Adresy (2)

ul. Starego Wiarusa 25, Szczecin
Vulmed Sp. z o.o. (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
13 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały lekarz. Szybka konsultacja przez telefon i trafna ocena sytuacji w ekspresowym czasie. Następnego dnia rano byłem już w klinice na badaniu i pare dni później na zabiegu. Wszystko sprawnie i profesjonalnie. Od przygotowania do zabiegu do ostatniej pozabiegowej konsultacji. W miłej i sympatycznej atmosferze. Świetny lekarz. Świetna klinika.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: VULMED

Jestem wdzięczna Panu doktorowi za okazaną pomoc mojemu tatusiowi. Pierwszy raz spotkalam takiego czlowieka, ktory po kontakcie telefonicznym sam do mnie oddzwonil i wyjasnil co dalej mamy robic. Bardzo zyczliwy doktor, ktory sluzy pomoca kazdemu. Dziekuje Panie Doktorze, jestem Panu bardzo wdzieczna


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: VULMED problem z nogą po zmianach zakrzepowych, noga wygladała okropnie, czarna, nie pozwalała poruszać się, teraz ok, tylko cykliczne wizyty pozwalają swobodnie funkcjonować

Doktor Kaźmierczak to wspaniały lekarz, człowiek , który w pacjencie widzi człowieka , oddany wiedzą i zaangażowaniem.To lekarz z klasą i właściwym podejściem do pacjenta.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: VULMED

Z uwagi na wystąpienie dolegliwości bólowych i stres związany z inną chorobą, poszukiwałam "na gwałt" lekarza, który byłby w stanie mi pomóc. Pan Doktor przyjął mnie już następnego dnia od telefonu z zapytaniem o dostępny termin i wyszczególnieniem objawów i ogólnej sytuacji. Badania wykonane były bardzo szczegółowo i co istotne - z opisem każdej czynności,wytłumaczeniem podstawowych mechanizmów i sposobów zwalczania choroby. Cudowny człowiek, cierpliwy i dokładny w badaniach, lekarz całym sercem. Zdecydowanie polecam!


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: VULMED operacja żylaków

Miałam wczoraj operację na żyły strasznie się bałam ale personel jaki tu jest cudowny sprawił że szybko zaczęłam myślę pozytywnie cały zabieg przebiegł bardzo dobrze nic nie bolało oby tacy lekarze jak Pan doktor żyli jak najdłużej i pomagali innym.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Vulmed Sp. z o.o. stopa cukrzycowa

Dzisiaj tacy ludzie to wyjątek,po prostu jest ich bardzo mało.Pana Doktora przez bardzo duże D,określiłbym człowiekiem z Marsa.Zaangażowanie i bardzo cięzka praca 7 dni w tygodniu,praktycznie bez życia rodzinnego stawia go w czołówce,jeżeli nie na pierwszym miecjscu chirurgów o tej specjalizacji.Już pierwsza wizyta pokazała,że moja dwu miesięczna bytność w przychodni chirurgicznej na Unii Lubelskiej była nieporozumieniem i stratą czasu.Zwykły opatrunek uświadomił mi,że lekarze w szpitalach traktują nas,pacjentów jak zło konieczne a czynności wykonywane przez nich mało maja wspólnego z profesjonalizmem i przysiegą Hipokkratesa.Zaangażowanie i ciężka praca Pana doktora Kazimierczaka pokazują,że nie tylko pieniadze się liczą.Tan człowiek po prostu chce leczyć i kocha to co robi.Żal tylko,ze nie ma swoich naśladowców.


Użytkownik zweryfikowany

Doskonały lekarz. Wszystkim go polecam. Podczas wizyt i podczas zabiegu który u mnie wykonywał czułam że jestem pod dobrą opieką. Lekarz zawsze ma czas dla pacjenta, zawsze można z nim porozmawiać przez telefon i jak pacjentowi zależy - przyjmuje od ręki.


M
Użytkownik zweryfikowany

Mam 34 lata za namową koleżanki, która operowała żylaki u doktora, nie po raz pierwszy ze skutkiem rewelacyjnym, podjęłam decyzję że też muszę w końcu coś zrobić ze swoimi żylakami, których tylko przybywało. W grudniu minie 3 lata jak doktor operował moje nogi, szczerze to już myślę o następnej operacji, gdyż cechą żylaków jest to że są zaprogramowane genetycznie i jedyne wyjście to ich systematyczne usuwanie. Już na pierwszej wizycie doktor wywarł na mnie miłe wrażenie, bardzo sympatyczny i uśmiechnięty człowiek, a w poczekalni mnóstwo ludzi, którzy doktorowi zawdzięczają bardzo wiele, w szczególności uratowane nogi przed amputacjami! Po diagnozie i przygotowaniu wszystkich potrzebnych badań, operacja odbyła się bezboleśnie, na drugi dzień po wyjściu z kliniki byłam w pełni sprawna, pomimo że były operowane 2 nogi, przez kolejne dni nie odczułam żadnego bólu, nie biorąc żadnych leków. A po ściągnięciu bandaży, po tygodniu, ujrzałam nogi bez paskudnych żylaków, bez szwów, bez siniaków! Bardzo obawiałam się operacji, chyba jak każdy, szczególnie że nie odczuwałam dolegliwości związanych z żylakami, myślałam sobie po co będę się narażać skoro nie boli, dziś wiem że byłam w wielkim błędzie! Nie dopuszczę już do takiego stanu sprzed operacji, bo wiem że nie wolno. Po własnym doświadczeniu koniecznie namówiłam mamę, która kilkadziesiąt lat nic nie robiła ze swoimi żylakami. Nogi miała okropne! Jest już rok po operacji i jest szczęśliwa, że dała się namówić. Dwa miesiące temu po mojej namowie również u doktora, operacji poddała się moja kuzynka, dziś szczęśliwa posiadaczka ładnych i zdrowych nóg. A co najważniejsze jeżeli jest taka możliwość to doktor operuje też na narodowy fundusz. Koleżanka która mi doktora poleciła 3 lata temu, będzie za tydzień po raz kolejny operowała nogę. Z cały sumieniem polecam i będę polecać! Jest to profesjonalista, który kocha to co robi!


G
Użytkownik zweryfikowany

super lekarz polecam. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem szczegółowo bada i informuje o wynikach badania z usmiechem na ustach ...


M
Użytkownik zweryfikowany

Niesamowity Pan Doktor. Wiedza, znajomość psychiki ludzkiej, wielka życzliwość i podejście do pacjenta pełne zrozumienia, cierpliwości, chęci pomocy.
Leczyłam problemy szczeliny odbytu - Pan Doktor najpierw nakazał zaplikowac lek celem rozkurczenia i znieczulenia, a następnie od ręki podał diagnozę przy bardzo krótki i bezbolesnym badaniu. Przy Panu Doktorze naprawde poczujesz się bezpiecznie, pewnie i praktycznie nabierasz wiary na anstepne dni.
Ból jaki odczuwałam od 2 dni był nie do wytrzymania- mam dreszcze na wspomnienie, wyłam połukałam kilka ibupromów, tubke maści procto gvynelol i nic nie pomagało..

W ciągu 1 wizyty dostałam leki - robione na zamówienie, czopki, maść z antybiotykiem, zioła, błonnik i uzyskałam od Pana Doktora Tadeusza Każmierczaka pełną wiedzę i wykład nt żywienia, wypróżniania i budowy anatomicznej.

Bardzo pragne podziękować, rano byłam wrakiem dziśm wieczorem jestem zupełnie innym człowiekiem- odczuwam ból, ale jakże minimalny w porównaniu z ostartnimi 2 nocami.

Lekarz wyjątkowy specjalista, do tego przepełniony tak wielkim poświęceniem, dobrocią i poświęceniem dla pacjenta. Widziałam jak z daleka przyjeżdzali do Kliniki pacjenci- każdy mówił o P. Doktorze wyjątkowo.
Szukasz chirurga z doświadczeniem, wyjątkowo obszerną wiedzą? Potrzebujesz pilnie proktologa? U Pana Doktora Tadeusz Kazmierczaka jestes w dobrych rekach. Jeszcze raz składam wielkie dziękuję Panu Doktorowi, który tak życzliwie i tak profesjonalnie pomógł mi pozbyć się bólu i rozpoczał ze mną leczenie....
Dziękuję!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie