lek.

Tadeusz Kosiec

Ginekolog, Androlog, Endokrynolog

62 opinie +dodaj

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Kontakt

  Ten ginekolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Dostępność

  Lekarz Tadeusz Kosiec przyjmuje w 5 gabinetach

 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 3600 osób

 • Specjalizacja

  Lekarz Tadeusz Kosiec to jeden z 1079 lekarzy o specjalizacji ginekolog w miejscowości Warszawa na ZnanyLekarz.pl

Adresy i cenniki

 • Centrum Medyczne LUX MED - Warszawa

  Migdałowa 4, Ursynów
  Warszawa, mazowieckie

  585
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

 • MR Warszawa

  Belgradzka 18, Ursynów
  Warszawa, mazowieckie

 • Centrum Medyczne LUX MED - Warszawa

  Chmielna 85/87, Wola
  Warszawa, mazowieckie

 • Centrum Medyczne LUX MED - Poznań

  Roosevelta 18, Jeżyce
  60-829 Poznań, wielkopolskie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: LUX MED
 • Centrum Medyczne LUX MED - Warszawa

  Al. Stanów Zjednoczonych 72, Praga-Południe
  04-036 Warszawa, mazowieckie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: LUX MED

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  U Pana Kośca leczę się od 12 lat. Jest to jedyny lekarz, który mi pomógł. Mówi prawdę w żywe oczy. Ja nie mogę sobie pozwolić na ciążę - jest to niebezpieczne dla zdrowia i życia, i mi to powiedział, już 8 lat temu wiedziałam, że nadzieje są prawie żadne. Dzięki niemu wiedziałam, żeby się nie łudzić. Jest szczery, i bardzo miły. Przeprowadza badanie w tak profesjonalny sposób, że prawie tego nie czuć. Jest specjalistą i lekarzem z prawdziwego zdarzenia.

 • bardzo słaby

  Do doktora nie było kolejek więc poszłam do niego po skierowania i to był wielki błąd. W bardzo nie przyjemny i chamski sposób stwierdził ze przy moich wynikach in vitro mi nie pomoże a nawet jak znajdę w ciążę to poronie. Jak można być takim człowiekiem. Zdecydowanie minął się z powołaniem. Lekarz powinien mówić prawdę ale i dawać nadzieję i szukać sposobów a nie zniechęcać do leczenia.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo słaby

  Odradzam, nie kwestionuje metod leczenia Pana dr ale podejście do pacjentki, niesłuchanie, roztargnienie, zapominanie o skierowaniach bardzo wpływają na jakość wizyt. Leczyłam się u Pana dr z powodu problemów hormonalnych, które uniemożliwiały mi zajście w ciąże i na 4 wizycie usłyszałam, że mam trądzik i muszę zacząć brać antykoncepcje - Pan doktor zapomniał, że staram się od dziecko i dlaczego biorę leki. Poza tym na wizytach nigdy nie zagląda w poprzednie wizyty i badania. Potem już w ciąży zapominał o ważnych skierowaniach, zawsze wychodziłam bardzo zestresowana,


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • neutralny

  Chaotyczny, nie odpowiada na pytania, nie podchodzi do pacjentów indywidualnie, też zapomniał wpisać skierowania w systemie, nie delikatny :( diagnozy nie potrafił postawić

 • bardzo słaby

  Zlekceważył mnie i moją chorobę. Zignorował nieprawidłowe wyniki badań i stwierdził, że wszystko jest w porządku i nie będzie mnie leczył.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo słaby

  Tego Pana doktora polecam unikać. Ja w każdym razie nigdy więcej nie będę korzystała z jego usług. Jest zarozumiały, powołuje się cały czas na opinię "swojego szefa" - guru ginekologii szpitala bielańskiego. W zaparte idzie, jeśli prosi się o skierowanie na badania, mimo, że i tak mam możliwość korzystania z nich w ramach nie taniego abonamentu w luxmed. I co najciekawsze na podstawie jednego hormonu orzekł u mnie przedwczesną menopauzę, nie widząc potrzeby ani powtórzenia tego badania ani zrobienia innych dodatkowych. Kiedy wymusiłam zapisanie skierowania w systemie 4 dodatkowych badań, które zlecił mi lekarz spoza luxmed, okazało się, gdy już przyszłam na pobranie krwi, że pan doktor owszem wpisał 2 a nie 4. Mimo abonamentu musiałam za nie dodatkowo zapłacić... Ot, taki kłamczuszek ;-) Szczerze nie polecam.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo słaby

  Zdecydowanie odradzam wizyty u tego pana. Wczoraj miałam okazję być u niego pierwszy i ostatni raz - w placówce LuxMedu na Al. Stanów Zjednoczonych. Pan doktor "zapraszał" pacjentki do gabinetu, używając ich imion: "pani Weronika", "pani Karolina". Zrobiło to na mnie złe pierwsze wrażenie, uznałam jednak, że może ma po prostu taki sposób przełamywania onieśmielenia pacjentki. Moja wizyta była spóźniona o ponad pół godziny. Kiedy w końcu udało mi się wejść do gabinetu, pan doktor zadał mi standardowe pytania i zaprosił na fotel. Kiedy się rozebrałam, pozwolił sobie na impertynencki komentarz dotyczący mojego owłosienia łonowego. Do teraz nie wiem, czemu nie zareagowałam po prostu wyjściem z gabinetu, musiałam być w szoku, słysząc taką uwagę. Chodzę do bardzo różnych ginekologów już ponad 20 lat i pierwszy raz usłyszałam tego typu uwagę. Badanie było bardzo krótkie, jednocześnie - bardzo bolesne, to znowu pierwszy raz, kiedy miałam do czynienia z tak niedelikatnym lekarzem. Po badaniu otrzymałam receptę, które towarzyszyło kilka uwag na temat tego, że "dopisują mu pacjentki i on nie może odmówić" (?) oraz tempa pracy komputera. Drukując dla mnie wskazania, pan lekarz pozwolił sobie odebrać swój prywatny telefon - dzwonili z innej przychodni, zapytać, czy jest już w drodze. Pełen profesjonalizm. Omijać z daleka.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • dobry

  Pierwsze wrażenie Pan Doktor zrobił pozytywne. Oczywiście czytałam wcześniej opinie i na tyle zaskoczyła mnie rozbieżność opinii mojej i tego, co wyczytałam, że postanowiłam się tym podzielić. Pan Doktor wysłuchał mnie, zbadał z użyciem USG, wszystko na ekranie pokazał i powiedział, co myśli. Potem zapytał, czy mam jeszcze jakieś pytania i na nie również odpowiedział. Nie był opryskliwy, znudzony czy niemiły. Rzeczowo i na tyle na ile było to możliwe podszedł do sprawy, z którą przyszłam.

 • bardzo słaby

  Beznadziejny lekarz. Byłem dzisiaj, drugi i ostatni raz. Zapłaciłem 180 zł za każdą wizytę. Pieniądze wyrzucone w błoto. Lekarz nieprzyjemny, znudzony swoją pracą. Ironiczny, zero wyczucia. Generalnie niezainteresowany pacjentem i jego problemami, a jedynie tym, żeby jak najszybciej wyszedł. Zdecydowanie odradzam wizytę. I oczywiście najprostsze podejście do problemu: nie da się z tym nic zrobić.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo słaby

  Doktor prowadził w LuxMedzie moją ciążę. Podczas żadnej z wizyt nie zostałam przebadana. Wchodziłam do gabinetu dosłownie na momencik, doktor wypisywał skierowanie na badanie krwi, usg, pytał mnie co dalej i.... i tyle. A warto zaznaczyć, że nie była to zwykła ciąża - liczne wady płodu (wykryte przy pierwszym usg) doprowadziły do poronienia w drugim trymestrze. Spotkałam podczas tej ciąży naprawdę wielu lekarzy. Żaden nie był tak niezaangażowany i bezradny jak dr Kosiec.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online