Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
2.5

Ogólna ocena
66 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • L
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - WarszawaUsługa: terapia kobiet w ciąży

  Do doktora przyszłam po badania i dobranie dawki leku na niedoczynność tarczycy i hashimoto na poczatku ciąży. Leczę się od 3 lat, od 2,5 biorę letrox ze względu na lepsze samopoczucie i stosowaną dietę. Receptę od tego lekarza otrzymałam mimo to na eutyrox co przez roztargnienie zobaczyłam dopiero zaniepokojona samopoczuciem po kilku dniach brania nowej, wyższej dawki leku... Ponadto pomimo zapewnień, że dostanę skierowanie na badanie wszystkich 3 wyznaczników pracy tarczycy wypisał tylko 2. Nie polecam i na pewno nie wrócę.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Po pierwszej wizycie u doktora,ocena jest pozytywna. Lekarz dokładny, konkretny,bez zbędnych pogaduszek, dla mnie miły i normalny. Wstępna diagnoza ustalona, działania lecznicze podjęte. Na ocenę trafności i skutków leczenia przyjdzie czas ;)

 • Byłam u doktora z pierwszą wizyta po wykonaniu testu ciażowego. Był uprzejmy i miły. Zrobił badanie, pobrał próbkę do cytologi i dał skierowanie na usg. Polecam ja nie mam żadnych zastrzeżeń.

 • U Pana doktora leczę się od roku, wcześniej każdy inny ginekolog lekceważył problem moich nieregularnych miesiączek i próbował wcisnąć tabletki anty bez postawienia diagnozy i badań. Dr Kosiec jako jedyny zlecił badania, a kiedy kilka z nich wyszło nie w porządku zlecił kolejne. Zawsze odpowiada konkretnie na moje pytania, a kiedy czegoś nie zrozumiem to po prostu się dopytuje a lekarz wyjaśnia bez problemu, trochę jestem zdziwiona opiniami niektórych osób, mi się nie zdarzyło, żeby lekarz był niemiły, fakt zdarza się, że muszę czekać 15-20 min bo wizyty wcześniejsze się przedłużają itp. ale to się przecież zdarza...

 • H

  U Pana Kośca leczę się od 12 lat. Jest to jedyny lekarz, który mi pomógł.
  Mówi prawdę w żywe oczy. Ja nie mogę sobie pozwolić na ciążę - jest to niebezpieczne dla zdrowia i życia, i mi to powiedział, już 8 lat temu wiedziałam, że nadzieje są prawie żadne. Dzięki niemu wiedziałam, żeby się nie łudzić. Jest szczery, i bardzo miły. Przeprowadza badanie w tak profesjonalny sposób, że prawie tego nie czuć. Jest specjalistą i lekarzem z prawdziwego zdarzenia.

 • A

  Do doktora nie było kolejek więc poszłam do niego po skierowania i to był wielki błąd. W bardzo nie przyjemny i chamski sposób stwierdził ze przy moich wynikach in vitro mi nie pomoże a nawet jak znajdę w ciążę to poronie. Jak można być takim człowiekiem. Zdecydowanie minął się z powołaniem. Lekarz powinien mówić prawdę ale i dawać nadzieję i szukać sposobów a nie zniechęcać do leczenia.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • K

  Odradzam, nie kwestionuje metod leczenia Pana dr ale podejście do pacjentki, niesłuchanie, roztargnienie, zapominanie o skierowaniach bardzo wpływają na jakość wizyt. Leczyłam się u Pana dr z powodu problemów hormonalnych, które uniemożliwiały mi zajście w ciąże i na 4 wizycie usłyszałam, że mam trądzik i muszę zacząć brać antykoncepcje - Pan doktor zapomniał, że staram się od dziecko i dlaczego biorę leki. Poza tym na wizytach nigdy nie zagląda w poprzednie wizyty i badania. Potem już w ciąży zapominał o ważnych skierowaniach, zawsze wychodziłam bardzo zestresowana,

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • A

  Chaotyczny, nie odpowiada na pytania, nie podchodzi do pacjentów indywidualnie, też zapomniał wpisać skierowania w systemie, nie delikatny :( diagnozy nie potrafił postawić

 • K

  Zlekceważył mnie i moją chorobę. Zignorował nieprawidłowe wyniki badań i stwierdził, że wszystko jest w porządku i nie będzie mnie leczył.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • J

  Tego Pana doktora polecam unikać. Ja w każdym razie nigdy więcej nie będę korzystała z jego usług. Jest zarozumiały, powołuje się cały czas na opinię "swojego szefa" - guru ginekologii szpitala bielańskiego. W zaparte idzie, jeśli prosi się o skierowanie na badania, mimo, że i tak mam możliwość korzystania z nich w ramach nie taniego abonamentu w luxmed. I co najciekawsze na podstawie jednego hormonu orzekł u mnie przedwczesną menopauzę, nie widząc potrzeby ani powtórzenia tego badania ani zrobienia innych dodatkowych. Kiedy wymusiłam zapisanie skierowania w systemie 4 dodatkowych badań, które zlecił mi lekarz spoza luxmed, okazało się, gdy już przyszłam na pobranie krwi, że pan doktor owszem wpisał 2 a nie 4. Mimo abonamentu musiałam za nie dodatkowo zapłacić... Ot, taki kłamczuszek ;-) Szczerze nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

559

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

3600

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.