Tutaj jesteś: 
Strona Główna
Created with Sketch.
Hematolog
Created with Sketch.
Created with Sketch.
Stanisław Potoczek
dr n. med.

Stanisław Potoczek

Hematolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Stanisław Potoczek urodził się w Bobowej 08.02.1964, gdzie ukończył szkołę podstawową a następnie liceum ogólnokształcące (1982). W 1988 ukończył z wyróżnieniem wydział lekarski Wr... więcej

Adresy i cenniki

 • Strachocin

  ul. Strachocińska 74, Psie Pole
  51-511 Wrocław, dolnośląskie

  657
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  4
  pacjentów prosiło o włączenie Kalendarza Wizyt przez ostatnie 30 dni

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Stanisław Potoczek urodził się w Bobowej 08.02.1964, gdzie ukończył szkołę podstawową a następnie liceum ogólnokształcące (1982). W 1988 ukończył z wyróżnieniem wydział lekarski Wrocławskiej Akademii Medycznej.

  W dn. 01.10.1988 rozpoczął pracę w Klinice Hematologii AM we Wrocławiu na stanowisku asystenta. Staże podyplomowe odbywał w Klinikach SPSK nr 1. we Wrocławiu. Ponadto przebywał na stażach w Centrum Onkologii im. MSC w Warszawie, gdzie rozwijał swoje zainteresowania patomorfologią szpiku (trepanobiopsja) w Samodzielnej Pracowni Patomorfologii Prof. Olgi Mioduszewskiej (1995) oraz immunofernotypowaniem komórek chłoniakowych (Kier. Prof. Jerzy Kawiak -2003). Ponadto pracował w prywatnej Przychodni Hemato-onkologicznej „Anmed” we Wrocławiu w okresie 1997-1999.

  W 1991 uzyskał I stopień a w roku 1999 drugi stopień z zakresu chorób wewnętrznych, w roku 1997 został adiunktem Kliniki Hematologii. W roku 2002 uzyskał specjalizacje z zakresu hematologii.

  Od IV.2007 jest zatrudniony w Poradni Onkologicznej 4WSK jako konsultant szpitala Wojskowego w zakresie chorób krwi. Od 2004 roku jest biegłym sądowym Sądu Okręgowego we Wrocławiu z zakresu chorób wewnętrznych i hematologii. Od 2004 roku zatrudniony jest na stanowisku konsultanta Firmy Medicover. Do chwili obecnej jest związany z Kliniką Hematologii, Nowotworów Krwi i Transplantacji Szpiku AM we Wrocławiu, gdzie zatrudniony jest na stanowisku adiunkta.

  Szczególne zainteresowania: przewlekła białaczka limfatyczna, diagnostyka morfologiczna szpiku - trepanobiopsja.

Ocena pacjentów:

25 opinii

 • EN

  Super lekarz! Niestety mojej mamy nie udało się uratować, ale walczył o nia strasznie. Bardzo sumienny i poswiecajacy swoj czas Pacjentowi!

 • Bardzo dobry specjalista. Hematolog z konkretną wiedzą, przeprowadził bardzo dokładny wywiad, wszystko wyjaśnił, bardzo dokładnie przeanalizował wyniki. Przyjmuje prywatnie i na NFZ (tu zaznaczę kolejki jak za komuny, ale nie pisnęłam słowa czekając 4 godziny - wszyscy na chemioterapię i biopsję wchodzą bez kolejki - widać jak priorytetowo doktor traktuje pilne przypadki). Jedyny lekarz, który tak po ludzku i na spokojnie wyjaśnił mi gdzie jest problem, objął leczeniem i opieką po szpitalną.

 • BB

  Dr Potoczek to specjalista niezwykle kompetentny, zaangażowany i zainteresowany pacjentem, a przy tym życzliwy i uprzejmy człowiek. Przeprowadza szczegółowy wywiad, dokładnie omawia wyniki badań i zaproponowaną terapię.

 • WT

  Bardzo dobry lekarz. Zainteresowany pacjentem i jego problemami.Niestety mało jest lekarzy tak zaangażowanych w leczenie.

 • AS

  Cudowny człowiek i wspaniały lekarz! Kompetentny, sympatyczny, bardzo pomocny i interesujący się pacjentem. Polecam!

 • MN

  Rewelacyjny lekarz! Poświęca pacjentowi dużo uwagi, nie bagatelizuje żadnych objawów, dokładnie słucha pacjenta, a przy tym jest bardzo kulturalny i miły. Wszystko dokładnie tłumaczy, odpowiada na nurtujące pytania, dodatkowo uspokajając pacjenta. Szybko zdiagnozował moją chorobę, dzięki czemu można było szybko wprowadzić odpowiednie leczenie. Świetny lekarz i człowiek, oby jak najwięcej takich!

 • Dziękuje bo żyję i mam się całkiem dobrze. Stała kontrola i opieka pomogła w porę 'wyłapać' progres a resztę załatwiło fachowe leczenie. Trudno spotkac tak życzliwego lekarza.

 • Bardzo dobry lekarz. Znakomity fachowiec z ogromnym doświadczeniem. Potrafi w przystępny sposób nakreślić laikowi sposób i etapy leczenia. Osoba bardzo kontaktowa. W razie potrzeby, swoim pacjentom, służy pomocą telefoniczną. Pozdrawiam

 • Bardzo pogodny, poświęcający dużo czasu pacjentowi - jeśli wymaga tego sytuacja - lekarz.
  Wizyta pierwsza kosztuje 150 zł, kolejne 100 zł. (informacje na rok 2013).
  Bardzo dokłądnie przegląda wyniki krwi, analizuje, tłumaczy.
  Mówi bardzo szybko, ale to zaleta - nie wada :)
  Często również kieruje na oddział hematologii we Wrocławiu, aby pacjent mógł zrobić bardziej kompleksowe badania (i to na NFZ).
  Nie naciąga, uspokaja.
  Jest zawsze pod telefonem.
  polecam Pana dr Potoczka.

 • Super lekarz, można liczyć na niego w ciężkich chwilach choroby.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online