Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Ducala 17, Jasło
Gabinet Lekarski

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych chirurgów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
13 opinii

R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski operacja na jelicie grubum

dwa lata temu dr Niemiec częściowo wyciął mi jelito grube. po operacji żyję już 2 lata w dobrej kondycji i w dobrym zdrowiu. Właśnie mam mieć kontrolę jelita grubego i mam nadzieje ze nadal będzie wszystko OK. Dr Niemiec bardzo miły w kontakcie i bardzo dobry w tym co robi.


J
Użytkownik zweryfikowany

Zdecydowanie jest to lekarz, a zarazem typ człowieka, z którym nie ma się zbyt często do czynienia. Niezwykle empatyczny oraz taktowny, posiadający przy tym ogromną wiedzę w swojej dziedzinie ekspertyzy i nie tylko. Potrafi przedstawić wszelkie „za i przeciw” procedury, której się podejmuje i to w sposób kompletnie wyzbywający obaw oraz motywujący osobę do takowej przystępującą. Do niedawna zmagałem się z problemem z zakresu chirurgii estetycznej, a szukając licznych rozwiązań nie spodziewałem się, że może okazać się nim chirurg z domniemanie odmienną dziedziną kompetencji. Efekt końcowy jest wręcz nieskazitelny, a wraz z postępem rekonwalescencji pod okiem dr Niemca, który czynnie służy mi pomocą oraz radą na długo po zabiegu, cały czas ulega poprawie. Jestem osobą młodą, a już na tym etapie życia mogę stwierdzić że dr Niemiec je odmienił, za co jestem mu bardzo wdzięczny i mogę z czystym sumieniem polecić każdemu.


A
Użytkownik zweryfikowany

Pan Doktor Szymon Niemiec to wspaniały lekarz i człowiek. Wrodzona inteligencja i niezwykła empatia sprawia ,że leczy nie tylko przy użyciu skalpela , ale także całym sobą. Leczy przez podanie ręki, uśmiech i ciepłe słowa pełne otuchy i nadziei. Szczegółowo i zrozumiale tłumaczy diagnozę i przebieg leczenia. To lekarz , który z pewnością posiada nie tylko bogatą wiedzę medyczną, ale także empiryczną z zakresu chirurgii, wiedzę której nie ma w podręcznikach , a oparta jest na doświadczeniu i obserwacji. Moja operacja tarczycy miała miejsce zaledwie dwa tygodnie temu ,a ja z dnia na dzień czuję się coraz lepiej. Oczywiście nadal będę pod opieką doktora co dla mnie oznacza być w dobrych rękach. Dziękuję serdecznie Panie Doktorze za okazaną pomoc, troskliwość, opiekę. Każdemu kto ma problem zdrowotny w zakresie chirurgii-onkologicznej szczerze polecam Pana Doktora Niemca. Z wyrazami ogromnego szacunku i zaufania do Pana Doktora Szymona Niemca wdzięczna pacjentka Agnieszka J. z Brzozowa


A
Użytkownik zweryfikowany

Moja Mama niedawno przeszła operację usunięcia tarczycy, którą przeprowadził p. dr Niemiec. Rana pooperacyjna pięknie się goi, mamy nadzieję, ze będzie tylko lepiej. Mama jest pod wrażeniem kultury p.doktora, jego podejścia do pacjentów i zaangażowania. Dziękujemy!


P
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobrzy, przyjemni i normalni lekarze i personel z ordynatorem na czele. Wczoraj wyszedłem i w zupełności potwierdzam to co napisał ktoś, że jest tam jak w serialowej Leśnej Górze. Pielęgniarka, która po całonocnym dyżurze ma siłę uśmiechać się do pacjenta to dla mnie szczyt profesjonalizmu i za to dziękuję i podziwiam. Wszystkim polecam o. chir w Jaśle.


H
Użytkownik zweryfikowany

ZNALAZŁEM SZPITAL Z „LEŚNEJ GÓRY” NA PODKARPACIU !
Moje zmagania z chorobą onkologiczną rozpoczęte w 2011 roku w Klinice Krakowskiej zaprowadziły mnie 8 stycznia 2014 do Szpitala Specjalistycznego w Jaśle.
Po różnych dotychczasowych pobytach w różnych szpitalach mam możliwość ich porównania, a tu przeżyłem niesamowicie pozytywne zaskoczenie.
W tym całym marazmie, narzekaniu przez pacjentów na stan naszych przychodni i szpitali, zapaści naszej służby zdrowia wieszczonej bez przerwy w naszych środkach przekazu i przez niektórych siejących zgrozę polityków, znalazłem jak światełko w tunelu przeniesiony z fikcji znanej z serialu o szpitalu w „Leśnej Górze” do realnej rzeczywistości w Jaśle.
Przyjęcia bez kolejek i długich oczekiwań. Obsługa medyczna pacjentów profesjonalna na wysokim poziomie! Jako dowód na to niech posłuży fakt, że z renomowanej Kliniki Krakowskiej odesłano mnie z nie wyleczoną komplikacją onkologiczną, którą wręcz po mistrzowsku usunięto w ciągu 6 dni pobytu na Oddziale Chirurgii Onkologicznej w wymienionym szpitalu.
Jest to zakład lecznictwa zorganizowany wzorowo pod każdym względem, gdzie wszystkich pacjentów traktuje się jednakowo ciepło i szacunkiem! Całodobowa opieka, profesjonalne zabiegi kończone bez powikłań. Może on śmiało konkurować z tamtą serialową fikcją, która wydaje się niemożliwa w realnej trudnej rzeczywistości.
Główna zasługa tego pozytywnego zjawiska to ciężka praca całego personelu medycznego pod kierownictwem Ordynatora Oddziału Chirurgii Onkologicznej P. dr n. med. Szymona Niemca, również jako Zastępcy Dyrektora ds. Lecznictwa Szpitala Specjalistycznego w Jaśle.
Myślę, że podobnych zakładów lecznictwa jest więcej na terenie kraju wbrew opinii publicznej, często negatywnej o naszej służbie zdrowia.
Informacją tą chcę się podzielić z wszystkimi cierpiącymi na choroby nowotworowe, jak ja z zagrożeniem życia.
SĄ MIEJSCA GDZIE MOŻNA BYĆ PRZYJĘTYM W CIEPŁEJ, PRZYJAZNEJ ATMOSFERZE! A CO NAJWAŻNIEJSZE ! WYLECZONYM SZYBKO ! CO MI SIĘ PRZYTRAFIŁO W JAŚLE.
PACJENT Z PRZEMYŚLA LAT 74


E
Użytkownik zweryfikowany

Jest to lekarz wysokiej klasy specjalista, sposób objaśnienia choroby jest bardzo zrozumiały dla pacjenta. Swoją osobowością dodaje sił i energii do życia, co w przypadku tego typu chorób jest bardzo ważne. Byłam w ostatnim okresie operowana przez doktora, jest to lekarz godny zaufania i z całą pewnością mogę go polecić innym osobom.


D
Użytkownik zweryfikowany

Człowiek konkretny i bezpośredni w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Emanuje pozytywną energią. Dobrze zorientowany w sprawach pacjentów którzy przechodzą przez jego ręce.


E
Użytkownik zweryfikowany

Właściwy człowiek na właściwym miejscu,a pozatym bardzo ludzki człowiek.Gdyby ktoś musiał skorzystać z pomocy lekarza o takiej specjalizacji to gorąco POLECAM.


E
Użytkownik zweryfikowany

Właściwy człowiek na właściwym miejscu,a pozatym bardzo ludzki człowiek .Mogę go polecić każdemu kto się będzie musiał leczyć u lekarza o takiej specjalizacji.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie