliwosc wyzdrowienia. Traumatyczny kontakt, za jedyne trzysta zlotych. Tragedia. A podobno w chorobach nowotworowych pozytywne myslenie ma ogromne znaczenie terapeutyczne... prof.dr hab. Z. Z.


M
Użytkownik zweryfikowany

A ja uważam, że wspaniały. Podszedł do mnie jak do człowieka. Podczas diagnozy, że to rak, potraktował mnie z wrażliwością... powiedział, że mam się wypłakać, obciąć włosy na krótko przed chemią coby nie przeżyć szoku jak zaczną wypadać i w ogóle uważam, że zapodał takie leczenie które uratowało mi życie. Bo mam się świetnie..Cały zespół ECZ był wspaniały, a pielęgniarki w szczególności Pani Jola wymiatają..aż chce się tam leczyć...jak dla mnie, jest super. Dziękuję Panie Profesorze i całej onkologii i chirurgii. Każdemu polecam.


E
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały człowiek, choć może trochę oschły i niesympatyczny. Wielki talent Centrum Onkologii w Warszawie. Dzięki niemu jestem teraz zdrowa. Cieszę się że to on się mną opiekował. jako chirurg niezastąpiony. Nikomu innemu nie dałabym się położyć na stół operacyjny.


Użytkownik zweryfikowany

Chyba minął się z powołaniem.Współczuję szczerze pacjentom,którzy trafiają do niego.Jeśli chcecie oszczędzić swoim bliskim bądź sobie wielu upokorzeń szukajcie gdzie indziej.Znam to z autopsji,moja zmarła żona była jego pacjentką.


M
Użytkownik zweryfikowany

Pan Doktor obiecał mi pomoc, kiedy przyszłam jako młoda osoba z rozpoznaniem raka złośliwego - pocieszał mnie i mówił, że zajmie się mną jak ojciec i, że szybko będą mnie operować. Po 6 tygodniach oczekiwania okazało się, ze pan dr wyjechał na urlop i nikomu nawet nie przekazał (taką informację przekazał mi personel), że mam być operowana. Zwyczajnie, nawet nie figurowałam w żadnej "kolejce". Wsiadłam zrozpaczona w samochód i pojechałam do innego miasta do Centrum Onkologii, gdzie lekarze stanęli na głowie, żeby mi pomóc i już po tygodniu mnie zoperowali. Co więcej, okazało się, że preparaty z mojego, wcześniej wyciętego guza leżały w archiwum nie wysłane do laboratorium do oznaczenia receptorów (potrzebne do określenia jakiego rodzaju leczenie po operacji jest najwłaściwsze). Wiem, bo sama je pobierałam z archiwum i zawiozłam do badań do szpitala, w którym byłam operowana. Nie mogę wypowiadać się na temat wiedzy i umiejętności doktora, bo nie miałam okazji ich poznać , ale wypowiadam się na temat postawy - w mojej ocenie nagannej. Ja walczyłam o życie. W moim odczuciu pan doktor o moim życiu tak, jakby zapomniał. Gdyby nie obiecywał (bez pokrycia w czynach) pomocy, szukałabym ratunku gdzie indziej i nie zmarnowałabym 6 tygodni na czekanie na coś, co nie miało w bliżej określonym czasie nastąpić.


Lekarz z powołania. Człowiek o wielkim sercu. Wybitny lekarz. Oby więcej takich ludzi


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Dyrektor Medyczny w Radomskim Centrum Onkologii.