lek.

Tadeusz Kosiec

Ginekolog, Androlog, Endokrynolog

62 opinie +dodaj

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Kontakt

  Ten ginekolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Dostępność

  Lekarz Tadeusz Kosiec przyjmuje w 5 gabinetach

 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 3600 osób

 • Specjalizacja

  Lekarz Tadeusz Kosiec to jeden z 1075 lekarzy o specjalizacji ginekolog w miejscowości Warszawa na ZnanyLekarz.pl

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  U Pana Kośca leczę się od 12 lat. Jest to jedyny lekarz, który mi pomógł. Mówi prawdę w żywe oczy. Ja nie mogę sobie pozwolić na ciążę - jest to niebezpieczne dla zdrowia i życia, i mi to powiedział, już 8 lat temu wiedziałam, że nadzieje są prawie żadne. Dzięki niemu wiedziałam, żeby się nie łudzić. Jest szczery, i bardzo miły. Przeprowadza badanie w tak profesjonalny sposób, że prawie tego nie czuć. Jest specjalistą i lekarzem z prawdziwego zdarzenia.

 • bardzo słaby

  Do doktora nie było kolejek więc poszłam do niego po skierowania i to był wielki błąd. W bardzo nie przyjemny i chamski sposób stwierdził ze przy moich wynikach in vitro mi nie pomoże a nawet jak znajdę w ciążę to poronie. Jak można być takim człowiekiem. Zdecydowanie minął się z powołaniem. Lekarz powinien mówić prawdę ale i dawać nadzieję i szukać sposobów a nie zniechęcać do leczenia.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo słaby

  Odradzam, nie kwestionuje metod leczenia Pana dr ale podejście do pacjentki, niesłuchanie, roztargnienie, zapominanie o skierowaniach bardzo wpływają na jakość wizyt. Leczyłam się u Pana dr z powodu problemów hormonalnych, które uniemożliwiały mi zajście w ciąże i na 4 wizycie usłyszałam, że mam trądzik i muszę zacząć brać antykoncepcje - Pan doktor zapomniał, że staram się od dziecko i dlaczego biorę leki. Poza tym na wizytach nigdy nie zagląda w poprzednie wizyty i badania. Potem już w ciąży zapominał o ważnych skierowaniach, zawsze wychodziłam bardzo zestresowana,


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • neutralny

  Chaotyczny, nie odpowiada na pytania, nie podchodzi do pacjentów indywidualnie, też zapomniał wpisać skierowania w systemie, nie delikatny :( diagnozy nie potrafił postawić

 • bardzo słaby

  Zlekceważył mnie i moją chorobę. Zignorował nieprawidłowe wyniki badań i stwierdził, że wszystko jest w porządku i nie będzie mnie leczył.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo słaby

  Tego Pana doktora polecam unikać. Ja w każdym razie nigdy więcej nie będę korzystała z jego usług. Jest zarozumiały, powołuje się cały czas na opinię "swojego szefa" - guru ginekologii szpitala bielańskiego. W zaparte idzie, jeśli prosi się o skierowanie na badania, mimo, że i tak mam możliwość korzystania z nich w ramach nie taniego abonamentu w luxmed. I co najciekawsze na podstawie jednego hormonu orzekł u mnie przedwczesną menopauzę, nie widząc potrzeby ani powtórzenia tego badania ani zrobienia innych dodatkowych. Kiedy wymusiłam zapisanie skierowania w systemie 4 dodatkowych badań, które zlecił mi lekarz spoza luxmed, okazało się, gdy już przyszłam na pobranie krwi, że pan doktor owszem wpisał 2 a nie 4. Mimo abonamentu musiałam za nie dodatkowo zapłacić... Ot, taki kłamczuszek ;-) Szczerze nie polecam.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo słaby

  Zdecydowanie odradzam wizyty u tego pana. Wczoraj miałam okazję być u niego pierwszy i ostatni raz - w placówce LuxMedu na Al. Stanów Zjednoczonych. Pan doktor "zapraszał" pacjentki do gabinetu, używając ich imion: "pani Weronika", "pani Karolina". Zrobiło to na mnie złe pierwsze wrażenie, uznałam jednak, że może ma po prostu taki sposób przełamywania onieśmielenia pacjentki. Moja wizyta była spóźniona o ponad pół godziny. Kiedy w końcu udało mi się wejść do gabinetu, pan doktor zadał mi standardowe pytania i zaprosił na fotel. Kiedy się rozebrałam, pozwolił sobie na impertynencki komentarz dotyczący mojego owłosienia łonowego. Do teraz nie wiem, czemu nie zareagowałam po prostu wyjściem z gabinetu, musiałam być w szoku, słysząc taką uwagę. Chodzę do bardzo różnych ginekologów już ponad 20 lat i pierwszy raz usłyszałam tego typu uwagę. Badanie było bardzo krótkie, jednocześnie - bardzo bolesne, to znowu pierwszy raz, kiedy miałam do czynienia z tak niedelikatnym lekarzem. Po badaniu otrzymałam receptę, które towarzyszyło kilka uwag na temat tego, że "dopisują mu pacjentki i on nie może odmówić" (?) oraz tempa pracy komputera. Drukując dla mnie wskazania, pan lekarz pozwolił sobie odebrać swój prywatny telefon - dzwonili z innej przychodni, zapytać, czy jest już w drodze. Pełen profesjonalizm. Omijać z daleka.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • dobry

  Pierwsze wrażenie Pan Doktor zrobił pozytywne. Oczywiście czytałam wcześniej opinie i na tyle zaskoczyła mnie rozbieżność opinii mojej i tego, co wyczytałam, że postanowiłam się tym podzielić. Pan Doktor wysłuchał mnie, zbadał z użyciem USG, wszystko na ekranie pokazał i powiedział, co myśli. Potem zapytał, czy mam jeszcze jakieś pytania i na nie również odpowiedział. Nie był opryskliwy, znudzony czy niemiły. Rzeczowo i na tyle na ile było to możliwe podszedł do sprawy, z którą przyszłam.

 • bardzo słaby

  Beznadziejny lekarz. Byłem dzisiaj, drugi i ostatni raz. Zapłaciłem 180 zł za każdą wizytę. Pieniądze wyrzucone w błoto. Lekarz nieprzyjemny, znudzony swoją pracą. Ironiczny, zero wyczucia. Generalnie niezainteresowany pacjentem i jego problemami, a jedynie tym, żeby jak najszybciej wyszedł. Zdecydowanie odradzam wizytę. I oczywiście najprostsze podejście do problemu: nie da się z tym nic zrobić.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo słaby

  Ja byłam u tego człowieka z wizytą i wyszłam szybciej niż weszłam. Jeszcze nie powiedziałam o co chodzi a już usłyszałam diagnozę.... Dodatkowo impertynencki stosunek do pacjenta zniechęca na maxa. Najwyraźniej Pan Doktor nie lubi pacjentek dociekliwych, cokolwiek wiedzących, znających swój organizm. Chciałby być traktowany jako autorytet ale nim nigdy nie będzie. Oczywiście, jak się mozna było spodziewać, diagnoza była zła, wręcz irracjonalna. W szpitalu połozniczym na Karowej specjaliści łapali się za głowę, jak można tak jednoznacznie zdiagnozować chorobę, nie badając pacjentki i nie wykonując jej chociażby biopsji dna macicy, które to badanie jest podstawa do stwierdzenia owej choroby. Nic, tylko omijac szerokim łukiem. Dla mnie powinno mu się zabronić wykonywać zawód lekarza.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Ewa Juchnicka

ginekolog,  endokrynolog

Umów się