Jesteś tym lekarzem?

580

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

3600

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go

Adresy i cenniki

 • Centrum Medyczne LUX MED - Warszawa

  Migdałowa 4, Ursynów
  Warszawa, mazowieckie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

 • MR Warszawa

  Belgradzka 18, Ursynów
  Warszawa, mazowieckie

 • Centrum Medyczne LUX MED - Warszawa

  Chmielna 85/87, Wola
  Warszawa, mazowieckie

 • Centrum Medyczne LUX MED - Poznań

  Roosevelta 18, Jeżyce
  60-829 Poznań, wielkopolskie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: LUX MED
 • Centrum Medyczne LUX MED - Warszawa

  Al. Stanów Zjednoczonych 72, Praga-Południe
  04-036 Warszawa, mazowieckie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: LUX MED

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Po pierwszej wizycie u doktora,ocena jest pozytywna. Lekarz dokładny, konkretny,bez zbędnych pogaduszek, dla mnie miły i normalny. Wstępna diagnoza ustalona, działania lecznicze podjęte. Na ocenę trafności i skutków leczenia przyjdzie czas ;)

 • Byłam u doktora z pierwszą wizyta po wykonaniu testu ciażowego. Był uprzejmy i miły. Zrobił badanie, pobrał próbkę do cytologi i dał skierowanie na usg. Polecam ja nie mam żadnych zastrzeżeń.

 • U Pana doktora leczę się od roku, wcześniej każdy inny ginekolog lekceważył problem moich nieregularnych miesiączek i próbował wcisnąć tabletki anty bez postawienia diagnozy i badań. Dr Kosiec jako jedyny zlecił badania, a kiedy kilka z nich wyszło nie w porządku zlecił kolejne. Zawsze odpowiada konkretnie na moje pytania, a kiedy czegoś nie zrozumiem to po prostu się dopytuje a lekarz wyjaśnia bez problemu, trochę jestem zdziwiona opiniami niektórych osób, mi się nie zdarzyło, żeby lekarz był niemiły, fakt zdarza się, że muszę czekać 15-20 min bo wizyty wcześniejsze się przedłużają itp. ale to się przecież zdarza...

 • H

  U Pana Kośca leczę się od 12 lat. Jest to jedyny lekarz, który mi pomógł.
  Mówi prawdę w żywe oczy. Ja nie mogę sobie pozwolić na ciążę - jest to niebezpieczne dla zdrowia i życia, i mi to powiedział, już 8 lat temu wiedziałam, że nadzieje są prawie żadne. Dzięki niemu wiedziałam, żeby się nie łudzić. Jest szczery, i bardzo miły. Przeprowadza badanie w tak profesjonalny sposób, że prawie tego nie czuć. Jest specjalistą i lekarzem z prawdziwego zdarzenia.

 • A

  Do doktora nie było kolejek więc poszłam do niego po skierowania i to był wielki błąd. W bardzo nie przyjemny i chamski sposób stwierdził ze przy moich wynikach in vitro mi nie pomoże a nawet jak znajdę w ciążę to poronie. Jak można być takim człowiekiem. Zdecydowanie minął się z powołaniem. Lekarz powinien mówić prawdę ale i dawać nadzieję i szukać sposobów a nie zniechęcać do leczenia.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • K

  Odradzam, nie kwestionuje metod leczenia Pana dr ale podejście do pacjentki, niesłuchanie, roztargnienie, zapominanie o skierowaniach bardzo wpływają na jakość wizyt. Leczyłam się u Pana dr z powodu problemów hormonalnych, które uniemożliwiały mi zajście w ciąże i na 4 wizycie usłyszałam, że mam trądzik i muszę zacząć brać antykoncepcje - Pan doktor zapomniał, że staram się od dziecko i dlaczego biorę leki. Poza tym na wizytach nigdy nie zagląda w poprzednie wizyty i badania. Potem już w ciąży zapominał o ważnych skierowaniach, zawsze wychodziłam bardzo zestresowana,

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • A

  Chaotyczny, nie odpowiada na pytania, nie podchodzi do pacjentów indywidualnie, też zapomniał wpisać skierowania w systemie, nie delikatny :( diagnozy nie potrafił postawić

 • K

  Zlekceważył mnie i moją chorobę. Zignorował nieprawidłowe wyniki badań i stwierdził, że wszystko jest w porządku i nie będzie mnie leczył.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • J

  Tego Pana doktora polecam unikać. Ja w każdym razie nigdy więcej nie będę korzystała z jego usług. Jest zarozumiały, powołuje się cały czas na opinię "swojego szefa" - guru ginekologii szpitala bielańskiego. W zaparte idzie, jeśli prosi się o skierowanie na badania, mimo, że i tak mam możliwość korzystania z nich w ramach nie taniego abonamentu w luxmed. I co najciekawsze na podstawie jednego hormonu orzekł u mnie przedwczesną menopauzę, nie widząc potrzeby ani powtórzenia tego badania ani zrobienia innych dodatkowych. Kiedy wymusiłam zapisanie skierowania w systemie 4 dodatkowych badań, które zlecił mi lekarz spoza luxmed, okazało się, gdy już przyszłam na pobranie krwi, że pan doktor owszem wpisał 2 a nie 4. Mimo abonamentu musiałam za nie dodatkowo zapłacić... Ot, taki kłamczuszek ;-) Szczerze nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • M

  Zdecydowanie odradzam wizyty u tego pana. Wczoraj miałam okazję być u niego pierwszy i ostatni raz - w placówce LuxMedu na Al. Stanów Zjednoczonych.

  Pan doktor "zapraszał" pacjentki do gabinetu, używając ich imion: "pani Weronika", "pani Karolina". Zrobiło to na mnie złe pierwsze wrażenie, uznałam jednak, że może ma po prostu taki sposób przełamywania onieśmielenia pacjentki.

  Moja wizyta była spóźniona o ponad pół godziny. Kiedy w końcu udało mi się wejść do gabinetu, pan doktor zadał mi standardowe pytania i zaprosił na fotel. Kiedy się rozebrałam, pozwolił sobie na impertynencki komentarz dotyczący mojego owłosienia łonowego. Do teraz nie wiem, czemu nie zareagowałam po prostu wyjściem z gabinetu, musiałam być w szoku, słysząc taką uwagę. Chodzę do bardzo różnych ginekologów już ponad 20 lat i pierwszy raz usłyszałam tego typu uwagę.

  Badanie było bardzo krótkie, jednocześnie - bardzo bolesne, to znowu pierwszy raz, kiedy miałam do czynienia z tak niedelikatnym lekarzem.

  Po badaniu otrzymałam receptę, które towarzyszyło kilka uwag na temat tego, że "dopisują mu pacjentki i on nie może odmówić" (?) oraz tempa pracy komputera. Drukując dla mnie wskazania, pan lekarz pozwolił sobie odebrać swój prywatny telefon - dzwonili z innej przychodni, zapytać, czy jest już w drodze. Pełen profesjonalizm.

  Omijać z daleka.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online