Adres

ul. 3 Maja 34, Katowice
Gabinet lekarski (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
11 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet lekarski

hmmm, choruję na dystonię 13 -lat, , diagnoza kręcz karu,P.dr. Ochudło to dla mnie to profesjonalista w swojej dziedzinie ,dziękuję -
Artur Sładkowski.


W
Użytkownik zweryfikowany

Do Pana Doktora trafiłem z długotrwałą chorobą z którą nikt nie potrafił sobie radzić.
Pan Doktor wykazał się cierpliwością i zrozumieniem, co przy chorobach neurologicznych nie jest standardem. Wydał trafną diagnozę i przepisał leki. Obecnie czuje się znacznie lepiej i to jest najwyższy dowód skuteczności i kompetencji Doktora Ochudło. Życze zdrowia i polecam!


A
Użytkownik zweryfikowany

Doktor Stanisław Ochudlo jest wspaniałym lekarzem. Miły, życzliwy człowiek i wspaniały specjalista. Kompetentny, komunikatywny i bardzo rzeczowy.Życzę każdemu aby miał możliwość spotkać kogoś takiego na swojej drodze życia. Jestem mu dozgonnie wdzięczna za wszytko co dla mnie zrobił.


P
Użytkownik zweryfikowany

LECZYLAM SIE U DOKTORA PRAWIE 5 LAT I O 5 ZADLUGO.MIMO IZ WYDAJE SIE OSOBA PRZYJEMNA TO TAK NAPRAWDE JEST STRASZNIE NIEUDOLNY W SWOICH DZIALANIACH I NIE ANGAZUJE SIE W LECZENIE PACJETA NA TYLE NA ILE POWINIEN.SZCZERZE ODRADZAM


D
Użytkownik zweryfikowany

Pana doktora Stanislawa Ochudlo znam z relacji lekarz-pacjentka, powiem wprost, z tego czlowieka emanuje niesamowita inteligencja, fachowosc w tym co robi, a to co wykonuje ma wielka wartosc, i najwazniejsze-on kocha to co robi.


P
Użytkownik zweryfikowany

Ja jestem bardzo zadowolona z wizyty . Poświęcił czas tyle ile trzeba , wszystko dokładnie powiedział wyjaśnił . Dał skierowanie na badania . Lekarz bardzo miły , super podejście do pacjentki . Odpowiedział na każde zadane pytanie wyczerpująco .


J
Użytkownik zweryfikowany

Jest dobrym diagnostą. Po latach wysłuchiwania, że głowa może boleć wreszcie trafiłam na Pana doktora i głowa już mnie nie boli.
Słucha, co dziś nie jest powszechną umiejętnością lekarzy.


G

hmmm niestety moja opinia nie będzie dobra. Pan doktor wygląda sympatycznie ale na tym moje dobre wrażenie się kończy. Potraktował mnie lekceważąco, wykazał brak zainteresowania i szacunku. Zbagatelizował objawy. Czułam się jak oszust próbujący nadużywać czas lekarza i naciągający NFZ na koszty. Zmieniłam neurologa, zostałam skierowana na specjalistyczne badania a na podstawie jednego jedynego wyniku badania zleconego przez dr Ochudło nowy neurolog zadysponował leczenie. Po prostu. Od razu.
Byłam u doktora Ochudło na 3 wizytach, więc nie mogę złego traktowania mnie zrzucić na karb "słabszego dnia" pana doktora.


M
Użytkownik zweryfikowany

Dr Ochudło to specjalista w swoim fachu,jest człowiekiem bardzo spokojny. Pacjent mimo swoich problemów ze zdrowiem czuje komfort psychiczny.Dr pacjenta wysłucha później czyni swoją powinność i trafnie ocenia stan choroby pacjenta.Bardzo mi się spodobało jak dr Ochudło powiedział pani Moniko walczymy z chorobą razem i umiemy z chorobą żyć bez środków antydepresyjnych.Jest człowiekiem godnym do polecenia w chorobach neurologicznych min.stwardnienie rozsiane POLECAM.


W

Doktor Ochudło to zdecydowanie specjalista w swoim fachu!
Miałem przyjeność 4 - krotnie / w dwóch różnych chorobach / kontaktować i leczyć się u dr. Ochudło. Dwukrotnie prawidłowo postawiona diagnoza, szybka reakcja ( po rozpoznaniu choroby, chory na trzeci dzień został umieszczony w klinice ). Poza tym zawsze wyjaśni w prostym języku chorobę jej postępowanie i leczenie.
Opieka i zainteresowanie pacjentem - REWELACJA!!!
Zdecydowanie polecam


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie