Stanisław Rzucidło verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: wizyta i zabieg

  Pan doktor jest bardzo miłym i kompetentnym lekarzem, miałam zabieg usunięcia mięśniaków(histerektomia) już po miesiącu mogła wrócić do pracy zabieg był wykonany profesjonalnie a pan doktor przed zabiegiem jeszcze w gabinecie dokładnie wyjaśnił co będzie wykonywane. A po samym zabiegu osobiście przyszedł porozmawiać i wszystko wyjaśnić.

 • Szukasz ginekologa? Pacjenci polecają:

  Adam Mrozek
  Adam Mrozek
  Ginekolog
  Zenitowa 15, Rzeszów
  Bardzo polecam Pana Doktora, świetne poczucie humoru, do tego bardzo duża wiedza i doświadczenie w ginekologii.… więcej
  Umów wizytę

  Paweł Szczerba
  Paweł Szczerba
  Ginekolog
  Litewska 12, Rzeszów
  Wizyta przebiegła w miłej bezstresowej atmosferze.Pan doktor profesjonalny a zarazem bardzo pozytywny.Badania bezbolesne.Gorąco… więcej
  Umów wizytę

  Jakub Sokołowski
  Jakub Sokołowski
  Ginekolog
  Litewska 12, Rzeszów
  Bardzo miły lekarz.Na spokojnie wysłuchał mnie ,zadawał pytania i dokładnie na nie odpowiedział.Polecam więcej
  Umów wizytę

  Joanna Kądziołka
  Joanna Kądziołka
  Ginekolog
  Litewska 4/3, Rzeszów
  Jestem po pierwszej wizycie u Pani doktor i powiem, że jestem bardzo szczęśliwa, że mamy jeszcze takich lekarzy.… więcej
  Umów wizytę

  Mariusz Kogut
  Mariusz Kogut
  Ginekolog
  Witolda 6B, Rzeszów
  Byłam u pana doktora już na kilku wizytach. Bardzo profesjonalny lekarz, wszystko dokładnie pokazuje, tłumaczy,… więcej
  Umów wizytę

  Doświadczenie i kwalifikacje

  Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  40 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: wizyta i zabieg

   Pan doktor jest bardzo miłym i kompetentnym lekarzem, miałam zabieg usunięcia mięśniaków(histerektomia) już po miesiącu mogła wrócić do pracy zabieg był wykonany profesjonalnie a pan doktor przed zabiegiem jeszcze w gabinecie dokładnie wyjaśnił co będzie wykonywane. A po samym zabiegu osobiście przyszedł porozmawiać i wszystko wyjaśnić.

  • N

   Pan doktor jest miły, zawsze wita z uśmiechem na twarzy:)) badania są przeprowadzone delikatnie bez stresu a to chyba najważniejsze. Polecam Pana doktora 100%.

  • I

   Zgadzam się z opinią, że Pan doktor to miły, kulturalny człowiek, badania wykonywane są bezboleśnie - wszystko bez zarzutu... ale to wszystko do czasu, aż pojawia się problem. Pan doktor prowadził całą moją ciążę, zignorował początki zatrucia ciążowego, a skutki tego mogły być bardzo nieprzyjemne. Ponadto byliśmy umówieni na wywołanie porodu w szpitalu, a Pan doktor tylko się przywitał i więcej się nie pojawił. Co do PAna doktora mam mieszane odczucia, zawiódł mnie jako lekarz, któremu zaufałam.

  • A

   Profesjonalizm plus wysoka kultura osobista tak można opisać Pana doktora. W gabinecie wprowadza miłą atmosferę. Godny polecenia dla wszystkich obawiających się wizyt u ginekologów;)

  • P

   Dr jest miłym, sympatycznym człowiekiem, który swoje pacjentki wita w drzwiach z uśmiechem.Bada bezboleśnie, więc bez strachu można do dr iść na wizytę.Byłam dr pacjentką ok roku czasu i byłam zadowolona,do czasu aż zaczęłam mieć problem.Dr próbował zdiagnozować problem, ale robił tylko te badania, które mu się opłacało, bo za nie mu NFZ płacił, a ja jako biedna pacjentka chodziłam na wizyty tylko na NFZ.Jak poprosiłam o skierowanie na badanie hormonów-odmówił.Aż w końcu postawił diagnoze, że trzeba mnie ciąć.Przestraszyłam się, bo już raz miałam operacje i nie chciałam godzić się na kolejną.Zapytałam dr czy nie można mnie leczyć farmakologicznie-odpowiedział, że nie ma na to leków-skłamał, bo dowiedziałam się, że są leki.Znalazłam innego lekarza, który absolutnie wykluczył jakąkolwiek operacje.Zawiodłam się na dr Rzucidło i to bardzo.Zaufałam mu, chodziłam, traciłam czas i to wszystko na nic.Naprawdę ciężko jest znaleźć dr z powołania, dla którego będzie liczyło się dobro pacjentki, a nie tylko zysk.

  • B

   Witam, dr St.Rzucidło wykonywał mi zabieg w dniu 01.06.2015 r.Wysokiej kultury lekarz. zapewnił mi bardzo dobrą opiekę, a wcześniej okazał duże zainteresowanie przed zabiegiem. Jestem pacjentką doktora od kilkunastu lat. Oprócz uprzejmości wobec pacjentki, to przede wszystkim profesjonalista. Wykonuje badania ( ginekologiczne, usg oraz cytologię) bez uprzedniego polecenia pacjentki.Nigdy nie zdarzyło się tak, abym musiała prosic o wykonanie któregoś z badań, ponieważ sam wykonywał , wyjaśniając jednocześnie zasadnośc jego przeprowadzenia.Jest bardzo miły, bezposredni w czasie wizyty, czym stwarza bardzo dobry klimat. Podaje wszystkie informacje związane z badaniem oraz jakie zastosuje leczenie. W czasie ostatniej wizyty , opisał mi jaki zostanie przeprowadzony zabieg, z jakiego powodu.Pełen profesjonalizm.Polecam jak najbardziej dr Stanisława Rzucidło.
   Berni

  • M

   Pełen profesjonalizm - operował mnie dwa razy i dalej mogę chodzić w bikini. Polecam zdecydowanie.
   Dziękuję DOKTORZE.

  • D

   w skrócie jako lekarz jest bardzo sympatyczny, miły nikogo nie zignoruje, wytłumaczy wszystko co i jak, jest konkretny.

  • M

   Bardzo dobry specjalista. Szkoda, że Dębica, nie może się poszczycić takim wspaniałym lekarzem i muszę na wizyty jeździć aż do Rzeszowa. Pan Doktor bardzo mi pomógł. Lekarz dębicki nastraszył mnie natychmiastową operacją, a Pan Doktor uśmiechnął się tylko, powiedział, że nic nie trzeba robić, przepisał tabletki i problem z głowy. Minęło 4 lata, wszystko jest ok. Bardzo gorąco polecam wszystkim panią!!!

  • V

   Jestem pacjentka doktora od 23 lat i nie wyobrażam sobie lepszego specjalisty. rodziłam przy nim ostatnie dziecko i od tamtej pory chodze tylko do niego. Jest przemiły, delikatny (czego nie można powiedzieć o kobietach ginekologach) a byłam u 5 i żadna nie była tak delikatna .Moja córka również teraz do niego chodzi i wiele moich koleżanek. Jest dobrym specjalistą i położnikiem , polecam.