Strachocin

(7 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Strachocin

ul. Strachocińska 74

51-511 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Ewa Willak-Janc Inny

  Zdecydowanie nie polecam. Pani Ewa przyjęła dziecko w ramach NFZ. Przepisala leki bez zleconych badań - silne sterydy. Po wizycie i postępowaniu wg zaleceń, objawy sie nasilily. Brak komunikacji i empatii.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Ewa Willak-Janc Inny

  Pani doktor jest osobą nie niezwykle sympatyczną. Miły sposób bycia łaczy z bardzo duża wiedzą i bardzo fajnym podejściem do dzieci.
  Polecam!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Stanisław Potoczek Inny

  Bardzo dobry człowiek, zaangażowany, zawsze znajdzie czas dla pacjenta, doradzi, pomaga przejść całe procedury medyczne. Konsultacje przebiegają z pełnym zaangażowaniem i konkretnie. Polecam.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Stanisław Potoczek nadplytkowosc

  Pan doktor to skarb. Zawsze miły uśmiechnięty ,pomocny. Zawsze odbiera telefony nikogo nie odrzuca ...polecam serdecznie


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Stanisław Potoczek konsultacje hematologiczne

  Wspanialy, oddany pacjentowi lekarz, a przede wszystkim cudowny Czlowiek, przez duze "C". Walczyl o zdrowie i zycie mojego Taty, chorego na bialaczke, do konca.... Tata niestety zmarl, pokonala Go choroba, ale dzieki Dr Potoczkowi wierzyl, ze bedzie lepiej. Oby takich lekarzy bylo w Polsce wiecej...


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Stanisław Potoczek choroba mamy

  Niesamowity lekarz, ogromna wiedza, niezwykłe w dzisiejszych czasach podejście całościowe do pacjenta. Mimo, że mama zgłosiła się z anemią zlecił komplet badań, włącznie z ginekologicznymi. Pan Doktor jest zainteresowany postawieniem trafnej diagnozy u pacjenta, ale to nie jest koniec. Doktor pomoże w wyborze dalszego leczenia. Szczerze oddany pacjentowi, nie liczy się czas. Jest to przede wszystkim dobry człowiek, a lekarzem jest z pewnością z powołania. Polecam w 100%, jestem przekonana, że Pan Doktor pomoże każdemu, kto tylko się do niego zgłosi.Pomógł mojej mamie, której nikt tak nie pomógł przez rok tułaczki po lekarzach i szpitalach.Najlepszy lekarz jakiego w życiu spotkałam i pierwszy raz wystawiam opinie doktorowi w internecie, ale po prostu musiałam bo rzadko spotyka się takie osoby. Pozdrawiam serdecznie!


  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Stanisław Potoczek Inny

  Świetny specjalista i szlachetny człowiek. Oprócz fachowej wiedzy, ma odpowiednie podejście do pacjenta - słucha i informuje. Poza tym, ma wysoki poziom kultury osobistej. Serdecznie polecam tego lekarza.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania