Feminivita

(56 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Feminivita

Szopena 25 A/2 L

35-550, Rzeszów, podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Stanisław Rzucidło

  Ginekolog,

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: wizyty kontrolne

   Pan doktor jest bardzo profesjonalny uprzejmy i dba o to by kobieta czula sie komfortowo, wszystko wyjasni. Mozna liczyc na doktora. Wszystkie pozytywne komentarze sa bardzo trafione. Dziekuje

  • Lokalizacja: FeminivitaUsługa: ciąża

   Doktor prowadził moje dwie zdrowe ciąże. Na wizytach czułam się bezpiecznie i komfortowo. Komunikacja lekarz-pacjent oceniam bardzo dobrze. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (43) o tym lekarzu


 • Ludomir Ficek

  Położna, Seksuolog,

  • M
   Lokalizacja: Med-JarUsługa: prowadzenie ciąży

   Na umówioną wizytę prywatną udałam się wraz z mężem. Pan doktor zaraz po wejściu do gabinetu zaprosił mnie na badanie a mężowi kazał go opuścić. Ja jednak oświadczyłam że chce obecności męża podczas badania i całej wizyty co mąż też potwierdził. Pan doktor jednak uparcie trzymał swoją stronę i stwierdził że obecność męża podczas badania USG kobiety w ciąży może go zestresować przez co może popełnić błąd, może źle zinterpretować wynik co może doprowadzić do zagrożenia zdrowia pacjentki, a najlepsze dodał że mogę czuć się nie komfortowo ponieważ mąż jest obecny przy mnie, wogóle starał się wymyślić coś i wpłynąć na mnie żebym to ja męża wyprosiła co jednak się nie stało. Panie doktorze skoro jako pacjentka chce obecności męża i z nim przychodzę na wizytę to jest to moje prawo a nietaktowne jest z pana strony wypraszać męża z gabinetu i mówić o moim komforcie, sam fakt badania jest niekomfortowy a obecność męża służy poprawie mojego komfortu i mąż ma takie samo prawo być i widzieć jak rozwija się nasze dziecko i wspierać mnie na każdym etapie. Pozatym w ten sposób nie akceptuje pan praw pacjenta, w tym przypadku moich do obecności osoby bliskiej.
   Jeśli ma się pan za profesjonalistę to obecność osoby bliskiej podczas badania wogóle nie powinno panu w niczym przeszkadzać a wręcz przeciwnie powinien pan wiedzieć że to bardziej umacnia małżeństwa i powinien szanować to prawo pacjenta. Bo pan ma mnie badać i w razie potrzeby leczyć. Nie taktowany i daleki od profesjonalnego zachownaia był fakt pana obrazy za to że my jako małżeństwo postawiliśmy na swoim czyli wizyta i badanie odbyło się w obecności mojego męża. To jak się pan zachowywał podczas wizyty i to co uslyszalam na jej koniec od pana jako lekarza przeszło moje najśmielsze oczekiwania stwierdził pan że za obecność męża odmawia dalszych wizyt i prowadzenia mojej ciąży podając jako jedyny powód właśnie wspólna wizytę i obecność męża podczas badania. Mamy 21 wiek i obowiązują pewne prawa i standardy których pan nie szanuje. Dlatego nie polecam pana doktora dla małżeństw czy par chcących razem cieszyć sie ciąża czy chcących razem być podczas badania zachowanie pana doktora podczas badania a w szczególności stwierdzenie że ma się odbyć bez udziału męża wg. pana doktora świadczy o pana profesjonalizmie a w sumie jego braku. Powinien się pan dobrze zastanowić czy robi pan dobrze ograniczając to prawo pacjentowi.

  • P
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Bardzo troskliwy, miły i kompetentny lekarz. Cierpliwy, odpowiada na wszystkie pytania, można bez przeszkód porozmawiać telefoniczne. Na oddziale odwiedza i tłumaczy co się dzieje lub będzie działo. Polecam:-)

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania